Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

pankamilek - i kolejny, który twierdzi, że Ziemia jest płaska, a nigdy podręcznika do geografii w ręce nie miał :rolleyes: EA już jakiś czas temu się chwaliło, że liczba preorderów BF3 przebiła kilkukrotnie liczbę tych na BC2. Więc zainteresowanie jest, i to duże. Jakbyś czytał newsy, to nie plótłbyś takich farmazonów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie niekoniecznie chcianych zmianach w sposobie rozgrywki zapowiedzianych w BF3. Czy zdażyło się w becie bc2, że jakiśelement nie przypadł poważnie graczom do gustu i nie pojawił się w fialnej wersji? Czy może polegało to tylko na wyłapywaniu bugów?

Co do nowego systemu pod BF3 to faktycznie trochę nie halo. Ja sam chcąc nie chcąc przesiadłem się tylko z powodu bf3 na win7 ale gdyby jakimś cudem okazało się, że gra to kanał z miejsca wyj... ten system z kompa bo nie ma ani jednej rzeczy w której byłby lepszy od poczciwego xp-ka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak walnę z grubej rury: Battlefield 3 zapowiada się z mojego punktu widzenia na porażkę.

Możliwe, ale w obecnym zachwycie tym tytułem twoje słowa wydają się dość "dziwne... A jakie masz na te słowa argumenty ?

Już widzę te tłumy zmieniające system specjalnie dla jednej gry...

Hmmm - ja wiem ? Też miałem wielki sentyment do XP'ka i pomimo upgrade'u kompa (nie jakiś SuperDuper) mnie do 7-ki nie ciągnęło...Tak samo jak opuszczenie Office'a 2003. Dzisiaj nawet nie chciałbym słyszeć o "powrocie" - widać, słychać i czuć że nowe systemy są "nowe" - lepsze. Poza tym ktoś gdzieś pisał, że przykładowo w jakiś statystykach na Steam posiadacze XP'ka stanowią ok. 30 % całości...Więc co jak co, ale EA pakuje się w większość...

...

A i tyle :/ Ech liczyłem na więcej :P

Poza tym - fajnie, że twórcy podkreślają PC-towość gry, ale finansowo raczej nie dorówna ona nawet Bad company 2.

No fajnie fajnie, ale w jakim sensie "finansowo" ? Jeżeli chodzi ci o sprzedaż - IMO BF3 ma nieporównywalnie większą reklamę i rozgłos niż BC2, a prezentacja wersji konsolowej tylko "uśmierci staruszka"...BF3 na pewno sprzeda się lepiej.IMO BF BC2 to był taki test...takie przetarcie...Chodzi mi głównie o to, że AKURAT JA w BF BC2 widzę lekką budżetowość, lenistwo twórców i oszczędność. Na tym tytule EA na pewno dużo zarobiło.

A BF3 to nie odść, że wspaniały silnik, to jeszcze ogromne koszty marketingowe.Co jak co, ale teraz EA musi doić ile się da...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pankamilek - i kolejny, który twierdzi, że Ziemia jest płaska, a nigdy podręcznika do geografii w ręce nie miał :rolleyes: EA już jakiś czas temu się chwaliło, że liczba preorderów BF3 przebiła kilkukrotnie liczbę tych na BC2. Więc zainteresowanie jest, i to duże. Jakbyś czytał newsy, to nie plótłbyś takich farmazonów.

Cóż z tego? Przecież liczba pre-orderów nie oznacza wysokiej sprzedaży w skali np. pół roku. Nie należy też zapominać, że pre-order zamawiają głównie fani, a reszta pospolitych graczy będzie wybierać którą grę kupić (mówię tu o Battlefield 3 i MW3) już po premierze obu tytułów. Warto także pamiętać, że wiele zależy od ocen na takim Metacritic, jak w CD-A jest napisane, że bodajże każde 5 punktów do góry powyżej 80 bardzo podnosi sprzedaż.

