Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Co do tego gdzie będą nasze save'y, to nie mam pewności, bo nie przypominam sobie żadnych informacji na ten temat. Natomiast jeśli chodzi o postaci, to możesz spokojnie grać razem z bratem. Obydwaj możecie nawet stworzyć po jednej sztuce każdej klasy, bo na koncie będzie dostępnych 10 slotów na postaci. Po wyjściu do menu gra pewnie będzie się automatycznie zapisywała, więc po prostu wyjdziesz i twój brat zaloguje się na swoją postać. Ty niczego nie stracisz dopóty, dopóki brat nie postanowi tego usunąć :P

Edytowano przez gewloh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dziękuję za te próbki głosów - to znaczne ułatwienie, bo choć głosy wszystkie znane, to z nazwisk tylko Monikę Szalaty kojarzę, a ostatnio zwłaszcza jej głos najbardziej zauważam, jak i głos Jacka Kopczyńskiego (podkładał głos min., pod Alistaira w DA, również pojawił się w ME, NWN... i wielu innych grach :) ). Jakoś lubię jego głos i może i tutaj się pojawi :)

Sama zamierzam wybrać barbarzyńcę lub łowczynię demonów (tu chyba z sentymentu do zabójczyni z Diablo II, bo jakoś i ją przypomina, lecz nie jestem zdążyłam odzwyczaić się od używania broni strzeleckiej). Jakoś nie jestem przekonana co do głosu Jędrzejewskiej, który ma pasować do łowczyni demonów, ale to pewnie będzie już tylko kwestia czasu by się przyzwyczaić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie trochę głos mnicha mi nie odpowiada i trochę głos szamana(ale tak na +/-)

Ostatnio się zmienił niby poziom trudności w becie, może ktoś powiedzieć czy gra sprawia jakąś trudność teraz? (nie chodzi mi o akcje typu że padamy co 10 min). Jestem w ogóle ciekawy co do poziomu trudności i optymalizacji. Mam dwa pc, ale wolałbym na starszym grać (mam go cały czas pod ręką) , a procek jedynie nie spełnia minimalnych wymagań. Czy przez takie coś gra może nie dopuścić do instalacji? (czy wyskakuje jakiś tylko komunikat że nasz pc nie spełnia wymagać? albo nic się nie pojawia. chodzi mi w becie, bo pewnie zostanie zastosowany ten sam system w pełnej wersji gry). Moim zdaniem przydałoby się demko z grą (np. tydzień przed premierą) żeby ludzie mogli obadać sobie optymalizację gry, albo dać betę otwartą. Mam również nadzieję że nie będzie problemów z połączeniem, że serwery wytrzymają ten natłok ludzi i że ogólnie nie będzie jakiś większych spadków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita niespodzianka nie dostałem się na Betę D3 a tu Open Beta dla wszystkich :). Ja już od rana pobieram, ale na moim internecie 1 MB trochę to potrwa ale myślę, że do wieczora dam spokojnie radę bo do pobrania jest 3.80 GB.

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyskakuje jak chce pobrać betę że nie spełniam wymagań. To znaczy że gra się w ogóle nie pobierze i nie zagram czy jest to tylko informacja? Bo jeśli tylko info to pobieram dalej i zobaczę jak będzie chodzić, a jak nie pobierze to na drugim pc zacznę ściągać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie jest 51% dopiero, ściągłem 1.73 GB/3.80. Czyli do wieczora powinienem zdążyć, jeszcze jestem aktualnie na L4 do środy i szykuję się zacny weekend hehe! :D

@Sermaciej

Odpowiadam na pytania wyżej, nie trzeba mieć gry na koncie jeśli ktoś nie ma konta wystarczy takowe założyć i można również pobrać Klienta Bety D3 i grać dzisiaj o 21 aż do pon. Także, zakładać moi mili i widzimy się wieczorkiem!

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taka ciekawostka na wszelkie błędy typu updating setup files, sprawdzcie czy nie macie internet explorera w trybie offline. Jeśli macie to wejdźcie na jakąś stronkę z explorera żeby go rozruszać i spróbujcie odpalić launchera raz jeszcze. Mi to pomogło i piszę to na serio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...