Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odyniec15

Skazany na śmierć (2007 - 2009)

Polecane posty

Pierwszy sezon mi się podobał, a później przestałem oglądać przez jakieś beznadziejne zagadki, podmiany, oszustwa i robienie wszystkiego, żeby tylko serial trwał dłużej. Można obejrzeć, ale fabuła jest rozciągana jak w jakiejś telenoweli i staje się coraz mniej interesująca. Wszystko zaczyna nudzić, a "niespodziewane" (bo już wszyscy wiedzą, że coś się nie uda) zwroty akcji tylko drażnią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsze sezony pokręcone? W sensie, że "nakręcone" dla kasy to mogę się jak najbardziej zgodzić, bo to jest dosyć znany i dosyć IMO prawdziwy zarzut :) O ile sezon jeden i dwa jeszcze tworzyły pewną całość tak trzy a szczególnie cztery są szablonowym przykładek skoku na kasę gdzie okazuje się "co to nie jest", wszystko wywrócone do góry nogami itd ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś z zupełnie innej beczki:) Twórcy "Prison Break" przygotowują nowy serial pt. "BreakOut Kings". Będzie on opowiadał o jednostce ścigającej ludzi uciekających z więzień i ma być produkcją w stylu "Wydziału pościgowego" z Tommym Lee Jonesem. W jednym z odcinków ma się pojawić Theodore "T-Bag" Bagwell - w tej roli oczywiście Robert Knepper. Pierwszy sezon startuje w marcu tego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jednak znacznie bardziej polubiłem OZ. Tam mniej to wszystko jest ugrzecznione i bardziej z życia wzięte. Jedynie pierwszy sezon jest spoko, drugi już jest tylko dobry a reszta to równia pochyła w dół. Jak ktoś czuje niedosyt po PB niech obejrzy OZ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...