Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geminho

Napisz za nas Gamewalkera! ? X-Men Origins: Wolverine ? Uncaged Edition

Polecane posty

X-Men Origins : Wolverine to jedna z najlepszych gier 2009 roku . Jest w niej wszystko , czego można zapragnąć : dynamiczna akcja , niezła historia , wspaniała grafika oraz nietuzinkowy bochater . Ponadto jest jedną z najlepszych egranizacji jekie dotąd zrealizowano .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncaged Edition? To jak wygląda Caged Edition? Walki w klatkach z Rosomakiem w roli głównej?

Heh, pewnie jak wyjdzie X-Men Origins: Storm-Jellied Edition to będziemy mogli walczyć w kisielu:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli połączyć okrucieństwo Postala, Zwinność Mirror's Edge oraz system rozwałki z Red Faction, ale na ciałach uzykamy efekt zbliżony do tego co wyprawia Wolverine.

Od pierwszego Trailera tak mi się kojarzy ta gra. DZiwne?

Dzichader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-primo: poruszanie się nim sprawia najwięcej frajdy z X-manów (takim Cyklopem, to by się tylko chodziło i strelało z googli laserem :));

Kurcze, Google zawsze zaskakiwało mnie nowymi funkcjami, ale strzelanie laserem to dopiero musi być COŚ :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek-rosomak... Ech, zwierzęta im się skończą... Tej gry nie mogli spaprać, bo następna byłaby Wolverines Revenge, na faktach autentycznych i NA PEWNO innego studia ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film o genezie Logana nie jest najwyższych lotów, chociaż stał się sławny poprzez przeciek nieskończonej wersji do internetu. Poprzez film zacząłem szukać komiksu o Genezie Logana. Przeczytałem komiksy i mogę je polecić każdemu komu podoba się X-men ale nie miał styczności z komiksem. Po grze nie spodziewano się wiele. Ja też nie spodziewałem się za wiele. Pierwsze co myślałem to to, że będzie wiernie odwzorowywać scenariusz filmu. Tak się jednak nie stało. I dobrze. Gra jest nieskrępowaną rzezią. Wg mnie to taki PC-owy God of War. Po ukończeniu poziomu easy, od razu rzuciłem się na hard-a, tak jak Volverine na wrogów. Miałem problemy z 1 Leviatanem (golemem kamiennym), ale po paru razach udało się. Polecam dla osób którym podoba się God of War i lubią posiekać przeciwników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...