Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squara

Który numer CDA uważasz za najlepszy?

Polecane posty

Mnie najbardziej podobał się numer 100.

W sumie ten numer jubileuszowy był jednym z najlepszych i jednym z niewielu, który praktycznie nie wzbudzał moich zastrzeżeń.

Dlatego nie można określić, który numer jest lepszy, a który gorszy.

Niezupełnie. To po prostu kwestia subiektywna, każda osoba ma inne kryteria odbioru i oceny CD-A. Jedni uważają za najlepsze numery z dużą ilością stron, inni ze świetnymi pełnymi wersjami, jeszcze inni te, w których były jakieś dodatki, etc. Ilu ludzi, tyle poglądów na ten temat.

Do listy 'My Favourites' dorzuciłbym jeszcze numer ze stycznia 2004: za Homeworld.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podobał 10/2005, cena jak za dawnych czasów, 5 Cd, Etherlords II... kupiłem, mimo, że mam p166 Mhz 32 Mb Ram i moją ulubioną kartę graficzną : S3 Virge 2 Mb :) Ech, pamiętam czasy, kiedy Cd-A kosztował 14,60 i miał 2 Cd, echh ;)

Ps Moim zdaniem absolutnie najlepsze były WSZYSTKIE numery z roku 2004.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podobał się numer 100. Można było się dowiedzieć wielu ciekawych informacji o CDA, poznać całą historię pisma ( zwłaszcza dla tych którzy nie kupowali go od początku ). Były też recenzje kilku hitów takich jak Syberia 2 czy Far Cry. No i cała historia Action Redaction czyli geniusz piśmiennictwa w wydaniu Smugglera :D. Jak dla mnie full wypas 8)

podpisuję sie wszystkimi konczynami pod tą opinią. wiecej takich numerów prosze! aha i jeszcze coś o czym diesel zapomniał: opisy redaktorów rulz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podobał się numer 100.

Mi również przypadł do gustu. Ale mam sentyment do numeru 12/99 bo był moim pierwszym. Recenzja Fify 2000, NHL 2000. Bardzo ciekawe dema. Choć jakbym miał wybierać to chyba 12/99... ehh - to były czasy.

Inna sprawa że całą pulę może zgarnąć najnowszy numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego ulubionego nie mam. Ale... Nie wiem jak młodzi cdamaniacy, ale ja już taki starszy moge stwierdzic, że numery tak do roku 97/2001 mają MAGICZNY klimat! Ale spowodowane było to według mnie tym, że:

a) gry były tak drogie, że lepiej było se o nich poczytać.

B) Płyty były wtedy tak, żadkie jak teraz wzy z dynasti Ming

c) niezaprzeczalny wszechobecny luz i humor, tylko troche stylizowany na profesjonalny styl pisania artykułów (redakcja była wtedy lekko zagubiona, można było odnieść wrażenie, że amatorska, ale jaka amatorska ;)

Dzisiaj w erze powszechnego dostatku i przepychu gdzie płyty dawane są z numerem każdej pani domu, CDA nie moze nas już zaszkoczyć niczym nowatorskim (a dawniej samo pismo uważane za nowatorskie w pełnym tego słowa znaczeniu) Ehh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z najlepszych numerów jaki wyszedł to oczywiście jubileuszowy czyli - 100. Redakcja musiała się postarać w końcu tylko raz wydaje się numer setny, prawda? :) . Tak poza setką to każdy trzynasty jest po brzegi wyppełniony reckami najlepszych gier, bardzo dobrych tekstów niekoniecznie o grach. Każdy nr. trzynasty to taki mały prezent świąteczny :) . Tak poza tymi wyminionymi to zdarzają się też b. dobre numery "standardowe", ale te wymienione powyżej są najlepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga: obejmuje numery od maja 2004 do bieżącego gdyż poprzednich nie posiadam :D

Dla mnie najfajniejszym był 13/2004, bo gierki były spoko (zwłaszcza the suffering) dużo recenzji fajnych gier (HL 2, NFSU 2, MoH:PA itd.), ciekawe artykuły z serii jazda dowolna a na deser jak zwykle genialne AR i NL i

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest każdy nowy numer CD-Action. Czemu? Ponieważ są tam nowe, świetne tekściki do przeczytania. Recenzje gierek w które jeszcze nie grałem, a może warto. Niespodzianki (tekstowe) na które warto czekać. Po prostu masa "straconego" czasu w papierowej formie. :D

Inny świetny numer to pierwszy który kupiłem, czyli chyba 07/2003. Zepsół mi się komp. Nudziłem się, bo odpocząć jechałem dopiero w sierpniu. A w CDA opis przejścia GTA:VC. Marzyłem sobie, że ta gra mi ruszy na kompie, który może kiedyś kupię. Nie minął miesiąc kupiłem. Morał: CDA spełnia marzenia :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najleprzy jaest każdy najnowszy: to w nim są najświeższe newsy, recki, itp, itd. ale najbardziej w pamięci utkonął mi pierwszy jaki kupiłem:). Nie pamiętam, który to był, pamiętam tylko, że na okładce była gra "Devastation" a jedna z pełnych wersji to "CC: Battle of the Bulge". Po prostu pierwszy numer jest najważniejszy:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej spodobał sie numer 01/06. Począwszy od stylowej okładki do AR. Może nie był to numer z jakimiś hitami, ale miło się go czytało. Najbardziej spdobał mi sie temat numeru o Oblivionie i Tomb Raiderze. A także recenzja NFS: Most Wanted oraz Na Luzie było przyjemne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...