Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Phnom

Freeware

Polecane posty

Litlle Fighter 2 ;D Mocno zręcznościowa bijatyka, całkowicie za darmo. Jednak bardziej polecam jej modyfikację - NTSD. Więcej zróżnicowanych postaci, bardziej zaawansowane ataki, więcej ciekawszych plansz i możliwość grania przez neta. Niektórzy przeciwnicy Anime/Mangi będą bardzo przeciwni temu, ale w grze "pochodzenie" nie ma wielkiego znaczenia. Poprostu wybierasz postać i... łamiesz palce na maksymalnej liczbie botów. ;) No a są przecież różne tryby gry. ;) Całość waży tak koło 35 MB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuję Mono.

Gra polega na "kolorowaniu planszy" na zasadzie - gdzie rozwaliłeś wroga tam plama.

Na początku typowe asteroids, latamy z włączonym auto-fire i rozpierniczamy wszystkie wrogości xD

Ale gdy zaczniesz zbierać power-upy i dojdą nowi wrogowie...

to masz na ekranie efekty jak po narkotykach(ja to tak odczuwam).

Zaczynają ci latać kolory na ekranie, totalny chaos i odjazd!

P.S Gdy miałem 7-8 lat to grałem w tą grę z Cybermychy... teraz mam 11 :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład Ceville lub Sinking Island (aż głupio przysnać, ale to moje pierwsze przygodówki) spowodowały u mnie szał na punkcie przygodówek. A na płytce możecie wypalić na przykład... sam nie wiem, ale może jakiegoś... a co tam, nie wiem;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z NAJLEPSZYCH freeware'ów w jakie grałem, jest Toribash. Jest to unikatowa bijatyka, w której SAMI tworzymy ciosy, kopnięcia czy chwyty, poruszając mięśniami. Gra jest przez sieć, wymagana jest rejestracja na oficjalnej stronie gry, jednak można też poćwiczyć na sterowanej przez nas kukle, wymyślać ciosy, kombinacje itd. Dość dużo ludzi w to gra, można nawet przy odrobinie wprawy obracać się na ręce/głowie/kolanie/łokciu czy innej części ciała.

Parę filmików:

- Oficjalny trailer gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mozna dawac freeware na plyte,tylko nie widze powodu zeby pisac o nich w pismie.

PRZECIEZ TO ZAJMUJE 2 STRONY !!! :biggrin:

W aktualnym numerze jest jedna strona, nie dwie. W przyszlym za to... A nie, kup i sam sie przekonaj ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę fenomenalną grę: [url:"http://www.gravitymaster.net/"]"Gravity Master". Trzeba w niej zebrać kulką wszystkie dziwne, kręcące się kółeczka (nie umiem tego inaczej określić :P), z tym że nie sterujemy kuleczką, możemy jedynie rysować myszką kształty, które zachowują się zgodnie z fizyką. Gra wciągająca, posiada miłą muzykę i jest trudna. Sam doszedłem do ostatniej, 24 planszy, ale za Chiny Ludowe nie mogę jej przejść.

PS: Polecam również "Little Wheel", która była polecana w poprzednim poście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka freeware, w które warto pograć:

Toss the Turtle

Jest to klon znanych i lubianych Latających Chomików.

--------------------------

Brawl Royale

Jest to prosta gra, w której liczy się szybkość. Wystarczy nacisnąć spację w momencie kiedy pojawi się "GO!". Jak daleko potraficie dojść? ja do 10 planszy.

--------------------------

Epic Battle Fantasy

Epic Battle Fantasy 2

Jeśli uwielbiasz system walki z gier typu Final Fantasy, to te gry odetną Cię od świata rzeczywistego na długie godziny. Jest to po prostu ciąg walk w stylu Final Fantasy.

--------------------------

DadGame

Przyjemna platformówka, która jest jednocześnie zakończeniem przygody "Taty" z poprzednich animacji (polecam obejrzeć, bardzo zabawne).

--------------------------

The Mastermind Game

Jesteś arcyłotrem i siejesz spustoszenie wysyłając swych goons, aby wykonywali różnorodne misje. Można by tę grę nazwać CriminalTycoon.

--------------------------

Blockhead the Game

Ciekawa "strategia", w której naszym zadaniem jest powstrzymać tytułowego bohatera od zrobienia jak największego zamieszania :)

--------------------------

Na razie to wszystko - ja pojawi się coś nowego to oczywiście dam wam znać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Time Fcuk

Dosyć ciekawa gra, można by powiedzieć, że zainspirowana słynnym Portalem. W grze wcielamy się w ludzika, który musi wejść do "Fcuking Box". Tam musi przejść najróżniejsze poziomy, w których wykorzystuje zmianę koloru otoczenia. Gra ciekawa, bo wymaga myślenia i wykorzystywania wszystkich możliwości gry tj. zmiana grawitacji czy niszczenie terenu. Gra posiada także edytor map, a jeśli się zalogujecie w serwisie to także system aczików (jak większość gier z NG). Życzę miłej zabawy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mojegry.pl/init.php?id=5540 - Age of War - prosta, bardzo dobra gra pseudo-strategiczna. Przechodząc przez kolejne epoki (neogen, średniowiecze, renesans, nowożytność, przyszłość - z nieznanych mi przyczyn, pominięto starożytność) musimy rozwalić bazę wroga. w czasie gry powiększamy wierzę, co daje nam możliwość montowania w bazie coraz większej ilości systemów obronnych. Wysyłamy również do walki coraz lepsze jednostki, dzielące się z grubsza na walczące w zwarciu (tanie), na odległość(droższe), oraz pancerne (bardzo drogie). W ostatniej epoce dochodzi co prawda jeszcze jeden typ, ale o tym można się samodzielnie przekonać. Grę polecam, to bardzo fajny przerywnik w codziennych zajęciach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Clonk - strategia platformowa z masą atrakcji - www.clonk.de/ - darmowa wersja Endeavour

-Gusanos - klon liero ale o wiele lepszy od pierwowzoru - www.gusanos.liero.org.pl/

-Little Fighter 2 - kto nie wie co to jest musi się dowiedzieć - lf2.net/

-Jetmen Revival - niesamowite rakietki dla dwóch graczy na jednym kompie - http://www.victorygames.pl/Jetmen-Revival

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pandemic: American Swine

Jeżeli denerwują was wszystkie wiadomości odnośnie Świńskiej Grypy, to zagraj w tę grę i wylecz Amerykę z grypy! Świetna strategia, bardzo innowacyjna. POLECAM

A jeżeli nie masz ochoty dzisiaj ratować świata przed chorobą, to zagraj w PANDEMIC II i zabij całą ludzkość!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...