Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

[stare Forum] Propozycje Zmian Na Forum Actionum

Polecane posty

A czytałeś Manyak poprzednie posty?

Chyba nie, bo wtedy wiedziałbyś, że to problem wolnego serwera. Bez zmiany serwera niewiele się da zrobić z szybkością forum niestety...

sorka nie zauwazylem wiesz jestem nowy a tego jest duuzo a ja tylko pobierznie przeczytalem no coz zabieram sie za lekturke:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

A gdyby tak zmienić kolor tego forum z takich jaśniutkich i wogule A czerwono-czarn? Np. Zamiast tych folderzyków przy topicach byłyby pentagramy, odwrócone krzyże, kolor czcionki - czerwony (w dodatku z diablo -exotec) na czarnym tle itp. Taka mała zmianka, a moim zdaniem wyszła by na dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Ksiądz, było kiedyś jedno takie forum o fantasy, w czerń i czerwień. Ale nie było pentagrmamów itd. ale klimacik by pewnie ci ie spodobal bo wszyscy za avatary mieli demony, vampiry itd. :) Niestety forum juz (chyba) nie istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ksiądz, było kiedyś jedno takie forum o fantasy, w czerń i czerwień. Ale nie było pentagrmamów itd. ale klimacik by pewnie ci ie spodobal bo wszyscy za avatary mieli demony, vampiry itd. :) Niestety forum juz (chyba) nie istnieje.

U nas też już trochę osób ma takie mroczne avatarki. Yelonek, Satanas, nawet Cardi (całkiem fajne, świecące oczy niebieskiego elfa(?)), FirE... pozatym warto by spróbować, chociaż na jakiś czas. A nóż by się spodobało...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też już trochę osób ma takie mroczne avatarki. Yelonek, Satanas, nawet Cardi (całkiem fajne, świecące oczy niebieskiego elfa(?)), FirE... pozatym warto by spróbować, chociaż na jakiś czas. A nóż by się spodobało...?

Z tego co się orientuję, to ten typ forum pozwala na stosowanie różnych stylów kolorystycznych. Dlatego jeśli ma być czarno i diabolicznie - to tylko do wyboru - ja staram się ostatnio z ciemnotą i szarzyzną walczyć, a nie się nią otaczać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

No cóż, to że ty z tym walczysz to niezanczy że innym to się nie podoba :) . Pozatym warto by chociaż spróbować i gdyby takie rozwiązanie spotkało się z uznaniem to czemu miało by tak nie zostać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, rzeźnik to jedna z xywek ksiedza666... wlasciwie to gosciu ma całą horde xywek, ale nie ma "tej jedynej" :P
Heh, nawet nie widziałem - Ksiądz i Rzeźnik w jednym?! - to komu dziś można ufać:P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Heh' date=' rzeźnik to jedna z xywek ksiedza666... wlasciwie to gosciu ma całą horde xywek, ale nie ma "tej jedynej" :P[/quote']Heh, nawet nie widziałem - Ksiądz i Rzeźnik w jednym?! - to komu dziś można ufać:P

ta, troche tych xywek jest. Obecnie posługuje się w 80% Księdzem, rzadko rzeźnikiem. Alangaard... też było, teraz tak zwą się moje postacie na sesjach.

A tak wogule: Potraficie tak?:

:wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę przepraszam jeśli się powtórzę ale nie mam czasu czytać wszystkich postów w tym temacie.

1. Dodajcie grupy! Szczególnie grupę adminów, tyle ich tutaj że nie wiem do którego się zwrócić, nie wiem który ten najważniejszy. I grupę moderatorów też aby było wiadomo którzy to są. można też jak na moim forum dać jakiś dział do moderowania wspólnego.

2. Nie chcę nic doradzać moderatorom, ale nawet na moim forum (dość luzackim) usunąłbym ostatni post księdza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Naprawdę przepraszam jeśli się powtórzę ale nie mam czasu czytać wszystkich postów w tym temacie.

