Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Zakręcone filmiki

Polecane posty

Remi (ten gość co kangura udawał) pojawił się już w starym 'na luzie'. Ale trzeba mu to przyznać, że przy jego filmikach można się posikać ze śmiechu. Ops, powiedziałem za dużo...

Poniżej przestawiam (lolowy) filmik z gry, w którą zagrywałem się swego czasu. Ci co grali, skapują o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyk :P

Kontynuacja Alternatywna rzeczywiście jest dużo śmieszniejsza od oryginału. Szkoda tylko, że zablokowano odcinek 14.

Firma WMG nie wyraziła zgody na wykorzystanie ścieżki dźwiękowej użytej w tym filmie. Ścieżka dźwiękowa została zablokowana. Więcej informacji o prawach autorskich

Szkoda, ponieważ był to jeden z odcinków, w któtch zapadały ważne decyzje. O ile pamiętam, chodziło o to, kto przetransportuje musztardę ( :laugh: ). Było to spotkanie w zamku w Górniczej Dolinie. Spotkanie było stylizowane na to z Władcy Pierścieni. Do transportu zgłosił się Wrzód i mówi: "Ja pójdę. Ja pójdę, chociaż nie znam drogi...". Kiedy wyjaśniło się, że do tego zadania zostaje powołany (a jakże by inaczej...) Bury Zenek, oczywiście się opiera (bo Wrzód chciał iść razem z nim). Wtedy Kononowicz mobilizuje go, rzuca swoje powtarzanki "Od tego jesteś ty od tego jesteś."

///Żeby nie offtopować wstawię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chciałem wrzucić Gothic - prawdziwa historia, ale mnie ubiegliście. Szalone, chore, zboczone - ale fajne:)

Władca pierścieni - Idziemy expić.

Idealne dla lubiący i nie lubiących ememo, a także neutralnych. Chyba, że nielubicie Ivony:)

Władca pierścieni - Idziemy expić 2.

Lepsze od jedynki pod każdym względem. "Jakamakatakasaka!" :) Uwaga - mimo wszystko, jest to humor porównywalny z Gothicową prawdziwą historią.

Władca browarów I - gdzie jest monopolowy?

Też nawet niezłe. I bardziej cenzuralne. Ale gorsze Idziemy expić.

Disco Rusko:)

Wymiata! Ta piosenka jest świetna! Nigdy nie mogę się powstrzymać od śmiechu:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się śmieję jak oglądam tę parodię Władcy xD. Z kilku tekstów to ja już wyrobić nie mogę, na przykład.

Legolas: Trzymaj, kupiłem tego sworda za pięć kafli. Chyba się nie obraziłeś za tamto, nobie?

Aragorn: .......

Legolas: To oddawaj!

Aragorn: Ok spoko, ja tylko udawałem

albo:

W kilku sytuacjach w filmie wyskakuje taki tekst: "1000 k gold plis"

:D

A to coś ode mnie

//edit

Wykopałem taki filmik. I mam takie pytanie: Czy on jest fałszywy? Wygląda trochę na prawdziwy xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...