Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squara

Który numer CDA uważasz za najlepszy?

Polecane posty

Świetnych numerów jest naprawdę wiele więc ja po prostu powiem iż każdy kolejny lecz z CDA jest jak z sinusoidą. Raz jest nad, a raz pod osią "przeciętności". Ostatni numer naprawdę przypadł mi do gustu. Jest wiele artykułów, które przeczytałem oraz tych, które pozostawiłem sobie na kolejne dni :wink: Jeśli brać pod uwagę pełne wersje gier, które są dołączane do pisma to oczywiście numer z Fallout'em dwójką jest "the best", trochę za nim w kolejce stoi numer 100 z Warcraftem. Ostatni numer ze smaczkiem w postacie świeżutkiego rts'a Desert Rats vs Afrika korps to poezja w wykonaniu redakcji :wink: Oby takich numerów było więcej zwłaszcza z ciekawymi rts'ami. Oczywiście pomijając mniejsze numery takie jak 95 z Homeworld, 101 z Commandosami etc to śmiało należy powiedzieć iż niewiele jest numerów z rts'ami lub ekonomiami. Należy te braki uzupełnić koniecznie numerem 104 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komputeromaniak

Hmmm..............

Moim zdaniem od numeru ok. 90 do 102 szukalbym tego najlepszego. Kazdy z tych numerow ma swoich zwolennikow. Lecz ja obstawilbym na numer 102. :roll: Jakos ten numer najbardziej przypadl mi do gustu. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm

imho numer 102 (08/04) glowny atut : pelne versie

ale mimo wszystko sa bardzo ciekawe teksty drugie miejsce ? hmm

07/04 - wg. mnie w tym numerze byly najciwkawiej napisane recenzje... i AR tez niezle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najfajniejszy był nr 1/2001... i fajne recki, i AR genialne...miodzio :D . A tak swoją drogą, to 2 miejsce zawsze chyba będzie nowy nr...po prostu tamten był nie do pobicia, a teraz jesteście z miesiąca na miesiąc coraz lepsi... obaczym :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy kolejny (aż podwójny) przykład "fana" czasopisma, dla którego CDA = pełne wersje i najlepszy numer to ten, w którym była ulubiona gra. Ja wiem, że są rózne powody do sympatii dla CDA, ale clou tego przedsięwzięcia (tworzenia pisma) to przede wszystkim teksty, zawartość merytoryczna. A niektórzy widzą - niestety - tylko "zabawki", które są dołączone... Sad but true...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predzej czy puzniej ten dzien musial nadejsc tak ludzie uwazajcie zbierajcie zapasy FX jest HOBBITEM !! o nie !! pomocy to ARMAGEDON !!

to zaczynam niepamietam numeru niepamietam gier jkie tam byly wali mnie to totalnie ale chodzi o recenzje

uwazam ze numer co opisywal HL2 , Vampir Mascarade uwielbiam gry RPG te papierowe tez sam jestem MG jak mi koledzy pochlebiajom bardzo dobrym ale mniejsza o mnie ^^ poprostu dla mnie zeby byl super numer to musieli by polaczyc pare numerow serio CDA ogolnie jest super !! a zeby bylo cos niepowtarzalnego to musieli by pociac to a ja posklejal bym to w jednom czesc !!

qrde nie dla czego zapomnialem w ostatnich postach o tym nie !! :

THX HF QL

a pozdrowienia dla PUMBY z Bialego Dunajca jak tam twoj fryz ?? !! ?? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystki są dobre, nie ma co wyróżniać, ale jak trzeba....mnie najbardziej kiedys ucieszył ten z recką GTA3 i poradnikiem do Tonego 3, ktoś jeszcze pamięta ten numer????????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pomijając mniejsze numery takie jak 95 z Homeworld, 101 z Commandosami etc to śmiało należy powiedzieć iż niewiele jest numerów z rts'ami lub ekonomiami. Należy te braki uzupełnić koniecznie numerem 104 8)

niewiele???? Bo moim zdaniem jest ich o wiele za duzo. Ale może sie myle ja nie lubie strategii wiec dla mnie im mniej tym lepiej :)

Żeby nie offtopicować- moimi faworytami są ostatnie 3 numery 8, 9, 10/2004. No i numer 13/03. Byłby też numer 1/04 za świetne recenzje (PES 3, PoP piaski czasu, KotOR itd) ale w tym numerze obydwie gry to strategie a jak juz mówiłem nie lubie strategii (do tego jeszcze brzydka okładka z doom 3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wybrać najlepszy numer, bo czym się sugerować - tekstami, dodatkami, pełnymi wersjami, okładką? Wszystkie numery były dobre, a jak jakiś wydawał się idealny, to któryś następny pokazywał, że nam się jedynie wydawało. Teoretycznie łatwiej byłoby wskazać numer słabszy :P , ale to raczej tylko pusta teoria, bo nie czuję się na sile wybierania słabszego numeru^^

Ale żeby nie było że statsuję ( :twisted: ), powiem, że dla mnie najlepszym numerem był 08/98, ponieważ był pierwszym moim własnym CDA. Od tamtej pory przez moje łapki przewinęły się wszystkie numery, choć dopiero od 2000 roku zacząłem je kolekcjonować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Pod względem fajnych gier to stawiam na numer 100 (deus ex i warcraft 2 spodobały mi się) jeśli o humor to 50 (ta cała afera że w okładcejest banknot doprowadzał mnie do padaczki ze śmiechu) a ogólnie najlepszy to chyba numer 18 (bo to był moj pierwszy :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze podobają się numery kwietniowe i numery trzynaste. Jednak mimo tych, które wymieniłem to praktycznie każdy jest świetny, w każdym znajdę coś dla siebie, czyli praktycznie cały numer :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

A ja chyba wiem dlaczego akurat te :D.Dlatego że wtedy dają najlepsze rzeczy(książeczki,fajne gierki).Aha i zapomniałeś o jubileuszowych.One też są fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA

Moimi najlepszymi numerami są te numery które jescze nie ujżały światła dziennego ( lubie niespodzianki). Te numery sa najlepsze.

I jeszcze wszystkie numery trzynaste są fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...