Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Jak wstawić sygne z bad company ( tą ze statverse) NA forum w moją sygne? (tak jak Nanowaty ma?)

wchodzisz na statverse. wpisujesz swój nick i jak masz ten startowy ekran z statami to klikasz "SIGNATURES"

wybierasz która cię interesuje, kopiujesz link BBCode i wklejasz w sygnature na forum :P

a co do enigmy. Filmy ma bardzo ladnie zrobione, akcje też fajne powstawiał.

Ale podczas normalnej gry tak nie błyszczy ;)

ostatnio przeglądałem jego wszystkie statystyki to wyszło coś takiego:

40% acc na sv 98

ratio 1.87

spm - 290

na forum już jest kilka osób z ratio 1.9 (i wyższym), spm podobny( nizszy lub wyzszy, zależy od osoby)

acc prawdę mówi (40% trafionych pocisków - standard taki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział w BC2 medyka stawiającego ogień zaporowy? Żeby strzelać trzeba się wychylić, jeśli się wychylasz to celujesz aby zabić, a do tego potrzebne jest precyzyjne celowanie, a nie ogień zaporowy.

Wystarczy, że dwóch dobrych supportów się rozłoży i mogą odpierać kilka fal atakujących (np. na takiej mapie jak metro). To będzie solidna, camperska klasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nanowaty - nie zazdrość, nie zazdrość. Kolo ma mniejszą dokładność na SV bo jak zauważyłeś na filmiku autentycznie ze snipą rushuje (a jak dobrze wychodzi mu zmiana klasy) a nie jak większość lam siedzi na d... i obserwuje mapę z 2 kilometrów. Przy okazji nabił tą snipą jak widać ponad 23000 killi. Szacun! A K/D ratio? Więcej niż przyzwoite, a i tak wiadomo, że dla porządnego gracza zespołowego ono się nie liczy.

Jeszcze raz sprawdziłem - dogtagów zebrał ponad 4000. Wymiatacz co się zowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jednak mało grasz :P

C4 idzie spokojnie rzucić na 10-15m i na o wiele większą odległość gdy jest się na wyżynie.

@vimes

Przyznaję rację... Bo podłoży sobie taki jeden z drugim ammo pod dupsko i może całą rundę tak przesiedzieć ;/

Ciężko do takiego strzelać gdy nałozy nas nas ogień zaporowy przez co my nie wiele będziemy widziec ;/

DICE za bardzo chciało "ulepszyć" klasy - na dzień dzisiejszy cienko widzę balans klas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrick Bach, producent Battlefield 3, rzucił nieco światła na tryb współpracy, który zobaczymy w nadchodzącej grze. Na łamach PlayStation 3 Magazine poinformował, że w trybie kooperacji maksymalnie do zabawy przystąpi dwóch graczy, dla których przygotowane zostanie dziesięć map.

Info z gry-online.

Najstarszy gracz BC2:

Mam wątpliwości, czy najstarszy, ale fajnie filmik zrobiony. Jego staty:

http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/ADHD_WACKO_JACKO/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dark elvis może źle się wyraziłem . Rzucić idzie, lecz koleś robi to niebywale precyzyjnie . A to jak się posługuje Sw to już w ogóle masakra. (przynajmniej dla mnie, rzadko gram reconem i jeszcze mniej używam c4)

Mi tam Enigma imponuje, niesamowicie zdejmuje kolesi którzy sterują heli, łodziami czy czymkolwiek innym . (a już strzelanie bez lunety snajpą ....ahhh)

Jeszcze ten filmik jest spoko

2m14s-pojechał
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 map dla trybu co-op? Nie jest to jakoś przerażająca liczba - plus daje spore pole do popisu dla DLC :) - ale zakładając, że nie są to bardzo krótkie operacje (z wyjątkami) jak w MW2 to czekam na pierwszy pokaz tego trybu. Nie to, że nie lubię kooperacji 4-osobowych squadów w walce przeciw innym graczom, ale jakoś zawsze przyjemniej tłukło się przeciwników AI ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dark elvis może źle się wyraziłem . Rzucić idzie, lecz koleś robi to niebywale precyzyjnie . A to jak się posługuje Sw to już w ogóle masakra. (przynajmniej dla mnie, rzadko gram reconem i jeszcze mniej używam c4)

Mi tam Enigma imponuje, niesamowicie zdejmuje kolesi którzy sterują heli, łodziami czy czymkolwiek innym . (a już strzelanie bez lunety snajpą ....ahhh)

Jeszcze ten filmik jest spoko

2m14s-pojechał

Rzucanie c4 można wyćwiczyć dosyć łatwo, wystarczy podskoczyć.

