Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squara

Który numer CDA uważasz za najlepszy?

Polecane posty

Gość M_U_R_D_O_C

Moim skromnym i nisko cenionym zdaniem trudno jest wybrać najlepszy numwer z tak wielu, bowiem każdy jest bardzo dobry i utrzymany na wysokim poziomie niemal pod każdym względem. Aczkolwiek mam dwa typy. Pierwszy: numer z załączoną pełną wersją Fallouta2 - wtedy właśnie pokochałem cRPGi :D , natomiast drugi to z 1996 roku ale niestety nie pamiętam numeru. Na okładce była Lara Croft :twisted: i pojazd z Red Alert :D . To był mój pierwszy egzemplarz CD-A. Miałem wtedy 8 lat i już grałem i czytałem (i się obijałem :D ). Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kafthaan

Ulubiony numer?? 1/2002 bardzo mile wspominam i często do niego wracam. Pełne wersje były świetne (Sheep nadal mnie trzyma, choć juz z milion razy ukończyłem), okładka kapitalna, recenzje super (zwłaszcza genialna AVP2), covery trzymały poziom reszty czyli też spoko. Ar tradycyjnie świetne.

PS Proponuję jeszcze taki temat: moja ulubiona recka w CDA. Mój number 1 to AVP2, na drugim miejscu Earth 2150 z 12/99

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
PS Proponuję jeszcze taki temat: moja ulubiona recka w CDA. Mój number 1 to AVP2, na drugim miejscu Earth 2150 z 12/99

Pewnie, jeszcze "ulubiona zapowiedź", "ulubione AR", "ulubiona kaszanka" etc. Do tego dla równowagi "najgorsza recka/news/spis treści" etc. Ale po to jest etn temat, by wyszczególnić właśnie za co dany numer jest najlepszy. OK?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kafthaan

PS Proponuję jeszcze taki temat: moja ulubiona recka w CDA. Mój number 1 to AVP2, na drugim miejscu Earth 2150 z 12/99

Pewnie, jeszcze "ulubiona zapowiedź", "ulubione AR", "ulubiona kaszanka" etc. Do tego dla równowagi "najgorsza recka/news/spis treści" etc. Ale po to jest etn temat, by wyszczególnić właśnie za co dany numer jest najlepszy. OK?

A nie uważasz że niektóre recenzje są na tyle dobe że można je w taki sposób wyszczególnić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
A nie uważasz że niektóre recenzje są na tyle dobe że można je w taki sposób wyszczególnić?

IMO właśnie od tego jest ten temat by wyszczególnić za co dany numer jest najlepszy. Jeśli recka rzeczywiście była super, na tyle że wpłynęła na numer, to czemu właśnie by nie wyszczególnić tegoż? Ale oczywiście jeśli SMG przepuści taki temat (w co wątpię), nie będę miał ic przeciwko. Tylko, że dla równowagi przydałby się "Najgorsza recka"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kafthaan

A nie uważasz że niektóre recenzje są na tyle dobe że można je w taki sposób wyszczególnić?

IMO właśnie od tego jest ten temat by wyszczególnić za co dany numer jest najlepszy. Jeśli recka rzeczywiście była super, na tyle że wpłynęła na numer, to czemu właśnie by nie wyszczególnić tegoż? Ale oczywiście jeśli SMG przepuści taki temat (w co wątpię), nie będę miał ic przeciwko. Tylko, że dla równowagi przydałby się "Najgorsza recka"

Wiesz, ale może się zdarzyć, że niezła recka znajdzie się w kiepskim dla ciebie numerze. I co wtedy? Poza tym nie zamierzam zakładać nowego wątku, a jedynie chciałem rozpocząć dyskusję w ramach tego. O najgorszych reckach też można coś napisać. Mój faworyt to bodajże gem.ini i jego dycha dla Monsters Inc. Przy czym nie chodzi mi o sam poziom recenzji ale o ocenę. Babol nad babolami!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kafthaan i dexter666 - po co ta bezsensowna dyskusja? A od czego jest u licha temat "ulubiony txt w cda"? To że większość ludzi wypisuje tam rozmaite cuda w rodzaju wyrwanych zdań z AR, nie znaczy, że nie można tam też napisać o ulubionej recce, czy temacie nr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kafthaan

