Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squara

Który numer CDA uważasz za najlepszy?

Polecane posty

Ja niezbyt mile pamiętam czasy Cda kiedy, co prawda było grubsze, ale przeżywało istne oblęzenie działów poradnikowych i sprzętowych. Ja wiem, że nie każdego musiało to interesować, ale wg. mnie poświęcano im niesprawiedliwie zbyt wiele miejsca.

Ja właśnie mile wspominam te grube (wypasione?) numery, jednym słowem dla każdego coś interesującego, a szkoda że SCENA odpadła..... zawsze miło było wiedzieć co się w art światku pc aktualnie dzieje.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kijasS

Mi osobiście podobał się najbardziej nr 699. Czyli mój pierwszy... ile to czasu minęło i jak bardzo CDA się zmieniło. Aż się łezka w oku kręci :wink:

A tak w ogóle to cały rocznik `99 był super. Natomiast najgorsze numery miały miejsce na przełomie roku 2000 i 2001. Trochę jakby mniej klimatycznie i trochę jakby więcej komercyjnie (i mam tu na myśli tą "złą" komercję).

Te najnowsz nr są jak zwykle już od pewnego czasu zawsze świetne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście podobał się najbardziej nr 699. Czyli mój pierwszy... .

Mój pierwszy numer 903 też mi się najbardziej ze wszystkich podobał. Ile ja wtedy czasu spędziłem przed kompem czytając AM i inne kąciki. A ile przy SoF-ie... Zawartość samego CD-A też była wciągająca. No i oczywiście tipsomaniak dzięki któremu kupiłem tamten numer. I tak to się ciągnie do dzisiaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz

Mi najbardziej podobal sie ten z SoFem ( chyba 9/2003 ). Ojjj wtedy to nieprzespane noce byly w oczekiwaniu na niego. hoho ! Zasnac sie nie dalo :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość f.r.e.d.

Mi osobiście, jak wielu przedmówcom, podobał się najbardziej mój pierwszy numer. Nie ukrywam, że kupiłem go ze względu na pełne wersje(Sheep& eRacer), ale po przeczytaniu magazynu oniemiałem. "Jak mogłem wcześniej nie kupić takiego cudu!?". Tak poza tym, to pytany o najlepszy numer CDA, zawsze mówię, że ostatni. A więc na dziś dzień 04/04 :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak można pytać który numer cd action jest najlepszy? każdy jest najlepszy dla kogoś, kogo urzekną gry w nim zamieszczone, okładka albo texty. ja nie mam uluubionego numerka, ale moim skromnym zdaniem najfajniejszy był ten z vampire:maskarada, bo ta gra jest po prostu debeściak. pod względem textów to każdy jest wypas, chociaż niektóre troche mniej, ale ogólnie cdaction pnie sie w góre i niech tak zostanie, bo nie stać mnie na pełne wersje gier :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam podobał się numer 13/2003 ponieważ dali recenzję fajnych gier

i dobre pełne wersje, a poza tym ciekawa okładka i interesujące AR

i nie można zapomnieć o wspaniałym na luzie!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejszym numerem CDA, jaki trafił mi w łapki, był ten z cyferkami 5 i 0 (z tym, że zero na końcu) i dolarami wprasowanymi w okładkę. A poza tym Fallout 2, aż się łezka w oku kręci. Teraz czekam na numer setny i Jakąś świetną, zarąbistą i super fajną gierkę w jakimś fajnym świecie, z genialnym klimatem i niepowtarzelną (niepowtarzalnie fajną) grafiką, dzwiękiem nie z tej ziemi i porywającą z fotela fabułą, tak, że grało by się trzy dni z rzędu i jeszcze nie skończyło. Nie ma co, ale se wymagania wymyśliłem. A ha, co do wymagań, powinno ruszyć na jakimś przeciętnie starszym sprzętem. Powodzenia!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu

Najfajniejszy (wg. mnie ofkorz) był ten na 6 urodziny. Gdy omawialiśmy Illiadę zrobił swoje :P no i w końcu karty piechotą nie chodzą, a i teksty były (jak zwykle) wspaniałe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wiem ze nie ja jestem adminem ,ale wywalcie ten temat albo zrobcie jakas aktualizacje.tak to ja powiem ze mi sie podobal pierwszy nr. CDA i co...??a ktos go pamieta nie raczej.a tak to bedzie wiecej nr. do wyboru 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesioo
Najlepszy dopiero przed nami ;)

He, he obyś miał racje. ;-) Ale na serio najbardziej zapadł mi w pamięć chyba numer na 5-lecie CDA. Ta powalająca srebrna okładka i 200 stron. Wtedy to CDA było chyba teź najdroższe (?) - kosztowało bodajże 21,99 zeta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Th3-Cr4Sh

Świetny był numer 13 (świąteczny) - 13/03. Świetne recki świetnych gierek, no i światowa premiera - Angels vs Devils.

Chociaż nr 04/04 też był dobry. BloodRayne + SWAT 3 + 8 urodzinki + S.T.A.L.K.E.R. jako temat numeru... [Och, jak ja oczekuje na S.T.A.L.K.E.R'A...]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...