Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Phnom

Freeware

Polecane posty

http://www.newgrounds.com/portal/view/357067

Co to jest gra flash na kamerkę (zero ściągania). Musimy w niej "odbijać" ninja, którzy chcą nas nie lubią.

Początkowo banalna, później robi się już bardzo trudno i trzeba używać łokci i stóp.

Gra WYMAGA kamerki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.Nie wiem czy pisaną o tej grze wcześniej(jeśli Tak, to przepraszam).Ja polecam gierke:"Combat Arms"(http://combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Main).Ona jest darmowa tak samo,jak "BatllefieldHeroes"(dosłownie*).Można tworzyć klany,robić "upgrade" spluw,można nawet tworzyć coś w rodzaju swojego serwera/"Room"(można nawet utworzyć hasło).Można dużo pozytywów tej gry wypisywać,ale najważniejszy to - niesamowita grafika jak na wymagania sprzętowe**.

*Gra się za darmo,jest "level"(ranga-stopień wojskowy) ale za "real" pieniądz można dostać "extra" spluwę,"extra" bohatera itd. itp.

** Minimum...................................Recommended

OS: Windows 2000...........................Windows XP or better

CPU: Pentium3 - 1GHz+......................Pentium4 - 2.4GHz+

MEMORY: 256Mb RAM............................512Mb RAM

Video: GeForce 2MX..........................GeForce FX 5600 or better

Direct X: Version 9.0C or later...............Version 9.0C or later

HDD: 2.0Gb.....................................2.0Gb

P.S. Gra sporo polaków.

P.P.S. Przepraszam za pisownie(nie jestem polakiem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już były (nie chcę mi się przeglądać całego wątka od początku).

Zaproponuje kolejne freeware na początek. Nie tetowałem (jeszcze).

Darmowy odcinek 104 Sam & Max : Abe Lincoln Must Die http://www.telltalegames.com/samandmax/lincolnmustdie.

Gra portal wersja FLASH http://www.maxgames.com/play/portal:-the-flash-version.html.

Może któraś się spodoba i pokaże się w jutrzejszym Freeware.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORBITER - w pełni darmowy kompleksowy symulator lotów kosmicznych. Oczywiście - symulator totalnie na poważnie - z zaimplementowaną całą mechaniką lotów w kosmosie, żadnych uproszczeń w rodzaju "Elite".

MASZYNA EU07 - tu z kolei symulator...... kolei :). Polski projekt pozwalający na symulowanie prowadzenia większości lokomotyw znanych z polskich torowisk. Symulacja skomplikowana, kompleksowa - złozonością zostawiająca w tyle takie programy jak "Train Sumulator" czy "Trainz".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frets on Fire - gra dla tych którzy chcieli by pograć w Guitar Hero ale nie mają lub nie chcą wydawać na niego kasy.Może nie ma takiej grafiki jak GH ale przecież chodzi o grywalność :) Mozna ją znaleźć TU. Jest to podstawowa wersja, dobra na zobaczenie o co biega. Jeśli ktoś się wkręci niech spróbuje wersji zmodowanej, a dokładniej Alariana, Alarian już bardziej przypomina GH(lub Rock Banda). Dodatkowe utwory można znaleźć TU

Jam Legend - podobna do FoF ale jednak inna. Jest to gra online z wieloma utworami. Plusem jest to że można grać z innymi przez internet. Ale niestety jest też minus, mianowicie czasami może się lekko przycinać, co w tego typu grach "troszkę" przeszkadza. Oto link JamLegend.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję takie freeware jak:

-Ragdoll Masters - co prawda Shareware, ale fajne xd Trzeba za pomocą strzałek (albo WSAD - jest co-op) rozwalić przeciwnika. Strzałki kontrolują słynnego Sticka i trzeba jego nogami i rękami trafić wroga w głowę lub ciało. Można blokować, jeśli ręka lub noga rąbnie o rękę lub nogę wroga. itd. ^^

-Druid Soccer - Są dwie bramki (kamienne), dwóch druidów i piłka (też kamień, poza tym 2x większy od druida xd), i "piłką" trzeba trafić do bramki przeciwnika. Jest co-op.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce do zaszczytnego grona freeware'u dołączy również MechWarrior 4 wraz z dodatkami doń. Właściwie to już jest, ale nie ma żadnych legalnych źródeł skąd można go zdobyć :) Zainteresowani niech bacznie obserwują tą (http://www.mektek.net/) strone. Grę polecam, i zapraszam do wspólnej gry w sieci :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja polecam UltraStar <--- link bezpieczny, sprawdzony NODem32

Jest to gra podobna do singstar na PlayStation.

Zaawansowane karaoke.Komputer punktuje dobre śpiewanie.

Minusem jest to, że bardzo prosto jest oszukać system.Wystarczy przyłożyć słuchawki do mikrofonu i komputer uznaje to jako nasze śpiewanie.Chociaż i wtedy pokazuje czasem, że źle "zaśpiewaliśmy" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mean Cusine - Zabawna gra w której chodzimy głodniejącym stworkiem, pożeramy smakołyki i bekamy na napastników.

Synaesthete - Gra nie zalecana dla osób z epilepsją - połączenie muzyki z walką.

Happyland Adventures - Gra dla mniejszych. Wcielamy się w pieska ratując mieszkańców Happylandii.

SoulFu - RPG dla jednej lub kilku graczy. I SWEAR I DID SOMETHING NICE ;)

Lab 14 - Gra w której wcielasz się w dziwny eksperyment i przemierzasz zagadkowe poziomy. Trzeba cholernie główkować!

