Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Ciekawe na ile to info na temat Diablo 3 i PavPala jest prawdziwie, jeśli się to potwierdzi, to dla mnie jest to całkiem fajne rozwiązanie. Farmimy itemki w Diablo=kupujemy gry na Steamie :D.

@down

Skąd info, że premiera w 2012??? Nic nie jest potwierdzone. Duża szansa, że gra ukażę się w tym roku. Wiele na to wskazuje.

Edytowano przez kruzd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jest na co czekać. :icon_mrgreen: Nie wątpię, że koszt gry nam się po jakimś czasie zwróci. I to ze sporym procentem.

A jeśli o chodzi o klasę jaką wybiorę, to zastanawiam się nad czarodziejką, chociaż znając siebie zdążę jeszcze milion razy zmienić zdanie. Łowczyni demonów też zapowiada się ciekawie. Szkoda że premiera dopiero w 2012.

Edytowano przez Bodder
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów takich smutnych rzeczy że premiera dopiero w 2012 ;d Będzie w grudniu i już! :) A czemu akurat gry na steamie kupujesz :P? Myślałem że to będzie ten system co np. na grouponie gdzie wybierasz bank i samo wklepuje Ci kwotę numer odbiorcy itp. i kasa wędruje na konto sprzedającego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na ile to info na temat Diablo 3 i PavPala jest prawdziwie, jeśli się to potwierdzi, to dla mnie jest to całkiem fajne rozwiązanie. Farmimy itemki w Diablo=kupujemy gry na Steamie :D.

To info jest na tyle prawdziwe, że pochodzi z oficjalnej strony Diablo 3 i znalazoa się tam już wczoraj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kalkulatora nie sprawdzałem dokładnie i nie mam zamiaru, wole w samej grze majsterkować.

Co do postaci która będę grał - prawdopodobnie będzie to Monk. Ta postać jest tak szybka i efektowna, że gameplay na YT oglądałem już 20 razy fap fapując. No może bez tego ostatniego. Pewnie będzie to trudna postać, może najtrudniejsza, ale także najbardziej efektowna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc był jedynie fap bez fapowania :D? Ja mam nadzieję że nie wszyscy będą grać czarodziejkami bo jak narazie to 80% osób deklaruje grę czarką :P

A co do samego diablo to czy można już robić gdzieś konta do diablo 3? Czy konta będzie można robić przez strony internetowe czy tylko w grze?

Edytowano przez festyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Diablo 3 na gameplayach barb jest mid range hero :D Połowę czasu bije tym zasięgowym uderzeniem o ziemię wytwarzającym falę uderzeniową. Ja bym zagrał znachorem ale nie widzę u niego spelli czysto zadających dmg tak jak większość skilli sorcki. Są przyzwania, wystraszenie, detonujące zombie, coś unieruchamiającego ale nie ma czym bić bezpośrednio. Ten swarm zadaje dmg przez 3 sekundy, płonące czaszki rzuca się lobem przez co za długo lecą żeby trafić biegnące moby/postacie w pvp. A czarka ma ten cudowny promień dezintegrujący :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba najpierw też skuszę się na monka, a później na czas na łowce demonów. I tak pewnie będę grał później wszystkimi klasami po kolei i gra zabierze mi setki godzin z życiorysu, znowu...\

Ciekawi mnie też kiedy w końcu rozpocznie się ta beta. Po cichu liczę, że dostanę miejsce (marzenia ściętej głowy) i będę mógł wypróbować diabła przed premierą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie Diablo II z dodatkiem:

Jak często mogę spotkać unikatowe potwory? Chodzi mi o te, które spotykamy z grupą normalną. Takie potwory mają nazwy typu "Morderca Żmii" i podobne.

Tak więc, jaka jest szansa na spotkanie takich potworów i od czego to zależy? Gram teraz barbarzyńcą i prawie co grupę spotykam takich "dowódców", oraz dropi mi się sprzęt rzadki (nawet trzy runy z Hrabiny wypadły, a jak pamiętam, nie zawsze się udawało wydropić je) :)

I jeszcze jedno. Gdzie się dowiem/sprawdzę, ile mam szansy na znalezienie magicznego przedmiotu?

A co do Diablo III, to oczywiście będę grał Barbarzyńcą. Odpowiada mi ta klasa w DII, więc przeniosę ją do DIII. Reszta jakoś tak...choć przyznam, że Łowca Demonów fajnie z tą kuszą wywija.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę potwory z dziwnymi nazwami są generowane losowo. Z tym, że im trudniejszy poziom gry tym większa szansa na ich spotkanie. Co do Hrabiny to normą jest, że zawsze wypadają z niej duże, w porównaniu z innymi potworami, ilości run.

A tutaj podaje link do dokładnego opisu Magic Findu. Na tej samej stronie znajdziesz też dział opisujący potwory.

http://diablo.phx.pl/czytaj/magic-find

A tu Drop Kalkulator do obliczania szansy na znalezienie przedmiotów:

http://diablo.phx.pl/drop-kalk/drop.html

Miłego przeliczania :happy:

Edytowano przez joril6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - niby się zaczęło - ale czy ktoś z EU dostał już dostęp? Mam wrażenie, że tyczy się to niestety amerykańskiej bety. Nie słyszałem o żadnym europejczyku (nie licząc press access), który dostał klucz. :/

Okay, wedle BlizzardCDEU rzucają dziś też i europejskie klucze. We will see.

Edytowano przez Elfhelm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tikej Prasa i portale branżowe zawsze dostają keye wcześniej od zwykłych graczy.

Skoro zamknięta beta zaczęła się już teraz, myślę że istnieje dość spora szansa, że te święta bożego narodzenia spędzę z diabłem :eyes:

Wie ktoś jak wygląda u nas kwestia lokalizacji gry? Przez wzgląd na Diablo II chętnie usłyszałbym dubbing.

Edytowano przez Abyss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aż tak na początku września to nie wyszła ;) Ja kupiłem Diablo II razem z Warcaftem III i Starcraftem (z dodatkiem Broodwar).

Diablo II ma 4 CD, z czego płyta dla dodatku jest w kopercie, 20 stron instrukcji oraz 2 oddzielnie naklejone kody.

Nic specjalnego na płytach nie ma (czytaj: poradniki czy coś).

Zdjęcia mogę zrobić jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czym się różni od edycji platynowej, która miała 3cd i LoDa (hiehehe) oraz 92 stronicową instrukcję? Pudełkiem? Osom

obejrzałem x tam nowych amatorskich gameplayów. Wygląda na to że Blizzard naprawił większość błędów na które bluźniłem będąc jeszcze młodym Avallonikiem.

A to dopiero Beta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aż tak na początku września to nie wyszła ;) Ja kupiłem Diablo II razem z Warcaftem III i Starcraftem (z dodatkiem Broodwar).

Diablo II ma 4 CD, z czego płyta dla dodatku jest w kopercie, 20 stron instrukcji oraz 2 oddzielnie naklejone kody.

Nic specjalnego na płytach nie ma (czytaj: poradniki czy coś).

Zdjęcia mogę zrobić jutro.

Dokładnie chodzi mi o to wydanie -> http://www.gram.pl/sklep/pc/diablo-ii-zlota-edycja-pl

Za zdjęcia będę wdzięczny. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.diablofans.com/blizz-tracker/to...9763/diablo-iii

For Diablo III, we were aiming to launch by the end of 2011. As we?re announcing globally today, our new target for the game is early 2012.

Także tak... http://nooooooooooooooo.com/

Edytowano przez ZdeniO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...