Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odyniec15

Skazany na śmierć (2007 - 2009)

Polecane posty

Pierwsza seria wciągnęła mnie całkowicie. Za nią (całokształt) 11/10. Druga seria wciąż była bardzo dobra - 8/10. Trzecia zaś - chyba mi się przejadło... Nie obejrzałem do końca, coraz mniej mnie "pociągał" ten serial.

W Prison Break było wiele ciekawych akcji/scen - jedną z drastyczniejszych było

odcięcie ręki siekierą temu mało normalnemu.

. Główni bohaterowie byli ciekawi (mówię o pierwszych dwóch seriach), często odczuwałem wrażenie "kurde, a gdyby ten nie ginął, to wszystko byłoby piknie" itd.

Krótko - świetny serial :brawa:

@Down Och! Dziękuję! :D A co do 4 serii - nie wiedziałem nawet, że istnieje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markos ma 100% racji. 2 pierwsze sezony to mistrzostwo świata, wszystko układało się w całość, a każda kolejna scena nie pozwalała widzowi na chwilę wytchnienia. 3 seria to już nie to samo- obejrzałem kilka pierwszych odcinków, a dalej już nie mogłem, bo wyraźnie było widać, że twórcy tylko kasę chcieli trzepać na sprawdzonej marce. 4 sezon: po pierwszym odcinku również sobie odpuściłem, zbyt zagmatwane się to porobiło. Ocena wszystkich serii: 8/10. Mimo to chyba się znowu przywitam z więźniami Fox River, bo trochę zaczęło mi ich brakować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się 2 sezon nie podobał. Tylko uciekali i nic więcej się nie działo - nuda. Natomiast 1 i 3 sezon przynajmniej ukazywał więzienie i warunki w nim. Klimat dało się czuć zarówno w 1 jak i 2 więzieniu. Natomiast 4 sezonu nie ocenię, bo oglądałem pierwsze 3 odcinki, po czym z powodu nudy przestałem. W sumie to nie żałuję, a twórca powinien wiedzieć ''kiedy zejść ze sceny, niepokonanym''. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Czwarty sezon jest wg mnie najlepszym zaraz po pierwszym. Jest bardzo dobrze skonstruowany i trzyma cały czas w napięciu. :D Radziłbym nadrobić braki tym, którzy oglądali trzy sezony i sam początek czwartego. Naprawdę dużo tracą. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serial mi sie jako-tako podobał, ale ostatniej serii nie oglądałem. Nie wiem, czy bardziej na tym zyskałem, czy straciłem. Nie mniej jednak już od 3-ciego odcinka wszystko wydawało się naciągane do granic możliwości, a nawet poza ich granicę, aby wyciągnąć na tym skądinąd dobrym pomyśle maximum kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas uaktualnić temat.

Siedzę przed telewizorem, oglądam "Pierwszą Miłość" :D i reklamy. Reklamy, które wywołały u mnie uśmiech od ucha do ucha. Przejdę do sedna. Od 28lutego w Polsacie będzie kontynuacja sezonu 4. Czyli z tego co wywnioskowałem pod koniec tego miesiąca będziemy mogli cieszyć się sezonem 5!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze. Coś za szybko poszło Polsatowi z rozpoczęciem emisji ostatniego sezonu. Czy aby to dobrze. ? Ja wolałbym poczekać do września, no ale jeśli ma być wcześniej to nawet lepiej.

Apropo, czytaliście że ma być gra o Prison Breaku. ? Ma mieć nawiązania do wszystkich czterech sezonów, ale kim innym pokierujemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyj grób odwiedzają oni w odcinku "Killing Your Number " (odcinek 22, 4 sezon) i jak

Krantz żyje w 23 odcinku, skoro w 22 siedział na krześle elektrycznym??

i kiedy dzieje się

akcja dwóch ostatnich odcinków skoro w 22 Sara była z jakimś dzieckiem a w 23 okazuje się, że dopiero ma rodzić

???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec dwudziestego drugiego odcinka, akcja przenosi się 5 lat do przodu, i cała ekipa odwiedza grób

Michaela Scofielda

. Odcinki "23 i 24", czyli po prostu film pełnometrażowy, wyjaśnia co się działo przez te 5 lat, między innymi to, jak zginął

Michael.

