Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilMeds

Plakaty w CDA co sądzicie?

Polecane posty

Moim zdaniem to nie jest najgorszy pomysł, wręcz przeciwnie. Mam większość plakatów dodawanych do pisma i jestem zadowolony, wielkością jak i tym co się na nich znajduję. Cena w górę? To raczej bez znaczenia CDA jest warta każdego grosza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie plakaty to zbędny dodatek, dodawanie ich częściej zapewne zaczęłoby mi lekko przeszkadzać, a w tej chwili najnormalniej w świecie je ignoruję. Może zamiast plakatów redakcja dodałaby jakąś mapę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pomysł z dołączaniem plakatów się bardzo podoba. Czasem taki odbieg od rutyny jest całkiem fajnym rozwiązaniem. Jestem jak najbardziej za, jednak pamiętajmy, ze to cover i gry znajdujące się na nim ma być pierwszorzędnym prezentem dla czytelników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plakaty? nieeeeeeeee, tylko nie to

obkleic sciany plakatami to synonim kiczu. W latach 90 to było może i normą ale jesteśmy juz blisko 2k12....

A czemuż to tak uważasz? Teraz ściana ma być "goła" bo mamy 2011 rok? Co wisi u Ciebie na ścianie? Nic?

Mam na ścianie plakat z AC, i co, mam się za niego wstydzić przed gośćmi, bo jest to "synonim kiczu"?

I jeszcze jedno, tak z ciekawości zapytam, bo to nie mój wiek, co za plakaty wieszano w latach 90? Z Wiedźminem? Bo w CDA nie było chyba jeszcze plakatu z Modern Talking, czy Bad Boys Blue?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty jak najbardziej pod warunkiem że będą trzymać poziom taki jak teraz i będą dodawane raz do roku. Ja osobiście wywalam lub rozdaje plakaty z CDA bo nie lubię mieć ścian oklejonych. Ale to tylko moje zdanie. Wielu lubi plakaty a sądząc po jakości tych dodawanych zdecydowanie raz na rok starczy jako taki miły dodatek. W końcu jak będą dodawać co miesiąc to po roku każdy będzie mieć tapetę w pokoju :). Choć ja osobiście wolał bym jakiś film zamiast plakatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...