Jump to content

Igoreshkin

Forumowicze
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Igoreshkin

 • Birthday 02/18/1987

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Dzień dobry.Czy zna ktoś odpowiedż na pytanie:"Jaka postać z gry The Witcher ma wygłąd głównego producenta gry?".Proszę o pomoc.Napisałem list (30.04.2011) do Pana Tomasza Gopa,ale nie udzielil jak dotąd odpowiedzi Możecie równierz napisać mi na volkovi@bk.ru lub igoreshkinv@gmail.com. Zgóry Dziękuje.
 2. Ja myślę że jest to Star Wars Battlefront (1lub2).
 3. Moja propozycja na Freeware to...TADAM...AREA 51 z roku 2005.Tak ona teraz jest za friko!!!To nie jest żart...Sprawdżcie sami: http://news.bigdownload.com/2008/10/07/dow...full-free-game/
 4. Witam Wszystkich.Nie wiem czy pisaną o tej grze wcześniej(jeśli Tak, to przepraszam).Ja polecam gierke:"Combat Arms"(http://combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Main).Ona jest darmowa tak samo,jak "BatllefieldHeroes"(dosłownie*).Można tworzyć klany,robić "upgrade" spluw,można nawet tworzyć coś w rodzaju swojego serwera/"Room"(można nawet utworzyć hasło).Można dużo pozytywów tej gry wypisywać,ale najważniejszy to - niesamowita grafika jak na wymagania sprzętowe**. *Gra się za darmo,jest "level"(ranga-stopień wojskowy) ale za "real" pieniądz można dostać "extra" spluwę,"extra" bohatera itd. itp. ** Minimum...................................Recommended OS: Windows 2000...........................Windows XP or better CPU: Pentium3 - 1GHz+......................Pentium4 - 2.4GHz+ MEMORY: 256Mb RAM............................512Mb RAM Video: GeForce 2MX..........................GeForce FX 5600 or better Direct X: Version 9.0C or later...............Version 9.0C or later HDD: 2.0Gb.....................................2.0Gb P.S. Gra sporo polaków. P.P.S. Przepraszam za pisownie(nie jestem polakiem)
 5. 1 - 2 - Czytając AR,czasami popuszczam P.S. Pierwsze zdjęcie na konkurs,drugie na pulpit
×
×
 • Create New...