Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Phnom

Freeware

Polecane posty

To ja polecam Obama Alien Defens http://www.miniclip.com/games/obama-alien-defense/pl/ - bardzo fajna gierka. Musisz uratować świat przed inwazją aliensów jako napakowany mięśniak ObamaMasz kilka różnych fajnych pukawek na obcych, apteczki po drodze na regenerację a pod koniec każdego miasta jeden boss do rozwalenia. Polecam bo i fajowska graficzka jest a i muzyczka też daje radę :) ..chyba wiem czemu Obama dostał tego Nobla :laugh: ,za takie osiągnięcia to ja rozumiem.

Minus tylko jeden bo dwa miasta są :/ Nowy Jork i Londyn i tyle. A przydałoby się więcej, chociaż na chwilę rozrywki to i tak dobre. :)

A teraz to znalazłem też drugą z Obamą w roli głównej. Jeszcze lepszą - Street Fight http://www.miniclip.com/games/street-fight/pl/ - tak się powinno u nas robić debaty polityczne :laugh:

Naprawdę fajna, nawet na dłuższą chwilę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wyrdysm.com/games.php

Battleships Forever

Niektórzy może pamiętają, kiedy to wspominałem o sympatycznej gierce Warning Forever - niekończącym się boss rushu, w którym przeciwnik dostosowywał się do stylu walki gracza. W tym celu przeciwnik składał się z wielu modułów, które niczym klocki wykorzystywane były przez skrypt, by kontrować taktykę walki gracza. Cóż, modułowa idea najwyraźniej poskutkowała i zaowocowała tym oto dziełem.

Mamy tu do czynienia z kosmiczną strategią - darmową, lekką, bo ważącą tylko kilkanąście MB ale jednocześnie zaskakująco rozbudowaną.

Mamy kampanię single-player, skirmish (z kilkoma opcjami potyczki), możliwość ustawiania własnej walki a także bardzo rozbudowany edytor, ale o nim później.

Kampania przedstawia historię konfliktu między ziemskimi siłami, a piratami, którzy postanowili sprzymierzyć się z pewną obcą rasą. Walki bywają epickie, gracz ma do dyspozycji spory wybór predefiniowanych okrętów - od lekkich statków patrolowych, przez niszczyciele, na pancernikach skończywszy - po kilka typów do każdej klasy, z różnymi specjalizacjami oczywiście. Historia jest w sumie dość prosta i raczej oklepana, ale wystarcza by zmotywować do dalszej gry, tym bardziej, że akcja jest naprawdę wartka.

Co się zaś tyczy samego gameplayu - gracz dostaje pod swoją komendę niewielką flotę statków, którymi można kierować ogólnie, po prostu klikając, choć można, a właściwie trzeba bawić się w bardziej zaawansowane mikrozarządzanie flotą - od korzystania ze specjalnych zdolności, po ustawianie okrętów odpowiednią stroną do wroga. Ma to duże znaczenie, bo każdy moduł statku może zostać indywidualnie zniszczony, z pojedynczymi wieżyczkami włącznie! Czasami więc lepiej jest ustawić się do wroga lepiej opancerzoną stroną i przetrwać wymianę ognia z uszkodzonym okrętem, niż stracić wszystkie działa po krótkiej wymianie ognia ;)

Niemniej, clue programu zdaje się być edytor, który pozwala na tworzenie praktycznie dowolnych statków - ilość dostępnych bazowo modułów nie powala, ale można własnoręcznie dorobić nowe - inna sprawa, że dostępne i tak pozwalają na wykorzystanie niezliczonych kombinacji. Arsenał oddany w ręce gracza też jest imponującu, tym bardziej, że spora część dostępnych w edytorze zabawek nie pojawia się w kampanii! Mamy więc wszelkiej maści lasery, blastery, działa, broń przeciwlotniczą, rakiety, torpedy, broń przeciwpociskową, wyrzutnie dronów etc. Podobnie sprawa ma się z dostępnym specjalnym sprzętem - od osłon, przez dopalacze, na systemach naprawczych skończywszy.

Co więcej, gracz nie jest w żaden sposób ograniczony - statek może mieć praktycznie dowolne rozmiary i dowolną ilość uzbrojenia w dowolnej kombinacji. No i najważniejsze - edytor jest diabelnie prosty w obsłudze - trzeba tylko pamiętać, że każdy nowy moduł lub wieżyczka będzie połączony z ostatnio wybranym modułem, tyle.

