Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Ja w ogóle nie odpalałem trybu dla jednego gracza. Zacząłem od wieloosobowej i nie mam zamiaru psuć sobie humoru. W takich grach jak FIFA powrót z gry online do takiej przeciwko komputerowi nie ma sensu, bo można się tylko rozczarować.

Oczywiście jak kto lubi, ale kupować piłkarzy i grać sezony to ja sobie mogę w Football Managerze, który jest pod tym względem bardziej rozbudowany (oczywista oczywistość, ale co tam).

Edytowano przez Elano
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ten tryb jednego zawodnika to w serii PES jest zrobiony o wiele lepiej, ma to po prostu jako tako lepszy klimat, ale przypomnijmy, że w ogóle na taki pomysł wpadła najpierw FIFA i było to Be a Pro, fakt pozostaje faktem, że BAL bije go na głowę, jak dla mnie - pod każdym względem, natomiast jeżeli chodzi o PES 2011 vs FIFA 11 ogólnie to wybrałem Fifę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb multi jest mistrzowski. Rozegrałem w nim około 75 meczy, mam na plusie 17. Spotkania są bardzo ekscytujące, a przeciwnicy (koło 15 lvl.) wymagający. Zauważyłem że chyba łatwiej strzelić bramki z odległości niż w singlu (!) a najlepszą drużyną jest Real Madryt. Gra się naprawdę sporo lepiej niż w tryb dla pojedynczego gracza, dlatego nikt nie powinien osądzać tej gry bez ani jednego meczu w multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie spienilem,gralem mecz Argentyna:Francja z jakims bobkiem,do przerwy 1:0 dla niego,wynik koncowy 4:1 dla mnie i co ten czopek zrobil?ano nic...ogladal wszystkie powtorki itp. na ekranie z wyborem czy chce rewanz czy nie nadal to samo...po jakims czasie mi sie to znudzilo to zalttabowalem gre no i efekt oczywisty-walkower dla tego gnojka...z tego co widze to wiekszosc meczow tak wygrywal...nie umie grac i przegrywac to ucieka do tak zalosnych sztuczek

to on

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@atari - Powtórki, których nie da się zapisać na dysku przez silnik gry są kolejnym nieporozumieniem - ja zapisuję je przez Frapsa i gra gitara wink_prosty.gif

Nie da rady wyciągnąć z Cache (firefox)? Zaraz sprawdzę. :)

Odnośnie multi to "od święta" zagram - raz kogoś rozwalę 4:1 raz ktoś mnie :) Fakt czasami daję bana (Alt+F4) za jakieś wygłupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - nie dajesz nikomu bana, tylko dostajesz 3:0 walkowerem.

@all - macie jakieś fajne patenty na uczenie się sztuczek? Gram sobie w trybie menadżerskim Wisłą i mam problem, bo tylko mój "Virtual Pro" umie robić wszystkie sztuczki. A że jest na ataku, to jak tylko dostanie piłkę, biegnie na niego czterech kolesi. W takich warunkach trochę ciężko jest eksperymentować, a nikt poza nim tych sztuczek robić nie umie. : )

Która drużyna się do takiego uczenia najlepiej nadaje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - nie dajesz nikomu bana, tylko dostajesz 3:0 walkowerem.

:) Jak to nie? :) Tego 3:0 to nawet nie liczę. :) Tak w ogóle to coś nieprawda - wczoraj wywaliłem gościa, który wygrywał ze mną zdecydowanie za wysoko :) i dostał z Alt+F4 (sorry), ale wynik pozostał :)

Yeah! można normalnie z Cache wyciągać filmiki i oglądać np. przez Media Player Classic!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która drużyna się do takiego uczenia najlepiej nadaje?

Barcelona , Real Madryt i wszystkie najlepsze zespoły świata.

macie jakieś fajne patenty na uczenie się sztuczek?

Popatrz w internecie np. na You Tube jakichś poradników dotyczących trików. Wchodzisz na arenę, ćwiczysz do bólu i masz efekty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która drużyna się do takiego uczenia najlepiej nadaje?

Tam gdzie grają najlepiej uzdolnieni technicznie jak np. Cole, Ronaldo, Messi, Ronaldinho itp.

Mam pewne pytanie...

Otóż jeśli najpierw zacząłem tryb managerski Lechem, a następnie zrobiłem swoją gwiazdę w Liverpoolu to po otrzymaniu oferty managerskiej od Liverpoolu moja gwiazda będzie w ich składzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie...

Otóż jeśli najpierw zacząłem tryb managerski Lechem, a następnie zrobiłem swoją gwiazdę w Liverpoolu to po otrzymaniu oferty managerskiej od Liverpoolu moja gwiazda będzie w ich składzie?

Nie albo będziesz musiał zagrać od nowa i objąć posadę managera Liverpoolu ( i wtedy będzie ta twoja gwiazda :wink:) albo będziesz musiał to przeboleć i grać dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie otóż ostatnia fifa w jaką grałem to była "FIFA 2005" i tu pytanie: jak wygląda multiplayer w "FIFA 11"? Czy są jakieś osiągnięcia? Ogólnie jakieś bajery do odblokowywania? Rankingi? (Chodzi mi o wersję PC)

Dzięki

: EDIT :

Nie mogłem się powstrzymać i kupiłem. Multiplayer ZAJE2BISTY :D

Edytowano przez raz3r
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że zakładając ten temat ryzykuję zerowym zainteresowaniem, no, ale cóż...

Drużyny:

-FC Barcelona

-Real Madryt

-Arsenal Londyn

-Chelsea

-AS Roma

-Manchester United

-AC Milan

-Inter Mediolan

-Szachtar Donieck

-Bayern Monachium

-Lyon

-Valencia

-Marsylia

-Tottenham

-Schalke 04

-FC Kopenhaga

Nie ukrywam, że forma rozgrywania turnieju zależy od zainteresowania tematem. Generalnie jest tak, że czekamy z zapisami do losowania par 1/8 (piątek), a później, w zależności od ilości zapisanych osób gramy mecze (pełny mecz bez dogrywki + rewanż, w którym dogrywkę gramy tylko, jeśli wynik jest taki sam jak w pierwszym meczu).

Zgłaszać się można tutaj, w takiej formie:

DRUŻYNA/PSN ID/NUMER GG

No więc ja pierwszy :)

AC Milan/Sandro17ACM/6023412

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając nieco od najnowszej edycji...

Od kilku tygodni gram w FIFĘ 10 (dzięki za EA Classics) i moje wrażenia są bardzo pozytywne. Być może wynika to z tego, że od jakichś pięciu lat nie miałem do czynienia z FIFĄ (a co!) i skok jest dla mnie ogromny. Emocje są, czuć piłkarski klimacik, a to, że rozgrywka nie jest szczególnie realistyczna (jak zarzucano w reckach) nie wpływa na zabawę. Wiecie, w porównaniu z produkcja z 2004 roku piłka naprawdę lepiej się przemieszcza; nie czuć, że jest przyklejona do zawodnika.

Rozczarował mnie jedynie tryb "Zostań gwiazdą". Po kilku spotkaniach wróciłem do zwykłej gry w trybie menedżerskim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...