Crash Bandicoot 2D - Nie wielu osobom trzeba przedstawiać lisa Crasha ;)

Sadist 2 - Ostatni Krzyk - Hmmm Sandbox Sadyst... to dla starszych graczy - robisz teren, wstawiasz ludzi wybierasz broń i jedziesz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dla was killera -Prince of Persia - Piaski Czasu . Prawda, że fajnie, a do tego za FREE! :D Jedyny minus to reklamy, ale za free(ko) wysokobudżetowa gra i do tego nie abandonware.

A do tego już kiedyś w newsach o tym było.

EDIT: Na fileplanet są również wersje free takich gier jak: Hidden & Dangerous Deluxe, Steel Panthers: World at War, Penumbra, TrackManie i wiele innych.

Może warto teraz je ściągnąć i pograć, jeżeli ktoś nie kupił sobie kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kayin.pyoko.org/iwbtg/

I Wanna Be The Guy: The Movie: The Game is a sardonic loveletter to the halcyon days of early American videogaming, packaged as a nail-rippingly difficult platform adventure. Players fill the role of The Kid, a youthful, vaguely Megaman-esque protagonist on a quest to become The Guy. This inscrutable plot, however, is just a vehicle for a wide variety of inventive, well-designed and frustrating jump-and-shoot challenges that pay homage to many of the games you loved as a child. The ever-fragile Kid explodes in a shower of red pixels at the slightest brush from the game's many obstacles, from traditional spikes and bottomless pits to more unconventional killers, such as plantlife and puzzle pieces.

Using a multiroute layout not unlike a Metroidvania, the game grants a degree of deadly exploration, without those extraneous upgades meant to make life easier. The game provides players with a choice in terms of their deathrate, thanks to a variable difficulty setting that changes the number of save points from frequent to nonexistent. IWBTG is open to all players; knowledge of videogaming history is optional, and may not help against the frequently ironic and always sadistic deathtraps located herein. And so, the question is left up to you...

Do YOU have what it takes to be The Guy?

Gra dla prawdziwych hardkorów :). Mi się nawet udało pokonać jednego bossa! (Tysona)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam popływać sobie symulatorem regat :)

Link do pobrania:LINK

Recenzja:

Virtual Skipper Online to darmowa wersja bardzo dobrego symulatora regat - Virtual Skipper 5. W trakcie rozrywki gracz wciela się w rolę jednego z zawodników, którzy walczą o puchar Louis Vuitton Cup. Rozrywkę możemy prowadzić w trybie Singleplayer oraz Multiplayer z dostępem do 14 miejsc na świecie, w których odbywają się najbardziej prestiżowe zawody.

Zanim rozpoczniemy swoją przygodę z żaglem warto zapoznać się z dokumentem pomocy, który jest zapisany w formacie PDF. Dla początkujących mam informacje, że Virtual Skipper Online nie należy do gier o prostych zasadach. Trzeba na początek poczytać trochę teorii i opanować klawisze sterowania, aby stawiać pierwsze kroki w żeglarstwie i mieć w ogólne pojecie o technice żeglarstwa. Bez tego nie mamy szans wywalczyć Puchar Ameryki. Oprócz pliku PDF, dostępny jest też świetny tutorial, wyjaśniający zasadę sterowania jachtem, jego zachowania na morzu, jak wykorzystać wiatr i wiele innych cennych wskazówek. Warto z nich skorzystać, gdyż wiatr jak to wiatr, potrafi na morzu być bardzo zmienny, a pogoda również płata nam figle. Ciągle trzeba kombinować z ustawieniem żagli, jak również pilnować kierunku, w którym płynie nasza żaglówka. Dzięki tutorialowi dowiemy się również, że zawody będą rozgrywane z użyciem czterech różnych typów łodzi.

Tak jak wspomniałem wcześniej, Virtual Skipper Online oferuje dwa sposoby rozrywki. W trybie Singleplayer możemy wybrać trzy poziomy trudności. Najłatwiejszy z nich, zwany Arcade, pozwala na beztroskie pływanie po akwenie. Tactical i Simulation, to trudniejsze tryby gry dla osób, które opanowały już zasady sterowania łodzią. Multiplayer daje znacznie większe możliwości rozrywki. Duża liczba graczy którzy tworzą społeczność Virtual Skipper uczestniczy w turniejach, walkach o puchary i innych zawodach. Jeśli już zdobyliśmy doświadczenie w Singleplayer i komputerowi przeciwnicy nie są dla nas żadnym wyzwaniem, to tryb Multiplayer da nam możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w wyścigach z żywym graczem.

Oprawa graficzna programu stoi na naprawdę wysokim poziomie. Nie raz zdarzyło mi się zachwycić realistyczną i szczegółową grafiką podczas rozgrywek. Modele jachtów są dopracowane w detalach, tak samo jak całe otoczenie. Virtual Skipper Online zachwyci wszystkich grafiką, dużym realizmem, ale nie każdemu spodobać się może rozrywka. Każdy symulator ma swoje grono odbiorców, którzy będą czerpać przyjemność z rozrywki. W tym wypadku odbiorcami będą gracze, którzy lubią lub mogą polubić morze, promienie słońca odbijane na falach i żagle łopoczące na wietrze.

(źródło:victorygames.eu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poważniejszych gier można pograć w Far Cry , The Suffering , lub Warzone 2100 (stareńka strategia, która jednak wciąż jest dopieszczana przez grupę moderów) a z mniejszych gier to GTA I (ten powiew z młodych lat ;) albo P.U.R.E (strategia z dość ciekawym silnikiem graficznym, możliwość deformacji terenu). Sorry, że ograniczam się do jednej, i do tego tak popularnej strony, ale skoro nikt jeszcze nie zaproponował żadnego z tych tytułów, to chyba trzeba ją trochę przypomnieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...