Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squara

Który numer CDA uważasz za najlepszy?

Polecane posty

Hmmm.... To co teraz napiszę może trochę odbiega od tematu, ale... Ostatnio bardzo lubię czytać stare numery CDA ( tak z 99 r. ). Mają one trochę inny klimat niż ówczesne ( ale nie gorszy ani nie lepszy ), a fajnie poczytać jak taki Eld czy Gem zachwycają się grami, które dziś są uważane za knoty ( zazwyczaj ). Mówię wam, spróbujcie tego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze najlepszy nr pod wzgledem pisma - nie pelnych wersji girer - jest ten co na okładce był wielki, włochaty potwór z potworów i s-ka. Chyba najlepszy nr w historii CDA. Nawet okłądka się wam wtedy udała - Wazowski był pod kodem kreskowym che che - tak jak na filmie :)

Celowo, celowo panie... Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no w pierwzsej dzisiątce to mają być ofkorz fallouty ale i Jagged (alliance dla niewiadomych)tak.. ahh przeszedłem 2 i 2.5 muszę sobie załatwić wildfire... tak to w sumie ciężko jest mi teraz wybrać najlepszy numer... ale jednym z lepszych był grudzień 200 jak dobrze pamietam z earth 2140 jezeli dobrze piszę i dodatkiem do GTA... a tak to mam tych sidiekszynów ponad 10 kg więc samo przerzucenie ich by mnie zbawiło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnei zdecydowanie najlepszym numerem był 03/2000 ( 46 ). Owszem , reszta też jest fajna ( to już standard i tradycja :)), ale jeden z tytułów ( dokładniej : z prawej strony okładki ) : Akceleracja i Dźwięk 3D wielkimi literami :). Ach te dawne czasy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest ten, który będzie za miesiąc i jest to jak dla mnie zawsze aktualne, a uważam po prostu, że CDA jest z każdym numerem lepsze:P
- STATSIARSTWO? człowieku idź się umyj i poczytaj odpowiednie działy albo chociarz dokładnie temat tego w czym piszesz... chciałem dodać że bardzo mi się podobał numer w którym była zamieszczona rezenzja Diablo ][ przez najlepszego recenzenta Yasia :D to był dobry numer głównie dzięki tej recce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podobał się numer 100, m.in za ten artykuł o 100 najlpeszy grach zrecenzowanych w CDA, no i za reckę Far Craya. Na drugim miejscu postawiłbym numer 13/2004 - recka HL2 i paru innych hitów, dużo naprawdę dobrych artykułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jak na razie najlepszy jest XII numer z roku 2004. Czemu? A dlatego, że trafiły się same smakowite kąski do zrecenzowania(m.in. THUG2, NFSU2, Medal of Honor itp.), świetny temat numeru(GTA:SA), prawie, że idealny Gamewalker(Ach, ten Dino... :) ), fajne pełne wersje(choć same znane tytuły, najbardziej przypadło mi do gustu Dino Island), doskonała Jazda Dowolna("Mam pomysł na grę i "Dole i niedole tłumacza gier komputerowych" rulez!), sympatyczny gadżet i "Gadżet 2005", Wyśmienite "Na luzie" i Action Redaction ze słowniczkiem...ech, po prostu sama rozkosz. :D

A jeśli chodzi o przyszłość, to na pewno jednym z najlepszych będzie numer, w którym wypada "dyszka" CDA. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten sam lecz co to książeczki to mam mieszane uczucia ja tam wole czytać recki bo mam wtedy dobrą zabawe jak odpalam giere i myśle o tekście gema ,, ta gra nie dorasta do pięt gta''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że numerów CDA mam niewiele, to tak moim ulubionym numerem jest chyba numer obecny w kioskach :lol: Obszerny growy raport z E3, recenzja i poradnik do GTA: San Andreas oraz bardzo ciekawa pelna wersja gry Praetorians. Zgodzę się z osobami, ktore twierdzą, iż każdy nowy numer CDA jest bardzo dobry, stąd też, np. mnie trudno wskazać ten najlepszy. Podobał mi sie takze numer 07/2005. Nic dodac, nic ujac :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...