Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Dodaję nowe GTA. To chyba moja ulubiona seria gier i posiadam wszystkie części dostępne na peceta oraz dwa story of (...) na ps2. Kolejna część byłaby z pewnością jeszcze wspanialsza, a umiejscowienie jej w LC potęguje moje pożądanie do nowej odsłony serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 2 właśnie wylądował mi na biurku :) Więc teraz czekam na:

Mass Effect 3 (stawiam w ciemno że będzie ekstra chociaż nie znam jeszcze dwojki, jedynka juz była świetna)

Nowe GTA i dodatki do 4 na PC :)

Wiedźmin 2 (świetna polska gra, znakomite rpg)

Assassins Creed 2 na PC

Max Payne 3 (choć mam obawy co do miejsca akcji MP3 to jednak pokładam w nowojorskim gliniarzu nadzieję, 1 i 2 bardzo mi się podobały)

Diablo III (nie muszę nic dodawać :))

Warcraft 4 (a czemu nie? :))

Heavy Rain (nie mam PS3 ale tak bardzo chciałbym zagrac w tą grę- Fahrenheit był dla mnie przełomem)

Splinter Cell Conviction ( nie dość że w każdej części podobała mi się opowiedziana historia to teraz będzie oddzielna dla multi. Miodzio)

i pewnie są takie które pominąlem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA najbardziej czekam na:

-Bad Company 2

-Medal of Honor(jestem ciekaw co elektronicy wymyślą :])

-StarCraft II

-Diablo III

-Wiedźmin II

@Up

Sorry, że się czepiam, ale jak możesz na coś czekać NIE-osobiście? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pozycji interesujących :)

Arcania: A Gothic Tale

To wielka zagadka. Czy Spellbound podoła wyzwaniu przed jakim stoi? Trudno powiedzieć, ale jako osobie siedzącej od lat w tematyce Gothica trudno powiedzieć, że mógłbym czekać na coś innego z większym zainteresowaniem.

Max Payne 3

Znając życie to będzie powielenie tematu w odświeżonej grafice, ale w tym wypadku niczego więcej nie oczekuje i tak będzie ociekać zaj***stością...bo Max to max

Witcher II: Assassins of Kings

Cóż tu pisać.

Dobre bo polskie, więc jest na co czekać zwłaszcza, że po świetnej pierwszej części apetyty jeszcze bardziej się zaostrzyły.

Red Dead Redemption

W skrócie GTA w klimatach dzikiego zachodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medal of Honor Jako gracz z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem mam wiele sentymentu do serii i wierzę, że nowy " Medal" przywróci serii należyte miejsce.

Mafia II Czekamy i czekamy...

Max Payne 3 Ostatnio wróciłem do serii ( za sprawą zakupionej Antologii) i doszedłem do wniosku, że na " trójkę" będę niecierpliwie czekać.

Nowy, lepszy Pro Evolution Soccer Nie wiadomo jaka przy nim będzie cyferka. Mam nadzieję, że 2011.

Original War 2 Tutaj praktycznie nie ma szans, ale mamy coś takiego jak marzenia.

Hitman V Po niezwykłym zakończeniu " Blood Money" nowy Hitman ( praktycznie już zapowiedziany) zapowiada się ciekawie.

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City Mimo, iż zapowiedziana to z powodu kiepskiej optymalizacji " podstawki" martwię się o jakość DLC. Pozostaje wierzyć, że R* potrafi wyciągnąć wnioski

Dodatki do Borderlands w wersji pudełkowej W niedalekiej przyszłości zamierzam kupić tą grę, fajnie by było zobaczyć rozszerzenia do niej na sklepowej półce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niegdyś czekałem na Diablo 3 ale teraz łupię w Torchlighta.

W tej chwili może nie tyle czekam ale trzymam kciuki za TERA online. System wolnego celowania oraz reakcje fizyczne na skille (np odrzut mobów we wszystkie strony) i same skille (tak lubiane przeze mnie w MMORPG AoE) wyglądają bardzo smakowicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 - bo poprzedni narobił mi tyle smaku, że jestem ciekaw, co wymyślą Polacy po raz drugi. A Sapkowski napisał tak fantastyczne książki, że mają z czego korzystać.

GRID 2 - pierwszy GRID był grą doskonałą. Nigdy dość świetnych samochodówek.

Dodatki do Dragon Age - wciągnał mnie bez reszty, więc czekam na coraz to nowe przygody Szarych Strażników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!

Te gry, na które czekałem, już się ukazały, więc trzeba uaktualnić listę.

1. Kolejny Cod. Nie wiem kiedy będzie i pod jakim tytułem, ale chyba nikt nie ma wątpliwości odnośnie tego czy będzie.

2. Splinter Cell. Cóż, zapowiadas się ciekawie.

3. Najnowszy Medal of Honor. Modern of Honor? :P. Może być ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...