Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Ramka "Z naszego forum"

Polecane posty

Od ostatniego numeru CD-Action dodaliśmy na nasze strony ramkę "Z naszego forum". Jak wam się podoba ten pomysł. Ma to jakąś wartość dla was, forumowiczów, że możecie zobaczyć swoje ksywki w piśmie? A może powinniśmy usnąć tę ramkę, bo jest niepotrzebna?

:laugh: Dla mnie bomba to niezły sposób na zapoznanie się z czytelnikami z całej polski na łamach najlepszego pisma dla graczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zawsze dwie strony medalu. Z jednej bardzo ciekawy pomysł - pokazac, jakie zdanie mają użytkownicy forum, co myślą o danej produkcji itd. Unikałbym tylko dodawania takich ramek do zapowiedzi. Podejrzewam, że najpełniejsze info o grze i tak ma osoba pisząca zapowiedź, więc szkoda tracic miejsce na cytaty z forum. Co innego dotyczy recenzji - można umieszczac tam wypowiedzi osób, które patrzą na grę z innej strony, dostrzegają wady/zalety nie ujęte w recce. Oczywiście wiąże to się z tym, że częśc forumowiczów zacznie pisac "pod ramkę w CDA". Z drugiej strony może zaczną pisac mądrze ;):P Jestem również zdania, że cytaty nie muszą byc pod każdą recenzją - jeśli akurat coś z forum pasuje warto umieścic to przy recenzji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP No...Nic dodać, nic ująć ;). Świetny sposób do zachęcania użytkowników do większej aktywności na forum :D.

Nie wszyscy mogą to zrozumieć w ten sposób i zaczną spamować na forum licząc na łut szczęścia. Ale dobrze moderacja forumowa działa i raczej nam nie grozi wysyp komentarzy typu tych z fotki.pl :)

Kiedy będą zdjęcia profilowe w CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Troszkę mało tych ramek. I jest jeszcze jeden problem - zazwyczaj nie mamy szansy się wypowiedzieć o pojawiających się grach, bo albo nie ma ich jeszcze w sprzedaży, albo dopiero się w niej pojawiły. I co tu pisać poza "mam zamiar w to zagrać" czy "nie ma na co czekać"? Trudno napisać coś mądrego o grze,w którą się nie grało, poza tym właśnie miejsca za mało, by jakiś szczególnie inteligentny post się tam zmieścił..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny, ale co do ilości to ja bym się nie zgodził, że za mało. Moim zdaniem jest właśnie za dużo. Powinniśmy (my - forumowicze) kierować się w stronę jakiści, a nie ilości (co niewątpliwie mamy w nr bierzącym 07-2009). Na razie jest to nowy pomysł, i jak to z większością nowych pomysłów bywa, musi się rozwinąć, nabrać "szlifu" i to jest jasne.

To co widzę w bierzącym nr CD-A niestety nie podoba mi się wcale, jeśli chodzi o treść naszych komentarzy to sprowadza się wszystko do zdawkowego "podoba mi się grafika" czy "jak wyjdzie to kupię" - i to jest właśnie tak zwany ciężki początek.

Według mnie powinno to wszystko zmierzać ku formie podpisów zdjęć w recenzjach. Czyli krótkie, zabawne komentarze + nick z forum i tyle. Ja tak to widzę i w takiej formie chciałbym zobaczyć jakiś swój komentarz, ale to co jest w nr 07-2009... żenuła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł aby pokazać że się nie ma w d... czytelników ;) I zachęca do dołączenia poszerzającej się społeczność FA więc niech zostanie. Tylko ciekawi mnie jakie teksty na początku będą, ponieważ już było pytanie jak się tam dostać i jeszcze coś podobnego :) Mam nadzieje że będą to posty dorównujące LOLowi z AR :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu LOL? Niech będą to jakieś mądre teksty. LOL jest od tego żeby imbecyle tam trafiały:) Ale ramka to trafiony pomysł. A i forumowicze którzy tam trafiają dają radę:) Tak trzymać ludziska:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinny być, jak to ująłeś, LOL. Przecież przez to forum, by nie spełniało swego zadania! W komentarzach o grach mają być komentarze... a nie jakieś śmieszne, niezwiązane z tematem posty.

Ja jestem przeciwnikiem ramki, o czym wypowiadałem się dosyć sporo na poprzednich stronach (to tak, gdyby się komuś nudziło i chciał poczytać :tongue:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, OK źle zrozumiałem twój poprzedni post :happy: Ta z początku ramka... Nie podoba mi się :sweat: Chyba mam jakąś awersję do tych ramek :P

Jeżeli już mają być to może coś w stylu "Najlepsze z naszego forum" czy tam "The Best of FA" - tak jak przez parę numerów w reklamie FA. Chyba było tak w jakimś czasopiśmie, ale i w CD-A może, by się sprawdziło. W komentarzach o grach nikt nie pisałby postów na siłę, a takie z pewnością się zaczną jeżeli już się nie zaczęły :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi Ci o pierwszą ramkę przy wstępniaku czy o ramki przy grach.

Jest jakaś ramka przy wstępniaku?!? Kurcze, nie zauważyłem, a zawsze go czytam. :) (chyba, że wy tylko sobie tutaj tak spekulujecie, że mogła by być, bo ja tego wątku całego nie czytałem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu od razu wzrósł poziom postów :P

A tak na serio - mi się podoba, i to bardzo, najlepiej aby wszędzie były te ramki - w Na Luzie dowcipy użytkowników, w sprzęcie - opinie o sprzęcie, w artykule - znaleźć posty pasujące do najnowszego artykułu enkiego itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, do wszystkiego się znajdzie...Bo i wszystko tu jest- o grach oczywiście mówimy, ale i o religii, filozofii, książkach, filmie, sprzęcie...

Aż szkoda nie dzielić się tym z tymi biedaczynami, które forum omija ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaażdy by chciał! czytam z nr 05/2009 r osoby, które były!:

Qn'ik

Smugger

Slovik

Myst

kotmorda

tasioros

ramzesXIII

seba2b7

daegher

dawidsu

Al

Hut

gem

greg

phnom

MacAbra

Smugger

CormaC

enki

alkohochlik

Monk

Siekiera

:( dużo, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że dzięki akcji " Napisz za nas GW" poziom postów wzrósł:) Przynajmniej w tamtej zakładce:) Trzeba więcej takich rzeczy robić:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...