IMHO ten marketing wcale nie jest jakiś wybitny, jesli idzie o EA. Domyślam się, że machina dopiero ruszy, ale widać to nawet po odzewie - o Battlefieldzie 3 mówi się pozytywnie od jakiegoś czasu, ale boom jaki powstał po wycieku informacji o MW3 mówi wszystko - Acti mogłoby sprzedawać pudełka z czystymi płytami z logo MW, a i tak by zarobiło.

I żeby nie było - nie wątpię, że dzieło DICE będzie grą lepszą, niż poprzednie części, ba, ja myślę, że będzie to najlepszy fps w historii, ale i tak wojny z Acti, którą sam,i prowokują, Elektronicy nie zwyciężą. Tylko Acti może samo pozbawić się korony tworząc chłam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądajac dzis strone empika zobaczyłem cos dziwnego, mianowicie przy dacie premiery bf 3 jest data : 2011-12-30 klik Sam nie wiem czy to empik wymyslil jakas dziwna date premiery czy premiera zostala przesunieta?

Zawsze podają takie daty jak wiedzą, że gra ma wyjść pod koniec roku. A od czasu podania daty premiery nie zdążyli jeszcze zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gewloh

BC2 jest moim pierwszym fpsem w sieci. Myślę, że po około 60-70 godzinach przegranych w sieci będziesz już wiedział co, gdzie i z czym.

Jeżeli na serwach pisze, że jest limit któregoś tam poziomu a widzisz, że łażą po mapie niedozwolone levele to po prostu zmień serwer.

@pankamilek

System zmieniłem z XP na 7 tylko dlatego, że XP nie widzi tych 4GB ramu, które mam. Powiem szczerze, że dla tej gry (ani żadnej innej) nie zmieniłbym systemu. 7 nie umywa się do prostoty XPka.

BF3 nie będzie żadną porażką. Po prostu będzie lepszą grą ale z mniejszą sprzedażą niż MW3. I tego jestem pewien.

@MrBulletproof

Beta była do wyłapania bugów/optymalizacji itp. Dopiero w patchach po premierze DICE słuchało graczy co im się nie podoba (OP niektórych broni, dead zone itp.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o bete BC2 to np zmienil sie celownik optyczny dla snajperek (w becie ciezko bylo cos zobaczyc jesli nie patrzyles sie centralnie - boki mial rozmyte) co wiecej to juz nie pamietam

@elvis

zeby wszyscy ktorzy zaczynaja grac w fps byli tak ogarnieci ja Ty (szczegolnie z 9a-91) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L1zard - chyba dobrze, że bronie się od siebie różnią, bo dzięki temu nie ma spluwy idealnej.

Chodzi mi o to że jest dobrze zbalansowane. Szotgany snajpy itd. nie są skoro szotgan wali przez cała mapę na hita ze slugiem a bez z 1 centymetra nie zabija na hita. Rozumiesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mario

THX aż się zarumieniłem nie powiem gdzie :P

Po 800h ponad ciężko by było (i baaardzo zabawnie) jakbym nie ogarniał sprawy :P

Ale jak widzę i tak do Ciebie się nie umywam ^^

A tego rozmycia przypadkiem tylko na konsolach nie było ?

@nanowaty

No w końcu dział komentarze :P To sobie spekulujemy jak to będzie się jeść :D

A tak troszkę odchodząc od tematu:

Ilu z Was wie, że kupi BF3 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pewności nie mam, ale po każdym materiale skłaniam się coraz bardziej do zakupu ;) Głównie dla singla, ale kto wie czy tryb multi nie będzie także smakowitym kąskiem, szczególnie jeśli daliby radę wpakować do niego tryb kooperacji w jakimkolwiek wariancie, bo już po prostu tak mam, że uwielbiam rozwalać AI wroga z żywymi kompanami ^_^ Zobaczymy tylko czy mój PC to pociągnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest co najmniej dziwne nie wykorzystać drugiej połowy gry (single) Ale co kto lubi:)

Ja to pół na pół. Grafika jest świetna ale nie podniecam się nią tak samo jak grafiką crysisa w 2007. A z reszty to widać trochę minusów. Te klasy różne dziwne wyjścia dlc przed wyjściem gry, najbardziej mnie wkurzają te paczki z lepszą bronią. Normalnie jak mikropłatności. Tak to wszystko wygląda znakomicie. Aby było tych 64 graczy i co lepsze twórcy dali narzędzia moderskie by dało radę stworzyć serwy 100 graczy na jednym serwie. Albo 256 jak w MAG-u:) Dobrze zbalansowane bronie brak głupich bugów jeżeli jakieś dlc to takie jak vietnam ale o 50% lepsze.