Zakończenie serial miał niezłe, ale czwarty sezon naprawdę nie był zbyt udany. Film to już w ogóle porażka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do "Skazanego". Pierwsze dwa sezony były dla mnie mistrzostwem, wciągały fabułą i zwrotami akcji, lecz później, gdy pojawił się trzeci sezon to serial zaczął mnie nudzić. Nie dotrwałem do końca trzeciego sezonu nie mówiąc już o czwartym, którego ani jednego odcinka nie obejrzałem, bo uznałem, że nie warto. IMO serial powinien zakończyć się na dwóch sezonach, ponieważ kolejne sezony to tylko lanie wody (łapią ich, uciekają, łapią ich, uciekają... itd. itp.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film to już w ogóle porażka.

Nie zgodze się z Tobą co do oceny filmu. Jak dla mnie to była udana rekompensata to za bardzo naciąganej drugiej częsci IV sezonu. Mieliśmy znów trochę klimatu z I serii,

więzienie,plan ucieczki itp.

Jak dla mnie ten film w niezły sposób zamknął cała historie i pozostawił po sobie dobre wspomnienia. Jak i po całym serialu. :) A tak btw to telewizja FOX na następny sezon serialowy zleciła ekipie od Prison Breaka stworzenie serialu o grupie specjalnej złożonej z byłych więźniów, która będzie miala za zadanie szukać bandytów którzy ucielki z więzienia i do tej pory nie zostali schwytani. Zapowiada się ciekawie :) A i jeszcze jedno Rosjanie kręcą własna wersje Prison Break :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosjanie kręcą własna wersje Prison Break :)

Zapowiada się ciekawie :happy: Z newsa wynika, że Rosjanie wyprodukowali własną wersję "Law & Order"... Nie miałem okazji obejrzeć tego serialu, ale jeśli obejrzę i mi się spodoba - z niecierpliwością będę oczekiwał przeróbki Prison Breaka, którego jestem fanem :cool:

A ogólnie to serial bardzo mi się spodobał - w przeciwieństwie do wielu innych forumowiczów mi bardziej spodobały się dwa ostatnie sezony - ale to nie zmienia faktu, że wszystkie sezony bardzo mi się spodobały... :smile: A i jeszcze jedno: ktokolwiek kto był odpowiedzialny za wybór aktorów - odwalił kawał dobrej roboty, dobór aktorów do odpowiednich ról to wg mnie mistrzowska robota - podobnie jak gra aktorów :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Do gry i doboru aktorów nie mozna się przyczepić. Ale do fabuły w trzecim i drugiej połowie czwarteko sezonu juz tak. 1 i 2 sezon byly świetne. Jeśli chodzi o trzeci to wydaje mi się ze chcieli wrócić do korzeni z sezonu nr 1 ale za bardzo im nie wyszło. Udalo się im wprowadzić fajny klimat na poczatku serii 4 ale potem gdy juz znaleźli to czego szukali widać ze scenarzystom skończyły się pomyśli i kombinowali na siłę. Za duzo zamotali ale i tak zrobili dobry i wciągający serial.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Skazanego, wszystkie sezony mi się podobały choć pierwszy najbardziej. Szkoda że im dalszy sezon tym mniej wspominano o Fox River i ogólnie film odbiegał od pierwszego sezonu, ale choć większość forumowiczów mówi że ostatni sezon był denny, mnie się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Ja też jestem fanem serialu, ale gra nie spodobała mi się za bardzo :down: Owszem, lubię skradanki, ale Prison Break Conspiracy po prostu mi się nie spodobał :confused: Po grę sięgnąłem dlatego, że Skazanego na Śmierć uważam za naprawdę świetny serial... No ale cóż - nie wszystkim fanom serialu spodoba się gra - i odwrotnie :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...