Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Ramka "Z naszego forum"

Polecane posty

Chciałem na ten temat wypowiedzieć się, abstrahując od dyskusji, która się toczy.

Moim zdaniem ramka to rzecz naprawdę fajna, ale jest jeden problem - forumowicze rzadko mają okazję pograć w grę przed recenzją (bo panowie z CDA po prostu szybko recenzują ;)), więc większość ich wypowiedzi to czyste domysły i opinie. Ogólnie jednak myślę, że pomysł jest fajny i przybliża pismo do czytelnika, a o to przecież chodzi, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Mam porzucić ulubione pismo, bo ma jedną rzecz, która mi się nie podoba. W końcu jest tyle idealnych pism...
Per analogiam: Twoje pismo ma się zmienić pod twój gust tylko dlatego, że TOBIE się jakiś niewiele znaczący element w nim nie podoba? Po prostu go ignoruj, nie wpływa on na Twój odbiór pisma czy forum... Nie ma obowiązku przecież czytania wszystkich topiców i postowania w nich.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że to jest moje pismo. Chociaż jakby się nad tym zastanowić, jest tworzone dla czytleników czyli także dla mnie, ale mniejsza :P Czy aby tylko pod mój gust? Radzę byś przejrzał posty z pierwszej strony - jak widać, ramka nie podoba się także innym osobom.

"Niewiele znaczący element"? Hmm... to po co założono o nim temat? Więc, aż tak "niewiele" znaczący element jednak "coś" znaczy.

Skąd możesz wiedzieć co wpływa na mój odbiór pisma, a co nie? Myślałem, że to ja najlepiej znam swoją psychikę... Zresztą jw. skoro założone o tym temat to chyba jakoś wpływa na odbiór CD-A.

Oczywiście, że nie ma takiego obowiązku czytania wszystkich tematów i pisania w nich. Jednak wolałbym czytać w nich opinie pisane nie pod pismo. A mam podstawy obawiać, że opinie które się pojawią nie będą zupełnie odzwierciadlały czyjegoś prawdziwego zdania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta ramka też nie za bardzo przypadała do gustu, ale muszę ją teraz trochę obronić. To na pewno nie jest namolne. Nie trzeba tego czytać przecież. Zajmuje mało miejsca, więc da się tego nawet nie zauważyć. A jak widać jednak więcej jest userów, którym to przypadło do gustu. Nie sądzę, że dla mniejszości ramka zostanie usunięta. Są w CD-Action rzeczy które mi się nie podobają (choć jest ich bardzo mało), ale nie staram się udowadniać na siłę, że są zbędne. Po prostu ich nie czytam. Innym się podoba to, a drugim tamto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy użytkownik, którego drukniecie przy jakiejś grze ma szanse być jeszcze kiedyś przy innej? Wystarczy się wypowiadać dużo, czy trzeba mieć farta po prostu? Bo jakoś mnie nie przekonuje, że wypowiedź typu "jak będzie za 20/40/60 zł to kupię" to akurat najlepsza opinia na forum, więc chyba przy wyborze nie czytacie wszystkich, co? ;) Przyznać się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł słaby. Mi osobiście nie zależy na opinii kogoś z forum. Według mnie jest to pomysł bezsensu, no bo w końcu jak chcę podyskutować o jakiejś grze to wchodzę na forum, i tam zapoznam się z opiniami innych, a taka ramka w gazecie tylko przeszkadza. Większość napisze, że super ekstra itd, ale większość chciałaby zobaczyć swój nick w CD-A, co według mnie nie jest żadnym zaszczytem (wolał bym zobaczyć np. mój tekst niż tylko fragment komentarza). Takie jest moje zdanie i uważam, że za bardzo staracie się przypodobać czytelnikom: "Z naszego forum", "Napisz za nas Gamewalkera!" trochę to jest bezsensu, przez takie zabiegi CD-A traci klimat, no bo taki "sztuczny" GW już tak nie śmieszy jak oryginał.

Naprawdę chciałbym aby ta ramka znikła, bo nie wnosi niczego ciekawego, interesującego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to rzeczywiście nie wiadomo czy wiarygodny jest akurat taki czy taki użytkownik i na kilkadziesiąt tysięcy użytkowników akurat tych dwóch czy trzech jest obiektywnych, ale ja w pełni ufam recenzentom a ramkę czytam tylko, żeby zobaczyć czy jakiś znajomy z forum się nie dostał na łamy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ramka nie podoba, takie sztuczne to. Teraz każdy będzie pisał pełno postów na siłę, byle tylko znaleźć się w numerze. Do niczego to niepotrzebne ani nieprzydatne. To moje zdanie na ten temat :) Ale rozumiem, że ma to na celu zareklamowanie forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten pomysł bardzo podoba. A dlaczego? Bo w najnowszym numerze zobaczyłem swoją ksywkę :happy: . Co prawda mój post nie wnosił dużo do dyskusji, ale... fajne uczucie przeczytać swoją wiadomość w tak znanym i świetnym piśmie i to jeszcze w zapowiedzi gry na którą najbardziej czekam w tym roku. Jak bym tam jeszcze kiedyś trafił to na pewno się nie obrażę :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, ale większość użytkowników nie potrafi tego docenić. W ostatnim numerze(6/2009) pod niektórymi grami tych opisów nie było. Moim zdaniem, lepiej w ogóle nie dawać, niż dawać nieregularnie i to jeszcze wtedy, gdy podoba się małej liczbie czytelników... Może by tak spróbować za rok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja byłym za sensowną opinią jednego użytkownika, ale odpowiednio rozbudowaną - zdanie wyrwane z kontekstu w stylu "świetna grafa, mega grywalność, kupujcie w ciemno!" nie za wiele pomoże przyszłemu nabywcy. Krótki post podobny do tego z dyskusji dotyczącej przewagi pisma nad stronami internetowymi (lub vice versa) byłby IMHO o wiele przydatniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim numerze(6/2009) pod niektórymi grami tych opisów nie było. Moim zdaniem, lepiej w ogóle nie dawać, niż dawać nieregularnie.

Nie zawsze na temat danej gry jest coś wartego wydrukowania, więc ramka tylko pod niektórymi grami moim zdaniem nie jest takim złym pomysłem.

Ogólnie dobry pomysł, oby tylko wypowiedzi forumowiczów trzymały poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że takie ramki są potrzebne, ponieważ zachęcają coraz więcej ludzi do kupowania mięsięcznika tylko po to by zobaczyć swój nick. Możliwe, że niektórzy ludzie zrobią to bo pomyślą że w pszyszłości da im to szansę na pracę w redakcji ( kto wie )! :whistling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...