Po becie będę miał całkowity obraz na sprawę. Jak na razie to nie mam odłożonej kasy pre ordera nie zamawiałem. Więc umiarkowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

singla z BC2 nie przeszedłem szczerze mówiąc xd po zainstalowaniu gry odpaliłem multiplayer`a a potem szkoda czasu na singla ^^

Ja tez nie przeszedlem singla. Pogralem moze ze 3h i doszedlem do wniosku, ze lepiej bedzie sprobowac multi.

A co do zakupu BF`a 3. Kupie na 100%. Musialaby byc prawdziwa apokalipsa, zebym wycofal sie z zamiaru zakupu :smile: Ale teraz trzeba zbierac kase na sprzet i preordera :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DICE zmieniło swoją politykę co do Physical Warfare Pack.

Paczka ta nie będzie już ekskluzywna dla tych, którzy kupią grę u wybranych sprzedawców. Osoby, które kupią Edycję Limitowaną otrzymają paczkę w dniu premiery, reszta, niezależnie od tego gdzie kupi grę przez pewien czas nie będzie miała dostępu do zawartości 'PWP'. Termin odblokowania paczki dla tych osób nie został dokładnie podany, padło stwierdzenie 'później'. Oczywiście DICE nie będzie pobierało dodatkowych opłat za odblokowanie PWP.

Dodatek Back to Karkand nie będzie dostępny od premiery gry i nie będzie znajdował się na dysku z grą.

Osoby, które zakupią wydanie przedpremierowe gry otrzymają dostęp do tego dodatku za darmo, gdy tylko będzie on dostępny w sprzedaży, a reszta będzie mogła go kupić.

http://blogs.battlefield.ea.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pierwszym miejscu do kupienia jest Diablo 3, a potem jak na razie Battlefield 3, jeśli znajdę gdzieś dosyć tanio. Raczej na pewno nie kupię go zaraz po premierze.

Dzięki za odpowiedzi na moje pytanie :] Powoli zaczynam ogarniać grę, najbardziej podoba mi się tryb Gorączka, chociaż wczoraj grałem po raz pierwszy na jakiejś mapie Podboju i była na niej niezla zabawa (ale nie pamiętam nazwy). Najmniej polubiłem Pustynię Atakama, bo pełno tam snajperów. I zauważyłem wczoraj, że medykiem się bardzo, baaaardzo łatwo nabija punkty - wystarczy ulepszona apteczka, zwiększony zasięg jej działania i częste reanimowanie swoich:P Na jednej mapie wczoraj ludzie zaczęli pisać, że czituję, bo - pomimo, że jestem cienki - miałem 2 razy więcej punktów niż gracz z drugim wynikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deffik

No - i to jest siła (przyszłych) konsumentów - może i nakrzyczą...ale wykrzyczą i dostaną ( choć) coś... Z kolei z tym Back to karkand raczej postąpili dobrze - preorderowcy dostaną jedno DLC w cenie gry. I przywilej z preordera jakiś jest :P

BTW ponoć BF3 w wersji na konsolę ( mówi się o wersji na PS3, ale osobiście stawiam na Xbox'a) ma dzisiaj zostać zaprezentowany w telewizji NBC ( tak tak - tam gdzie ostatnio widzieliśmy MW3, Uncharted 3 i ... GoW 3 - ech, tych trójek się narobiło... )

Liczę na jakiś nowy fragment gry...Albo nowy "starego"...Ale chyba najlepsza byłaby prezentacja Co-op'a...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...