Jump to content

Elipse

Forumowicze
 • Content Count

  491
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Elipse

 • Rank
  Człowiek
 • Birthday 10/04/1993

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

5,349 profile views
 1. Strona jest nieosiągalna, firefox,edge,chrome czy z windowsa czy z komórki po prostu nie działa. O godzinie 8 rano co prawda udało mi się zalogować ale nie było pola do wpisania kodu z karty. Dwie godziny przerwy i nadal nic. Skoro nie można się logować co chwilę to co ile można? Do tej pory regularnie korzystałem z tej strony i wszystko było ok i logowałem się czasem po 3 razy pod rząd i nic się nie działo. teraz strona nawet nie chce się załadować nie wspominając o logowaniu czy korzystaniu z kodów. Tragedia.
 2. Posiadam ww monitor od kilku lat i ostatnio podczas czyszczenia zauważyłem tłuste plamki które nie chcą do końca zejść. Używam zwykłego płynu do czyszczenia ekranów LCD\TFT esperanza i ręczników papierowych.
 3. Co jakiś czas mam problem z utknięciem w lobby, gdy ktoś nie zatwierdzi gotowości w lobby, gra się nie odpala a ja nie mogę wyjść z poczekali ponieważ mam kłudeczke na opcji powrotu do mapy świata. Jedyna opcja restart gry. Jest to uciążliwe z powodu długich czasów ładowania gry na ps4.
 4. Na klawiaturze nie ma tragedii ale wyprowadzanie specjalnych ataków jest bardzo chaotyczne gra nie zawsze dobrze przechwytuje ruch myszą (kierunek ataku)
 5. Witam mam krótkie pytanie. Kiedy robić zadania i aktywności poboczne? Główna linia fabularna nie daje nam "przerw" a spóźnienie się na zbiórkę czy wezwanie szlachty skutkuje reperkusjami lub błędem w grze Tak więc pytanie dla tych którzy już ograli pierwsze godziny gry, będzie tak cały czas czy gra pozwoli mi w spokoju zrobić jakieś inne zadanie niż główne? W pełni rozumiem fakt iż postacie nie czekają na nas całymi dniami aż do nich przyjdziemy ale jeśli ma to wyglądać tak że robimy zadanie główne leci przerywnik filmowy po którym jesteśmy wrzucani prosto do kolejnego zadania głównego to jest to przynajmniej dla mnie błędne koło.
 6. Witam, od pewnego czasu mam problem z ww myszką. Objawia się to tym iż nie zawsze gryzoń reaguje na kliknięcie. Myszka ma już prawie 10 lat więc gwarancja odpada, nie wiem czy problem jest sprzętowy czy po prostu nie załapałem jakiegoś wirusa. Antimalwarebytes niczego nie wykrywa. Jeśli ktoś miał podobny problem byłbym wdzięczny za pomoc. ps. Najnowsze wieści: przed chwilą zrobiłem mały eksperyment. Okazuje się że ppm reaguje na każde kliknięcie.
 7. Wciśnij CTRL + ALT + DELETE Kliknij ikonkę zasilania w lewym dolnym rogu Trzymając lewy SHIFT naciśnij wyłącz komputer Mi pomogło na laptopie z Windows 8 Na forum microsoftu jest cały wątek dotyczący tego problemu http://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_10-start/windows-10-nie-dzia%C5%82a-menu-star-i-pasek/4641dffd-90d0-4613-b4e1-f75f6f66b5d8?auth=1
 8. Witam, od wczoraj borykam się z problemem nie nagrywającego mikrofonu ww zestawie. Mam pc z windows10 i płytą główną msi gaming 7 (realtek hd audio). Słuchawki są podłączone za pomocą "adaptera" na usb 2.0, same słuchawki dobrze odtwarzają dźwięki(bez znaczenia czy podłączone przez adapter czy jack). Mikrofon jest widziany w systemie(menu dźwięku odtwarzanie/nagrywanie) i zaznaczony jako główne urządzenie nagrywające(gotowy sprawny), natomiast w menedżerze urządzeń występuje błąd, który mów że adapter jest podłączony pod port 3.0 a nie 2.0 co jest niezgodne z prawdą. Mikrofon nie jest tez wykrywany w sterowniku płyty głównej msi realtek hd audio. Próbowałem przełączać adapter między wszystkie dostępne mi porty usb, oraz podłączyć mikrofon jack'iem. Odinstalowywałem headset oraz sterowniki audio i instalowałem na nowo, też nic to nie dało. Chciałem też zainstalować boost do mikrofonu ze strony creative soundblaster system ale tam wyświetlał się komunikat że nie znaleziono urządzenia tactic sigma/alpha 3d. Mikrofon działa na PS4 więc jest sprawny technicznie, do komputera podłączałem też jeden mikrofon "wolnostojący" i kamerkę z mikrofonem, oba nie nagrywały dźwięku. Moje przypuszczenia to to że windows gdzieś blokuje nagrywanie dźwięku tylko nie wiem gdzie. Problem pojawił się z dnia na dzień, przedwczoraj tj 23.02.16 jeszcze normalnie rozmawiałem na skype/ts. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Pozdrawiam.
 9. Witam, dzisiaj zauważyłem że moje ps4 nie zasila gniazd USB do ładowania pada podczas uśpienia. Sprawdzałem w ustawieniach czy po ostatniej aktualizacji systemu nie zmieniło mi opcji dotyczących zasilania gniazd USB. Wszystko jest tak jak powinno być.
 10. Zaktualizowałem całego killer net'a i w użyciu wartość waha się miedzy 1.6 a 1.8 GB(nadal pulpit + strona przeglądarki). Co ciekawe aktualizowałem go dwa razy. Pierwszy raz z "polskiej" strony msi a drugi z "amerykańskiej" przy drugiej instalacji tego samego pliku wykryto starą wersje oprogramowania.
 11. Wrzucam punkt 4. Wiersz poleceń nie rozpoznaje zapisu z 5 punktu, próbowałem wpisywac na kilka sposobów i nic. dzisiaj zużycie jest na poziomie 4.4GB czyli nadal za dużo jak na pulpit i jedno okno przegladarki
×
×
 • Create New...