Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geminho

Napisz za nas Gamewalkera! ? X-Men Origins: Wolverine ? Uncaged Edition

Polecane posty

Wolverine wydrapał pazurami oczy wszystkim tym, którzy twierdzili, że nie da się zrobić DOBREJ gry na podstawie filmu na podstawie komiksu na podstawie... eee.... to ja lepiej już skończę :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba i to nie dlatego, że na moim złomie działa już tylko saper. Za dużo bezmyślnej sieczki, a co niektórzy tutaj widzę mają jakiś uraz z dzieciństwa na tle czerwonego kapturka :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bijatykach nie gustuję choć X-Men Orgins: Wolverine - Uncaged Edition kupię jak tylko wyjdzie do jakiejś tańszej serii (a Street Fighter IV kupię gdyż nie zagrać w to jest grzechem śmiertelnym :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volverine - najnowszy robot kuchenny z funkcją amputacji różnych kończyn, sokowirówki i maszyny do siekania owoców

________________________________________________________________________________

Jak słyszę "Volverine" myślę - "rosomak". Jak myślę "rosomak" kojarzy mi się z "mysz" (nie pytajcie czemu). Jak myślę "mysz" to kojarzy mi się z "Tom i Jerry". Czyżby ukryta zapowiedź ich następnej gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem.

Ale po dogłębnej analizie ostatnich numerów CDA stwierdzam, że redakcja ma do niej dobry stosunek, a więc, w imię sławy, gdy już pojawię się w GameWalkerze - dobra gra!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono. Coraz lepiej z tymi egranizacjami. Ale - poza zbyt słabym kompem - gra nie w mym guście. No i X-Meni(i womenki, ale to szczegół...) mnie nie przekonują. Jak można nazwać kogoś takiego "rosomakiem"? Przecież ten cały Wolverine rosomakowi może pięty(pazury?) lizać. Ciekawe co by zrobił jakby mu taka "łasica" na łeb wpadła. Hyhy - moje wyobrażenia potwierdzają sadystyczne skłonności...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...