Zesterzliwanie gości w helach i innych pojazdach... jedna z tym rzeczy, których nie udało mi się jeszcze opanować. Trzeba mieć wyczucie, to fakt.

Strzelanie perz przybliżania tzw. no scope - na odległość większą niż 2-3 metry to tylko i wyłącznie fart.

Ale mimo wszystko Enigma to normalny gracz. Fakt ma dużo przegranych godzin i wprawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelanie perz przybliżania tzw. no scope - na odległość większą niż 2-3 metry to tylko i wyłącznie fart.

O, tu się mylisz. No scopy wchodzą bardzo łatwo, wystarczy wyćwiczyć. Pamiętam, że jak biegałem z M95 wierzyć mi się nie chciało, że właziły takie strzały. Odległość tak do 6 metrów, ale i na dłuższe dystanse można próbować. Jasne, że nie zawsze, ale jak ma się dobrą rundę to właściwie nawet nie ma po co na innych czekać, rush na okrągło bo nikt cię nie zatrzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na www.battlefieldo.com pojawiły się skany z PSM3 magazine. Jest trochę informacji, zapraszam do czytania.

Co do enigmy - on jest naprawdę dobry, tak jak AoD, poza tym grają w przeróżnych ligach, sparingach itp itd, więc jego kille, czas gry i inne statystyki będą inne od tego co jest widoczne ja bfbcs i statsverse, bo pewnie dużo czasu spędził na nierankingowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelanie perz przybliżania tzw. no scope - na odległość większą niż 2-3 metry to tylko i wyłącznie fart.

O, tu się mylisz. No scopy wchodzą bardzo łatwo, wystarczy wyćwiczyć. Pamiętam, że jak biegałem z M95 wierzyć mi się nie chciało, że właziły takie strzały. Odległość tak do 6 metrów, ale i na dłuższe dystanse można próbować. Jasne, że nie zawsze, ale jak ma się dobrą rundę to właściwie nawet nie ma po co na innych czekać, rush na okrągło bo nikt cię nie zatrzyma.

Wyczucie mniej więcej jasne, ale nie zmienia faktu, że im większa odległość tym więcej farta potrzeba. Uwierz mi wiem co mówie. Próbować można nawet i przez całą mapę, ale raczej się nie uda :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Bardzo intensywny montage, masa killi na 1 magazynku. Polecam zobaczyc:)

Klipy fajne, ale mi taka muzyka w montage'ach(?) średnio pasuje. Większość daje dubstep, a prawdziwe perełki to filmiki z synchronizowanym drum and bassem. Ale z drugiej strony gdyby jakiś spec od robienia fragmovie wziął się za taki kawałek, to większości pewnie by szczęka opadła ;) Dla mnie już od dawna mistrzostwem i numerem jeden w synchronizacji klipów z muzyką pozostaje

dzieło, i nie zanosi się na zmianę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to myślę że w 400h nabije... Co do synchronizacji klipów z muzyką ,gdy to zobaczyłem to mało nie popuściłem w gacie.

P.S. Nigdy nie mieliście obsesji na punkcie Ratio bo ja miałem al na szczęście już mi przeszło. Mam 0,70 a chciałbym mieć coś koło 1,00 ach marzenia^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Nigdy nie mieliście obsesji na punkcie Ratio bo ja miałem al na szczęście już mi przeszło. Mam 0,70 a chciałbym mieć coś koło 1,00 ach marzenia^^

Ja przeszedłem bardzo długą drogę z ratio 0.65 i 2000 śmierci na minusie do ponad 1000 zabić na plusie na dzień dzisiejszy :) Więc da się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...