Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geminho

Napisz za nas Gamewalkera! ? X-Men Origins: Wolverine ? Uncaged Edition

Polecane posty

A ja wpisuję się tylko dlatego, że Gem(inho) obiecał wiekopomną sławę i uwielbienie kobiet :)

Nieprawda! Wpisujesz się po to by dodać sobie post do profilu i zobaczyć swoją ksywkę w CDA :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosił wilk razy kilka , ponieśli i wilka...

Skojarzyła mi się piosenka Farben Lehre... no ale nieważne. Gdyby nie fakt, że mam taki komputer że mi nie wejdzie, to bym kupił na pewno. Ale kupię na PSP. Ale to nie będzie to samo... A szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jeden wyjątek. Egranizacja lepsza od Ekranizacji. Powinny bić dzwony w całym kraju i dzwon Zygmunta na Wawelu ( bije tylko raz , czy dwa do roku )

Ale gra świetna. Czekamy następnych wyjątków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wpisuję się tylko dlatego, że Gem(inho) obiecał wiekopomną sławę i uwielbienie kobiet :)

Nieprawda! Wpisujesz się po to by dodać sobie post do profilu i zobaczyć swoją ksywkę w CDA :P

Niemniej przyznasz, ze jest na dobrej drodze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wpisuję się tylko dlatego, że Gem(inho) obiecał wiekopomną sławę i uwielbienie kobiet :)

Nieprawda! Wpisujesz się po to by dodać sobie post do profilu i zobaczyć swoją ksywkę w CDA :P

Niemniej przyznasz, ze jest na dobrej drodze :)

No chyba że się ostatnio coś zmieniło w tym temacie, bo nie zauważyłem tabunów groupies pod redakcją ostatnio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...