Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Pomysły na nowe zagadki

Polecane posty

O MÓJ BOŻE NIE! BŁAGAM, nie zamykajcie olympusa, to swietna zabawa i kolejnych bogów nam przybywa! Rany, ja to do redakcji nic nie mam, ale nie zamiast Olympusa! Lordzie ulituj się na dami grzesznymi i pozwól na dalszą egzystencją Olympusa!

EDIT: Pobluzgałbym, ale jesteś moderatorem, więc tylko podziękuję, że jednak sie pomyliłeś...

Hałsa możesz zjechać, nuda.

PS: Co z Robinsonem?

Edytowano przez MatrixOneBNR
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja pomysł fajny i ciekawy. Ale

OLYMPUS MUSI ZOSTAĆ[.

Jak co to zamknąć Hałsa bo coś nam to nie idzie,ale lepiej niech też zostanie jeszcze trochę,lub niech skończy się spektakularnie.

Edit:Dzięki bogu

Edytowano przez Syskol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już zamknąć jakiś temat, to Hałsa. Biedak ledwie żyje. Operacja się udała (na początku), lecz pacjent teraz zmarł. Olympus zostawić. Tyle z mojej strony.

EDIT: Ale stracha nam napędziłeś. Nie rób tak więcej.

Edytowano przez orzelek18
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie Olympus : ( to jedyny temat, w którym jestem aktywny... W dodatku dzięki niemu licznik postów w niedługim okresie skoczył mi z 0.23 do 0.6 i utrzymuję się w Top 20 dzisiejszych użytkowników ... Nie zamykać...

Edit : A o co chodzi? =D? A już widzę... ;D dobrze, że tak wyszło...

Edytowano przez Honor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy zostanie otwarta redakcja? Już się nie mogę doczekać :P.

Dobrze że Olympus nie został zamknięty, ale były już prośby o drugi sezon OA, i uzupełnienie kart postaci, żeby każdy nowy wiedział co i jak, ja się dołączam do tej prośby :P.

Edytowano przez Digison
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech OA zostanie narazie jak jest. Uzbiera się jeszcze Bogów lub przyswoi nowych i wtedy na zakończenie 1 części damy komunikat "rok później w zupełnie innym universum" czy jakoś tak...

A drugą otworzy się w nowym uniwersum części 2

Edytowano przez Honor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, że niby wszystko od nowa?! Jak to?! Ja nie chcę się rozstawać z moim bohaterem i moim,i mocami! Teraz już wszystko jest ustawione! Ja myślałem, że reset to będzie od nowa posty i pozmienianie kart bogów, a nie wszystko od nowa! A, Hrymi, jak nie ma mocy? A co powiesz na np. boga broni białej, cierpienia, morderstw? Trza pomyśleć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

A na co zmieniać karty bogów? Są one w OA expansion set & database... Mocy jest tyle ile ludzki umysł potrafi wymyślić, nadal nie ma boga Militariów, czyli takiego zbrojnego... lub innych takich, trzeba pomyśleć ;)

OA odświerzone według mnie byłoby w ten sposób, że zamkniemy dotychczasowy temat, otworzymy nowy, bez żadnych zmian (no... damy rok później tylko ;p) żeby tylko liczba stron się wyzerowała ...

Edytowano przez Honor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "Dziwaczne pomysły na zagadki Sediego"...

Mamy już rozpoznawanie gry po obrazkach, wskazówkach słownych, za pomocą rebusów... a co z dźwiękami? Mam wizję tematu, do którego wstawia się charakterystyczny, rozpoznawalny dźwięk - np. wystrzał z Railguna, dźwięk trąby powietrznej w wykonaniu Barbarzyńcy z Diablo 2, czy melodia Holy Hand Grenade'u z Wormsów... Nawet mówione kwestie głównych bohaterów (It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all out of gum). Wstawiałoby się to na <ciach!> czy inny szit, może nawet dawałoby jako plik do ściągnięcia...

Plusy? Oryginalne, no i dźwięku za cholerę nie wygooglujesz :)

Minusy? Pewno zaraz znajdzie się ktoś, kto zada do odgadnięcia odgłos buta na śniegu.

