Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

mam pytanie odnośnie diablo 3

W ile osób maxymalnie bedzie mozna brac w coopie?

Z tego, co pamiętam to będzie multi dla max 4 osób. Czyli Blizzard planuje dość znaczne zmniejszenie ilości graczy... Średnio mi się to podoba, w drużynie gra się ciekawie kiedy jest zróżnicowanie klas i postaci, więc dla mnie minimum to 6-8. No ale tej firmie można ufać, więc jestem dobrej myśli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo to klasyka, wskaźnik gatunku.

Obecnie slashuje w Titan Questa, ale to niestety nie to samo...

Diablo 1 zaliczyłem 5 razy, najlepiej mi się grało Czarnoksiężnikiem.

Najtrudniej IMHO jest grać Łotrzycą, bo w walce w zwarciu jest się generalnie bez szans, aczkolwiek finałowa walka jest dość łatwa tą postacią.

Wojownikiem gra się prosto, jedyny minus to ten, że trzeba latać za wrogami...

Klimat w jedynce był niepowtarzalny, nie zapomnę masowego zbierania portali, bo potem trza się było wracać przez masę poziomów... :P

Brak PLki jedynie odrzucał w owych czasach, słownictwo generalnie dość trudne do przyswojenia, jeśli chodzi o fabułę...

No i oczywiście legendy o "Krowim levelu", który dopiero w DII był, w sumie za namową graczy ;P

Diablo II też mi się podobało, nie miało jednak tego czegoś, co miała jedynka.

Jednak szeroki wybór postaci był czymś, co skłoniło mnie do zaliczenia tego tytułu aż 8 razy... :P

Najlepiej grało mi się nekromantom, za pierwszym razem po stworzeniu armii nieumarłych wrogowie skutecznie byli angażowani przez moich sługusów, natomiast gra pod klątwy i stosowanie combo Lower Resist + Trująca Nova też dawało masę frajdy :D

Najnudniej grało mi się Barbarzyńcom, aczkolwiek postać sama w sobie nie stanowi problemu -> gra się dość łatwo.

Czarodziejka,druid i pal to już troszkę wyższa szkoła, trzeba mieć opanowaną strategię i odpowiednio pakować punkty w skille.

Amazonka jest dość ciekawa, bo można grać na 2 sposoby -> dystans lub zwarcie, z czego wydaje mi się, że łatwiejszy jest dystans, bo generalnie jesteśmy szybsi od przeciwników :P

Zabójczyni to dość dziwna postać, czajenie się i ładowanie w pułapki nie jest tym, co lubię, a sztuki walki są generalnie słabsze, od ich odpowiedników do zwarcia w innych klasach...

Tak więc jestem jedną z wielu osób, które Nekromantę cenią najbardziej ;d

Diablo II to przede wszystkim też Battle Net, na którym spędziłem 2 lata mego życia, potem się jakoś przejadło...

Na DIII trzeba niestety czekać i czekać, jeszcze rok na stronie cdp było podawane, iż gra wyjdzie najpóźniej w grudniu 2009, co jak widać okazało się bezsensownym gadaniem... ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Diablo II z dodatkiem gram od kilku lat do dziś :tongue: To chyba wystarczy za rekomendacje. Naprawdę rzadko kiedy pojawia się gra tak dobra żeby mnie wciągnąć na dłużej. Chyba jeszcze tylko Gothica jestem w stanie ukończyć tyle razy nie nudząc się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nekroman

Barbarzyń

Mój faworyt to Druid, elementalista z skillami rozłożonymi na magmę dostawał takie synergie że oko bieleje... Dobre na singla, na battle necie praktycznie nie gram więc nie tworzę pod niego postaci. Dopiero przy D3 przerzucę się pełnoprawnie na mulit ;]

W Diablo jeden NAJŁATWIEJ grało się łotrzycą, dobry łuk załatwiał sprawę. Muszę przyznać że unikaty z jedynki były ciekawsze od tych z drugiej części, głównie przez to ze w ogóle nie były zbalansowane. Flambo, łuk który znalzałem w Hellfire strzelał na przykkład Fireballami zamiast zwykłych strzał, dawało to ogromną przewagę w walce :)

Edytowano przez Sciass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka dawała różne warianty na jeden temat. Czyli kisiliśmy się wciąż w tym samym sosie, tych samych przedmiotów w różnych wariantach. W D1 granice były bardziej rozciągnięte, tak jak unikalne, niezniszczalne szmaty :D. Przedmiot, który normalnie miał z 5 punktów durability tutaj był nie do zadraśnięcia plus nie najgorsze statyski jak na początek. Flamebo też należało do takich zabawek.

Edytowano przez Sciass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gierke nawet fajna lecz jak troche pograłem to mi się znudziła i odinstalowałem.

Ma nawet ciekawą fabułę ale grafika może przestraszyć jak na ten rok.

Mnie podobała się nawet misja gdzie trzebabyło zabić kowala (był to jakiś zombie chyba) a misja odbywała się chyba w klasztorze lecz nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała seria Diablo jest po prostu najlepszym Hack'n'slashem (czy jak to się tam pisze) w całej historii gier i tyle...Nie znam osoby która by nie grała,albo lepiej,nie ZNAŁA tego tytułu.Jak się gra przez Battleneta to nie można się oderwać i traci się poczucie czasu.;P Grafika nawet jak na te czasy jest ładna,choć 2D.Potworki się "zaklikuje" przyjemnie,a niektórzy Bossowie są wymagający(Diablo na piekle ;o).Taka jest moja opinia.; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak...to jest wielki problem. Rozwiązanie też bardzo skomplikowane :)

Uwaga! Tłumaczę: jeśli nie chce Ci się iść po zwłoki należy wyjść do menu i wrócić do gry. Zwłoki leżą w mieście ! Hura :P

sorki za ten prześmiewczy ton, ale rozśmieszył mnie "problem" :P

Edytowano przez rip1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Chcę zagrać w Diablo 2 na BNecie na poziomie piekło. Pytanie brzmi: czy mam przechodzić kampanię w singlu czy w multi?

Co do śmierci w grze: Spilner, jeśli nie chciało ci się gonić do ciała, to posłuchaj rady ripa. :P

Edytowano przez Koleus123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie. Przeszedłem kampanie w singlu i można było rozegrać kampanie na wyższym poziomie trudności a na BNecie można było grać tylko na normalu. Dopiero jak pokonałem Baala w multiplayerze, to mogłem grać na wyższym poziomie trudności.

Wniosek: Jeśli chcesz grać na poziomie Piekło w BNecie - graj przez multi i tam zabij Baala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumie, Ty grałeś na Battle.net w trybie single-player? Bo piszesz ze jak ktos chce grac na B.net to zeby gral przez multi ^_^

Oj, sorry za bełkot. Moja wina.

Chodziło mi o to, że jak chcesz grać przez BNeta na wyższym poziomie trudności, to na BNecie musisz ubić Baala(oczywiście wcześniej musisz jeszcze odpowiednie zadania wykonać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...