Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Hulk pewnie jest drogi, a coś z mało znanych piłkarzy? Zacząłem grać w trybie Legendarnym, ale to jest zbyt irytujące. Przeciwnik prawie wcale się nie myli i dodatkowo gra dobrze w obronie. Wiem, że powinienem go szukać prawdopodobne w Szachtarze Donieck.

Edytowano przez Perun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jest jakiś patch, który dodaje takie ligi jak turecka, ukraińska czy grecka? Znalazłem np. patch moddingway, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy zawiera jakieś ligi. A może korzystacie z jakiegoś, który te ligi dodaje i możecie polecić? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje, czy tak jest rzeczywiście, ale FIFA 13 to całkiem inna gra na niskich detalach, a całkiem inna na wysokich. Mój laptop, a raczej grafika nie lubi się z FIFĄ, przez co musiałem grać w 800x600 w niskich detalach. Nie powiem, denerwowało mnie to, bo praktycznie fun z gry jest wtedy mały, ale czego się nie robi dla swojej miłości ;) Wczoraj doszedłem do wniosku, że trzeba znaleźć odpowiednie ustawienie. Ku mojemu zdziwieniu, teraz spokojnie śmiga mi w 1366x768 w wysokich detalach z wszystkimi bajerami, musiałem tylko wziąć ograniczenie 30 klatek, bo tak zacinało w czasie meczu. Dobra, nie o to jednak chodzi.

Wydaje mi się, że przez zwiększenie jakości grafiki sporo nowych animacji się pojawiło, lepiej działa system kolizji, a sędzia częściej unika piłki, a czasami piłka w niego trafia, a do tego gra jest szybsza. Nie mówiąc oczywiście o lepszych twarzach i wrażeniach rodem z transmisji. Możliwe, że EA Sports kastruje tak FIFĘ na niskich detalach, przez co nie ma wielu animacji i ogólnie przyjemność z gry jest mniejsza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi FIFA 12 i 13 świrowały w podobny sposób, a mianowicie chodziły lepiej na najwyższych w full hd, niż na 800x600 i low biggrin_prosty.gif

Ale to stare dzieje, mam już lepszą grafikę, procka i więcej RAM, także chodzi tak samo na low jak i na high. Co prawda gram na monitorze, ale i tak najlepsze wrażenia są na telewizorze smile_prosty.gif

Edytowano przez dawido
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam specjalistów wink_prosty.gif

Mam pytanko, czy kupując 14 w sklepie, w każdym będą te same dodatki?

Czy w pudełkowych będą 4 paczki do FUT'a?

I czy pudełkowa zwykła ma te same pierdoły co cyfrowa zwykła?

Dzięki i pozdrawiam

Edytowano przez Michal11118
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalibyscie porady co do karnych?

Kompletnie nie ogarniam bronienia,nawet nie wiem jakimi przyciskami,("a" strzal,"d"dosrodkowanie,"w" podanie na wybieg,s"podanie")probowalem wszystkimi ale bramkarz i tak stoi w miejscu :/

Do tego Fifa odmawiala posluszenstwa,musialem cos zrobic i po tym juz normalnie dziala :trollface: z tym ze w sterowaniu ruch nie mozna ustawic na strzalki,w ogóle nie reaguje :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile meczy trzeba rozegrac zeby skonczyc sezon w lidzie hiszpanskiej?

Gram od niedawna w 13 i zauwazylem jak spaprali komentarze komentatorow,przyklad sprzed chwili:po gwizdku na koniec pierwszej polowy Darek z Włodkiem mowia ze sa zawiedzeni,mial to byc ciekawy mecz.Po przerwie mowia ze sa ogromne emocje,wspaniale sie komentujepuknijsie.gif

Edytowano przez Maniutek7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie przejmuję tym polskim komentarzem, mam Fifie12 2 wersje angielskiego i nawet hiszpański , to mi wystarcza, do tego czeski, i na pewno są sporo lepsze od polskiego, ileż można słuchać w kółko tego samego i tych baboli, wiesz w innym języku tak człowiek nie wyłapie, a w naszym to aż "kole w uszy", jak w LM w TV Szpaku przestawiał skład Man Utd w meczu BVB -Man City, to nie dziwota że i w Fifie takie babole:P

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem wczoraj troche filmików z fify 14 na nex-geny i w moim odczuciu szału nie ma.Może troche lepsza grafika,całą robote robi układ kamery.Spodziewałem się czegoś lepszego nawet byłem wstanie kupić ps4 tylko dla fify.

https://www.youtube....h?v=TH3rM00f6Fo

Edytowano przez SLODKIXXX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...