1. Dodajcie grupy! Szczególnie grupę adminów, tyle ich tutaj że nie wiem do którego się zwrócić, nie wiem który ten najważniejszy. I grupę moderatorów też aby było wiadomo którzy to są. można też jak na moim forum dać jakiś dział do moderowania wspólnego.

2. Nie chcę nic doradzać moderatorom, ale nawet na moim forum (dość luzackim) usunąłbym ostatni post księdza.

No patrz, jaki mądrala... a co Ci w moim poście nie pasuje? Prezentuję tylko jedną z wielu znakomitych możliwości tego znakomtego forum :) . Pozatym Stranger wyjechał z tekstem o moich xywkach, więc raczej powinienem sam się na ten temat też wypowiedzieć, nie uważasz?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Nie chcę nic doradzać moderatorom, ale nawet na moim forum (dość luzackim) usunąłbym ostatni post księdza.
Heh, to był taki żart i póki nie przekracza się pewnych granic jest to tolerowane przez modów...

Swoją drogą, kiedyś robiliśmy podobny żart tyle że bardziej rozwinięty, biliśmi rekord cytowania i efekty możecie sobie obejrzeć w "Ostrzeżeniach"...hehe "grupowe":P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

No właśnie, przecież cytowanie nie jest złe....

Waszego ostrzeżenia grupowego nie przypominam sobie, ale może to efekt mojej sklerzoy. Pamiętam tylko również grupowe ostrzeżenie, który był efektem rozmów o ciastach na jakimś forum nie związanym z tym. Mówię Wam, normalnie się uśmiałem czytając to ostrzeżenie jak hólera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiądz, było kiedyś jedno takie forum o fantasy, w czerń i czerwień. Ale nie było pentagrmamów itd. ale klimacik by pewnie ci ie spodobal bo wszyscy za avatary mieli demony, vampiry itd. :) Niestety forum juz (chyba) nie istnieje.

Forum istnieje:), nazywa sie "Różoryżowcy", ale niestety nie pamietam jego adresu www wiec w tej chwili nie pomoge. Lecz postaram sie jaq najszybciej go znalezc i tu ponownie wpasc i napisac!! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Nie, to na pewno nie to. Jest na pewno wiele forumow o takim klimacie wiec... a tamto forum juz definytynie nie istnieje (sprawdzalem) i tak wogole nie mialo nazwy :D

A tak PS, ktos wspomnial o dodani grup.. no kurcze blaszka juz od pewnego czasu zastanawiam sie wogole co te grupy sa?? "Na tym forum nie ma jeszcze zadnych grup" czy jakos tak. Prosilbym o objasnienie na czym polegaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Dokładnie, też to zauważyłem. Nie jestem ciekaw, czemu to służy tylko co daje członkom. Kolejną rzeczą nie wykorzystaną na tym forum są skórki. Dlatego myślę, że mój pomysł z tym mrocznym forum nie jest taki zły. Zauważcie zresztą, jak ostatnio dużo osób z członem "666" :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko!!

Ale najlepsze co by zrobili to to ze dali by mozliwosc samemu wyboru skina. Takamozliwosc istnieje, gdzie zapytasz:

Gdy klikniesz profil masz opcje do wyboru koloru skina, mogli by tam dodac kilka new i byloby all ok, i wszyscy by byli pogodzeni.

No po prostu rozni ludzie, rozne potrzeby,...rozne zestawy...(panvitan)SKOREK :wink: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ja nie mam nic przeciwko!!

Ale najlepsze co by zrobili to to ze dali by mozliwosc samemu wyboru skina. Takamozliwosc istnieje, gdzie zapytasz:

Gdy klikniesz profil masz opcje do wyboru koloru skina, mogli by tam dodac kilka new i byloby all ok, i wszyscy by byli pogodzeni

Nie ucz ojca dzieci robić, ok? :) Przecież każdy wie, gdzie ta opcja się znajduje.

A tak swoją drogą - co wy na to, żeby kiedyś zrobić taki "pląś" i zrobić sobie wszyscy takie same avatarki? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...