Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odyniec15

Koncerty

Polecane posty

Oczywiście że Judasi grają, o czym wiadomo już od dosyć dawna

JUDAS PRIEST ? Epitaph World Tour

+ support

14.04.2012, Katowice, Spodek

Start: 20:00

Otwarcie bram: 18:30

Więcej informacji

Ja raczej się nie wybieram. Z kasą ostatnio krucho, zespół lubię, ale nie jestem fanem do tego stopnia żeby głodować tylko po to by zobaczyć ich na żywo. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie mam zamiaru wrzucać tegoż info do tematu o Scorpionsach, gdyż znalazłem ten a info dotyczy...

ICH KOLEJNEJ WIZYTY W POLSCE! Tak, to nie jest żart prima aprilisowy, choć i ja też początkowo - NIE WIERZYŁEM - że oni jeszcze, nawiedzą (:P) Polskę. ^^ A teraz do rzeczy. Grzebiąc z nudów w necie, wszedłem na Ich oficjalną stronkę i popatrzyłem sobie gdzie będą w tym roku koncertować. Patrzę patrzę... Francja, Rosja, Niemcy, USA, Belgia, Kanada, znów USA i... ZONK! Polska... no okej... nie było w tym nic dziwnego i - zaskakującego - gdyby zagrali gdzieś w Warszawie albo np w Poznaniu lub Krakowie. Ale zagrają - WE WROCŁAWIU! Gdzie!? Aż muszę zacytować z newsa, bo to Każdy wrocławski fan Scorpionsów powinien looknąć i obczaić "o co kaman?" :D

IMG_2089.jpg

IMG_2090.jpg

^^ fotki z ich oficjalnej stronki. Nie ma zaznaczonego miejsca koncertu ale tak samo był z Tarnowem...

http://kultura.newsweek.pl/scorpions-znow-...,89707,1,1.html

"Scorpions będą gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu "wROCK for Freedom - Legendy Rocka". Koncert zespołu zaplanowano w zajezdni autobusowej przy ul. Grabiszyńskiej, miejscu, gdzie w sierpniu 1980 roku tworzyła się wrocławska Solidarność."
- czyli co? Nie tylko Gdańsk i stocznia ale i My także? Dla mnie bomba! Zapytacie się zapewne... po ile bilety? Otóż - po 80zł w promocji do 15 kwietnia tego roku.

Dokładne info z biletami i godziną koncertu (nie trzeba się tam rejestrować, potwierdzasz zamówienie przez maila - ja już tak zrobiłem...).

->

"Zajezdnia MPK, Wrocław 31.8.2012 Grabiszyńska 184

Uwaga, koncerty rozpoczynają się o godz.17.00, początek koncertu SCORPIONS przewidziany jest ok. godz.20.30"

Zapewne jutro przedzwonię do tych od biletów i zapytam co i jak z tym całym festiwalem "wROCK for Freedom" gdyż jestem ciekaw innych repertuarów i tego czy Scorpionsi planują jakąś sesyjkę z autografami. (wiem, marzenia ale myślę że mogą z czymś takim wylecieć... ciort ich wie xD). Co do - miejsca koncertu... Zajezdnia MPK??? Czy Scorpionsów naprawdę prąd kopnął? (bez obrazy ofc) Ja rozumiem ten Nasz stadion na Maślicach - to jest miejsca na taki koncert ale... zajezdnia??? Widziałem występ duetu Cugowski-Ray Wilson właśnie tam na YT i tłum szalał ofc (mnie też ich występ też się spodobał) ale... Scorpionsi jak wjadą z "Rock You Like a Hurricane", to zmiotą tą zajezdnię samym brzmieniem... xD Myślę więc, że po koncercie (i po festiwalu także) nic się nie ostanie z zajezdni gdyż zapewne atmosfera będzie tam nieziemska... ^^

A teraz prośba - planuję, serio planuję - zebrać ekipę fanów (takich pozytywnie nakręconych na to, nie jakiś szajbusów, co potem będą robić... no wiecie co - tak żeby porozmawiać o zespole, o albumach i ogólnie aby był git majonez) Scorpionsów z Wrocka i tak razem uderzyć na koncert. Kto się pisze? Serio mówię... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też mam powody do radości, ponieważ 3-5 maja na wrocławskim Asymmetry zagrają... Priestess! Naprawdę się nie mogę doczekać, już zakupiłem bilety i przebieram nogami z niecierpliwością. Końcówka roku szkolnego będzie obfita w wyjazdy na koncerty :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało to wspomniane "drobnym druczkiem" na poprzedniej stronie, ale Czerwiec tuż, tuż i udało mi się znaleźć jeden koncert dla siebie: Warszawa 20 Czerwca - Rise Against "Rock In Summer 2012".

A ja głupi początkowo chciałem wydać ponad 200zł na bilet, by dotrzeć do Metallici.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało to wspomniane "drobnym druczkiem" na poprzedniej stronie, ale Czerwiec tuż, tuż i udało mi się znaleźć jeden koncert dla siebie: Warszawa 20 Czerwca - Rise Against "Rock In Summer 2012".

A ja głupi początkowo chciałem wydać ponad 200zł na bilet, by dotrzeć do Metallici.

A to nie ten, na który od dawna nie ma biletów? :P

Zresztą nowe Rise Against jest słabe, a starych, dobrych kawałków podobno raczej już nie grają... ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście znaczy w Zamościu ostatnio były koncerty Ostrego, Firmy, Pezeta, Peji, Piha i Happysad, a mi udało się być tylko na Peji oraz Pihu. Wrażenia niesamowite nie ma to jak na żywo posłuchać ulubionych wykonawców, macie tu

, ciekawy moment jest tam pokazany, a w sobotę jest u mnie koncert Iry na który się też wybieram.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...