Gorąco polecam - niby mała gierka, a radochy daje od groma i jeszcze trochę :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wyrdysm.com/games.php

Battleships Forever

Niektórzy może pamiętają, [...]

Gorąco polecam - niby mała gierka, a radochy daje od groma i jeszcze trochę :]

więcej części można do tworzenia statków można pobrać z oficjalnego forum.

tam też można pochwalić się swoimi statkami jak robi to wielu w tym ja :D

http://www.wyrdysm.com/phpBB3/index.php

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może już ktoś tutaj to napisał ale proszę wstawcie mario:P albo grę Tanks ( no te czołgi) oby dwie gry były na pegazusa wiec może uda wam się znaleźć bo ja każde mario które znajdę to jest jakieś nowoczesne a ja chce powrócić do dzieciństwa przy tych dwóch grach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochodziłem trochę po forum i doszedłem do wniosku, że chyba najlepszym miejscem na napisanie tego posta będzie ten temat - więc jedziemy. Ach, racja - dzień dobry, jestem tu nowy. xd

Chciałem zaprezentować swoją grę freeware, Alexland. Dzisiaj wydaliśmy (najprawdopodobniej ostateczną) wersję 1.2 - dobry powód, by tu napisać. :D Gra jest czymś na podobę Crimsonlandu - latamy dookoła z giwerą, kosząc potwory, zbierając bonusy i po prostu starając się przeżyć jak najdłużej. 10 typów wrogów do młócenia, 11 broni do wypróbowania, 11 bonusów dla lepszej zabawy, 60 osiągnięć do zdobycia, do tego internetowa tablica najlepszych wyników.

Więcej info: tutaj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, dobry Mario Bross!

Chyba nie muszę niekomu pisać o czym jest ta gra?

Link: http://www.stare-gry.com/91-mario

lub: http://staregry.bajo.pl/download,plik,840,mario.html

UWAGA! Do uruchomienia gry w windows xp i nowszych jest potrzebny emulator DOSBox, który można było znaleść w cda 09/2009!

Polecam jeszcze Teeworlds, zręcznościową strzelankę przez internet oraz lan, w której steruje się małymi kulkami. Na jednym serwerze może grać do 16 graczy! Są trzy tryby rozrywki: deathmatch, team deathmatch, capture the flag, lecz oprócz tego są jeszcze niestandardowe tryby takie jak instagib, któty może być połączony z tamtymi trybami np. instagib deathmatch! Jest jescze możliwość tworzenia własnych map!

Screeny oraz najnowsza wersja gry pod windows: http://teeworlds.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcielibyście przypomnieć sobie czasy młodości, polecam wam skorzystanie z okazji i powrócenia do bajek. Te które wam polecam nie są dla dzieci (BRUTALNOŚĆ). Wspaniałe przygodówki Point'n'Click na podstawie bajki "Jaś i Małgosia" - polecam!

Gretel and Hansel

Gretel and Hansel cz.2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym zobaczyl w tym zestawieniu Stick Soldier i Stick Soldier 2. Gry sa po prostu miodne, nie wiem do czego mozna je porownac ale reguly sa proste, standardowa strzelanka jeno w 2D, cala gra polega na najszybszym zabiciu przeciwnikow zeby jako pierwszy zdobyc odznaczenie colonela. Do dyspozycji mamy dosyc sporo broni, znajdzie sie cos dla kamperow jak i lubujacych sie w bazookach.

Linki: Stick Soldier , Stick Soldier 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo gier flash-owych tutaj omawiacie. Ja lubię takie które mogę pobrać, instalują się u mnie na komputerze, w sumie nie wiem czemu takie preferuję ale..

Battlefields Forever - REWELACJA !

Dawno temu już w to grałem i polecam każdemu.

Rewelacyjna strzelanka scrollowana w starym, dobrym stylu - jak salony gier video :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś zawiedziony grą "Zombie Driver" to możesz zrobić dwie rzeczy:

A: sprzedać grę komuś i zapomnieć o niej na zawsze

B: Zrobić własną wizję tej gry

Tak właśnie postanowili zrobić twórcy z NG i stworzyli "Road of the Dead" - połączenie LOTUSa z Zombie :) co z tego wyszło? zobaczcie sami :)

Polecam serdecznie - ja siedzę od kilku dni i staram się przejść ;)

UWAGA!

Gra jest wymagająca dla komputera, więc polecam poszperać w opcjach i obniżyć detale - i tak będzie wyglądać ładnie, a grywalność nieziemska :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...