Litości! Już mnie nudzi wycinanie tej nazwy! Przypominam że za jej podanie mogę wlepić ostrzeżenie - Lord

Edytowano przez Lord Nargogh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczne kwestia, jak z muzyką. Serwis na "W" (który Lord mi ciachną) jest pełny warezów, więc odpada. Jeśli znajdziesz DOBRY serwer dla takich plików, to zapewne moderatorzy się zgodzą. Ale teraz - nie da się.

EDIT: I masz, tobie też ciachnął :)

Edytowano przez MathRaven27
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ludziom nie pasi Robinson! Kolejny pomysł, kolejna klapa... BO TO JEST PAMIĘTNIK!

Ale do rzeczy... Mam pomysł: Myślę, że można założyć temat z wyrażaniem opinii o innych użytkownikach ("ostrzeliwanie" jest.. dzwine). Ale to nie zagadka. Pomysł na zabawę: zgadnij Redaktora CDA, moderatora albo forumowicza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ludziom nie pasi Robinson! Kolejny pomysł, kolejna klapa... BO TO JEST PAMIĘTNIK!

a) idzie takim tempem bo nie przechodzą jednolinijkowce jakie pleniły się w Lordzie. Na pewno natomiast jest popularniejszy od Sama.

b) nie wiem skąd ci się wzięło "nie pasi". Do mnie nie dochodzi żaden taki sygnał

c) nie krzycz bo i tak nie masz racji :P

Pomysł na zabawę: zgadnij Redaktora CDA, moderatora albo forumowicza

Jestem raczej na nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hrm. Czuję się niedoceniony. Myślę dalej...Zaraz! Robinson nie jest popularny, tam piszą trzy osoby o.0 i to raz na dzień. Ale do pomysłów - szkoda że nie wypali... Ale panie Rankinie, przecież i tak pan nie grasz w zagadkach i zabawach... I dalej - co z takim lepszym ostrzeliwaniem? No i można by było dodać karty z cards creator do OA... To by była niezła zabawa, a wiadomo że nie można zrobić karty "wszyscy giną".

Edytowano przez MatrixOneBNR
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robinson nie jest popularny, tam piszą trzy osoby

Napisałem że jest popularniejszy od Sama. Już ma prawie tyle postów co tamta zabawa.

Ale do pomysłów - szkoda że nie wypali...

Ergh... Napisałem "raczej na nie" co nie znaczy że jest nieodwołalne czerowne światło. Znaczy to natomiast że potrzeba naprawdę solidnych argumentów ("pod obstrzałem jest dziwne" w ogóle się nie liczy), przygotowań i chętnych bo to jest temat należący do zupełnie innego działu forum.

Ale panie Rankinie, przecież i tak pan nie grasz w zagadkach i zabawach...

I? cheesy.gif

Jestem za ten dział odpowiedzialny, podobnie jak Lord. Kiedyś uczestniczyłem aktywnie, teraz tylko pilnuję. Any questions?

No i można by było dodać karty z cards creator do OA...

Brzmi ciekawie. Niech powiedzą co o tym sądzą inni bożkowie ;]

Znalazlem serwis który umożliwia uploadowanie i streaming muzyki - NIE MOŻNA JEJ POBIERAĆ. Zwie się on AudioBiblio.

Przyjrzymy się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rankinie, po pierwsze wyluzuj bo budzisz postrach wśród posłusznych forumowiczów.

>that's the idea - Ran

Uch. Np. z Lordem gada się tak... Swojsko, ale co do ciebie to nie wiadomo czy jesteś wkurzony czy żartujesz :/

Dead pan dance :> - Ran

Po drugie, przedstawiłem bogom pomysł z kartami, jest TU>>>O TUTAJ<<<<<

Po trzecie - jestem za zgadywaniem gier po dźwiękach

i Po czwarte: Mam pomysła! Można zrobić zagadki po ANGIELSKU. Zabawy też - co byś powiedział na Mrocznego (assasyna, terrorystę, podróżnika) po angielsku? Jest na forum wielu uzdolnionych, więc z tym by problemu nie było... prawda? :rolleyes:

Any questions?

Buahahah, zagadki po angielsku to dla ciebie na pewno pikuś :D

EDIT: PAN Pikuś.

Edytowano przez Rankin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...