Jump to content

Elipse

Forumowicze
 • Content Count

  488
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Elipse

 • Rank
  Człowiek
 • Birthday 10/04/1993

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Śląsk

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  RPG

Recent Profile Visitors

5,167 profile views
 1. Elipse

  [PS4] For Honor - blokada w lobby

  Co jakiś czas mam problem z utknięciem w lobby, gdy ktoś nie zatwierdzi gotowości w lobby, gra się nie odpala a ja nie mogę wyjść z poczekali ponieważ mam kłudeczke na opcji powrotu do mapy świata. Jedyna opcja restart gry. Jest to uciążliwe z powodu długich czasów ładowania gry na ps4.
 2. Elipse

  Kingdom come - Pad czy klawiatura

  Na klawiaturze nie ma tragedii ale wyprowadzanie specjalnych ataków jest bardzo chaotyczne gra nie zawsze dobrze przechwytuje ruch myszą (kierunek ataku)
 3. Witam mam krótkie pytanie. Kiedy robić zadania i aktywności poboczne? Główna linia fabularna nie daje nam "przerw" a spóźnienie się na zbiórkę czy wezwanie szlachty skutkuje reperkusjami lub błędem w grze Tak więc pytanie dla tych którzy już ograli pierwsze godziny gry, będzie tak cały czas czy gra pozwoli mi w spokoju zrobić jakieś inne zadanie niż główne? W pełni rozumiem fakt iż postacie nie czekają na nas całymi dniami aż do nich przyjdziemy ale jeśli ma to wyglądać tak że robimy zadanie główne leci przerywnik filmowy po którym jesteśmy wrzucani prosto do kolejnego zadania głównego to jest to przynajmniej dla mnie błędne koło.
 4. Witam, od pewnego czasu mam problem z ww myszką. Objawia się to tym iż nie zawsze gryzoń reaguje na kliknięcie. Myszka ma już prawie 10 lat więc gwarancja odpada, nie wiem czy problem jest sprzętowy czy po prostu nie załapałem jakiegoś wirusa. Antimalwarebytes niczego nie wykrywa. Jeśli ktoś miał podobny problem byłbym wdzięczny za pomoc. ps. Najnowsze wieści: przed chwilą zrobiłem mały eksperyment. Okazuje się że ppm reaguje na każde kliknięcie.
 5. Elipse

  Windows 10 - nie działający start

  Wciśnij CTRL + ALT + DELETE Kliknij ikonkę zasilania w lewym dolnym rogu Trzymając lewy SHIFT naciśnij wyłącz komputer Mi pomogło na laptopie z Windows 8 Na forum microsoftu jest cały wątek dotyczący tego problemu http://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_10-start/windows-10-nie-dzia%C5%82a-menu-star-i-pasek/4641dffd-90d0-4613-b4e1-f75f6f66b5d8?auth=1
 6. Witam, od wczoraj borykam się z problemem nie nagrywającego mikrofonu ww zestawie. Mam pc z windows10 i płytą główną msi gaming 7 (realtek hd audio). Słuchawki są podłączone za pomocą "adaptera" na usb 2.0, same słuchawki dobrze odtwarzają dźwięki(bez znaczenia czy podłączone przez adapter czy jack). Mikrofon jest widziany w systemie(menu dźwięku odtwarzanie/nagrywanie) i zaznaczony jako główne urządzenie nagrywające(gotowy sprawny), natomiast w menedżerze urządzeń występuje błąd, który mów że adapter jest podłączony pod port 3.0 a nie 2.0 co jest niezgodne z prawdą. Mikrofon nie jest tez wykrywany w sterowniku płyty głównej msi realtek hd audio. Próbowałem przełączać adapter między wszystkie dostępne mi porty usb, oraz podłączyć mikrofon jack'iem. Odinstalowywałem headset oraz sterowniki audio i instalowałem na nowo, też nic to nie dało. Chciałem też zainstalować boost do mikrofonu ze strony creative soundblaster system ale tam wyświetlał się komunikat że nie znaleziono urządzenia tactic sigma/alpha 3d. Mikrofon działa na PS4 więc jest sprawny technicznie, do komputera podłączałem też jeden mikrofon "wolnostojący" i kamerkę z mikrofonem, oba nie nagrywały dźwięku. Moje przypuszczenia to to że windows gdzieś blokuje nagrywanie dźwięku tylko nie wiem gdzie. Problem pojawił się z dnia na dzień, przedwczoraj tj 23.02.16 jeszcze normalnie rozmawiałem na skype/ts. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Pozdrawiam.
 7. Witam, dzisiaj zauważyłem że moje ps4 nie zasila gniazd USB do ładowania pada podczas uśpienia. Sprawdzałem w ustawieniach czy po ostatniej aktualizacji systemu nie zmieniło mi opcji dotyczących zasilania gniazd USB. Wszystko jest tak jak powinno być.
 8. Elipse

  Zagadki motoryzacyjne 2.0

  tak jest
 9. Elipse

  Zagadki motoryzacyjne 2.0

  Proszę
 10. Elipse

  Widows 10 nadmierne zużycie RAM

  Zaktualizowałem całego killer net'a i w użyciu wartość waha się miedzy 1.6 a 1.8 GB(nadal pulpit + strona przeglądarki). Co ciekawe aktualizowałem go dwa razy. Pierwszy raz z "polskiej" strony msi a drugi z "amerykańskiej" przy drugiej instalacji tego samego pliku wykryto starą wersje oprogramowania.
 11. Elipse

  Widows 10 nadmierne zużycie RAM

  Wrzucam punkt 4. Wiersz poleceń nie rozpoznaje zapisu z 5 punktu, próbowałem wpisywac na kilka sposobów i nic. dzisiaj zużycie jest na poziomie 4.4GB czyli nadal za dużo jak na pulpit i jedno okno przegladarki
 12. Elipse

  Widows 10 nadmierne zużycie RAM

  i7 4790k 16GB RAM msi gaming 7 gtx 980 seasonic 750x km-3 Dodam że po ponownym uruchomieniu zużycie spada do 10-11% (czyli jest spoko) ale nie będę dajmy na to 3-4 razy dziennie resetował pc ;(
 13. Witam od pewnego czasu windows 10 na moim pc zużywa horrendalne ilości pamięci ram(wyświetlany jest tylko pulpit). Wczoraj było to 15,4GB !! (odpalenie painta spowodowało restart komputera). Dziś udało mi się zrobić screena, co prawda wartość mniejsza lecz nadal bardzo wysoka.
 14. Elipse

  SoulCalibur (seria)

  Miałem 2 i 3 na ps2, teraz brakuje mi takiej bitki na ps4 ;( Mam nadzieję że ta seria nie umarła i gdzieś tam ktoś tam dłubie cokolwiek na nową generację Choćby remastery pierwszych 3 gier jak np z God of War
×