Z postów zamieszczonych na tamtym temacie wywnioskowałem że chodzi o najlepszy tekst rozumiany jako gryps, nie zaś o tekst dłuższy. Dlatego zacząłem ten temat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzez pryzmat pełnych wersji chwalę sobie numer 50... wtedy zalegalizowałem grę w "Fallouta 2" :D ... jesli chodzi o wartość merytoryczną były numery lepsze i gorszę więc nie śmiem sie wypowiadać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr_MojoRisin

hmmm... zaczynałem w pażdzierniku 1997 :roll: nie wszystkie numery mam ale kilka napewno się wyróżnia,myśle że najlepsze można podielić na 2 kategorie:

:!: A)Pod względem tekstów i recek

:!: B)Pod względem Gierek i zawartości Cd-ków

:idea: W tym roku:

:!: A)Numer specjalny 8)

:!: B)Ten z BloodRayne :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety zbieram CDA od niedawna(2003/2004) :roll: Z pośród mojej kolekcji napewno do gustu przypadł mi nr:

:arrow: 13/2004 (ten z UFO) dlaczego?? Ponieważ: W nr. są świetne recki(szczególnie ta z HL2 i Moh: PA), dostaliśmy gadżet, i pełne wersje też były super :wink:

:arrow: 06/2004 - był to 100 numer CDA :) pełne wersje świetne(szczegółnie W2 mi przypadł do gustu, ale to nieważne), recki również, ale najlepsze były te artykuły o grach (100 najlepszych)

:arrow: 04/2004 - kolejny super numer

Mam nadzieje że NAJlepszy nr. CDA - dopiero przede mną :):wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego numeru jeszcze nie było, gdyby był ulepszanie CDA straciło by sens. Było parę dobrych numerów, ale najlepszego nie potrafię wskazać. Dla dobra wszystkich mam nadzieję, że najlepszy numer CDA nigdy nie wyjdzie bo wtedy nikt nie bedzie na nie narzekał ponieważ wszystkim sie będzie podobać a wtedy to bedzie już nudno a tego bym w CDA zniósł, i potem może być już tylko gorzej. Obyście sie, kochane CDA, doskonalili, ale nigdy nie doszli do szczytu perfekcji bo wtedy spadniecie z hukiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie sa b. dobre az ich nie przeczytam ze 2x.

A tak na powaznie to bardzo duzo atrakcji i pozytywnych niespodzianek jest w swiatecznych numerach i one raczej sa zawsze najlepsze w calym danym roku. Ale zobaczym co REDakcja przygotuje na dziesieciolecie instnienia (optymista ze mnie :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mały Bóg Om

wy to jestescie zalosni

pytacie ktory cda byl najlepszy??? wszystkie sa genialne a tak naprawde to pierwszy cda bo powstal utrzymal sie na rynku m i jak szybk wzrastaly jego lvl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm
wy to jestescie zalosni

pytacie ktory cda byl najlepszy??? wszystkie sa genialne a tak naprawde to pierwszy cda bo powstal utrzymal sie na rynku m i jak szybk wzrastaly jego lvl

zalosne jest takie otwiieranie paru tematow i statsiarsko odpowiadanie na nie pokolei... skoncz z tym lepiej zanim Cie dorwa jacys moderatorzy...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr_MojoRisin
:arrow: 06/2004 - był to 100 numer CDA :) pełne wersje świetne(szczegółnie W2 mi przypadł do gustu, ale to nieważne), recki również, ale najlepsze były te artykuły o grach (100 najlepszych)

Ten numer też był świetny bo były artykuły o CDA,członkach,histori itd... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaaaaaaaaaa... A Smugg wszystko z jednym kojarzy :D I potem go dziwi że czytelnicy kojarzą jak sie CDA naczytają :D

Ale to chyba nie Jego wina ze autor tego posta tak slowa poukladal :)

Jasne, że nie. W końcu "kto mu te wszystkie gołe baby pokazywał?" :D - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer też był świetny bo były artykuły o (...) ,członkach (...) itd... :D

Wam to tylko seks w glowach :)

Gdyby tylko seks ale czasem inne dziwne rzeczy jak np CDA :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...