Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilMeds

Plakaty w CDA co sądzicie?

Polecane posty

Plakaty w magazynie to trochę poziom Bravo. Oczywiście nie pogardziłbym plakatem asasyna do mojej wielkie antyramy która wisi nad komputerem, ale te zagięcia i wklejone logo CDA (choć jest naprawdę prześliczne, nie mam nic do Waszego logo) wygląda trochę tandetnie. Idealnie do pokoju 10-latka... czyli dość wąska grupa docelowa.

NIE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się plakaty w CDA nawet podobają - są duże i dosyć dobrej jakości. Chciałbym tylko, żeby nie było na nich żadnych gołych czy półgołych panienek.Poza tym nieźle byłoby, gdyby w urodzinowym CDA pojawił się plakat - zdjęcie redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się marzy, żeby chociaż raz redakcja dała plakat poziomy, najlepiej tak zrobiony jak z Game Informera (osobno do kupienia, nie z gazetą). Muszę powiedzieć, że taka panorama robi piorunujące wrażenie. A jakby to było tak ze 2; 2,5 m na 1m to już totalne cudo.

Zobaczcie jak to zrobił GI:

http://www.gameinformer.com/p/limitededitionposter.aspx

Chociaż ja nie wiem na czym oni to zrobili, że chcą za to 10 $.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wieszam plakaty od 1990 roku :D Najpierw z filmów takich jak rocky ,rambo ,predator. przed remontem wisiało z jakieś 30 warstw :D Filmy , samochody , piłkarze , dziewczyny , Alkohol i tak do 2008r. ....W latach 90 to było na czasie :D ech a teraz już chyba era plakatów przeminęła :) Na dzień dzisiejszy mam parę plakatów na biurku ścianie itd itp :D Jak dla mnie plakaty to fajny dodatek :D A może tak puzzle ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście dali plakat raz na 3 lub 4 miesiące, to chyba nie byłoby źle? Nawet nie wiecie, jak bardzo chciałbym plakat z Black Opsa z logo CD-Action. Mogę kupić, ale bez loga to nie to samo...

I do tych, którzy piszą, że po jakimś czasie nie byłoby miejsca na załączane postery - posiadanie tego dodatku nie zobowiązuje Cię do wywieszenia go. Sam mam kilka nieużywanych plakatów, które spokojnie leżą sobie gdzieś w moim pokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty w CDA? Jak najbardziej, to bardzo ciekawy dodatek, cały pokój mam w plakatach, głównie tych z CDA. Nawet jeśli wiązałoby się to z małą podwyżką ceny, ale umówmy się - podwyżką jednorazową i niedużą :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty, hmm. W sumie jestem za, ale nie co miesiąc, tylko co 3, 4. Wtedy by było OK. Wprawdzie mam na ścianie "korkową" tapetę, ale 1 gigantyczny plakat z B:BC2, Wiedźmin i Batman trochę zajmują. No i plan lekcji oraz kalendarz. Bez przesady. Nie za dużo tych plakatów, serio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nancy1996

Pewnie, że tak, nawet wtedy, kiedy musiałabym płacić co numer więcej o złotówkę (pod warunkiem, że co numer byłby jakiś wielki plakat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast plakatów wolałbym jakiś mały tipsomaniak albo coś w ten deseń - zawsze to więcej do poczytania :wink: a zawalanie ścian plakatami z cyckami Lary Croft czy innymi MMOgirls albo 'spoconym facetem ze spluwą' w moim wieku już nie przystoi - nigdy nie wieszałem plakatów na ścianie, drzwiach.

Minitipsomaniak co 3-4 miesiące :ok:

Plakaty :dobani: i WYNOCHA !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty w CDA ... czemu nie pomysł dobry , ale miał by swoją cene . Albo czasopismo miało mniej stron albo było by droższe ... Uważam że , pomysł ciekawy ale, małe szanse powodzenia . Oczywiście ja nie chce plakatów (wolałbym żeby CDA miało więcej stron) ale , młodsi czytelnicy z pewnością chcieli aby w CDA były plakaty ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...