Skocz do zawartości
Gość CRD

Fallout (seria)

Polecane posty

Ja tu wpadłęm aby pogłosić kilka herezji :twisted:

Po pierwsze Fallout na pewno wyjdzie (ale czy jako numer 3 czy 4 tego nie wiem :) ) a wyjdzie dlatego że kiedyś musi, nie :?: :)

Po drugie Inerplay nie musiał zamykać projektu Fallout3, mógł zamknąć coś innego, ale mi się wydje że ktoś w firmie ma tajny plan ale o tym puźniej.

Po trzecie czy wie ktoś dlaczego nigdy nie sprzedano praw do DNF :?: przecierz to byłby hit (czytać kit tylko że by się sprzedał :twisted: )

Sądze że z F3 będzie to samo albo tak naprawdę Interplay nie chce sprzedać praw do F3, albo ma PLAN, to znaczy chce sprzedać jakejś firmie "fikcyjnej" właściciel i kilku jego zimali przejdą/są w tamtej firmie a chcą poprostu wydać grę "na czysto" (znaczy bez długów bo chcą na niej zarobić), a narazie tylko tak mieszają aby się najlepiej sprzedać (zamknąć Interplay).

Inna teoria, czy ktoś wie gdzie/jakie/dlaczego Interplay ma długi :?: wydaje mi się że to oni tylo tak powiedzieli przy zamykaniu BIS, wydaje mi się że ktoś poprostu BARDZO chcę na tym zarobić (ale nie wiem gdzie lub w co ^^ ) pozbawiając jakichkoliwek praw do F3 jego wspułtwórców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrOund_Z3R0

ALe teorie... grales ostatnio w Postala ? :)

Chcialem sie odniesc do tego, ze niby nikt nie slyszal o dlugach Interplaya przy zamykaniu BIS. Otoz jesli takowe istnieja, to na pewno Interplay nie bedzie o tym chetnie mowil. Wiec wszystkie ewentuale "newsy dlugowe" to spekulacje majace wieksze, mniejsze lub zadne pokrycie w rzeczywistosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
Ja tu wpadłęm aby pogłosić kilka herezji

Po pierwsze Fallout na pewno wyjdzie (ale czy jako numer 3 czy 4 tego nie wiem ) a wyjdzie dlatego że kiedyś musi, nie

Po drugie Inerplay nie musiał zamykać projektu Fallout3, mógł zamknąć coś innego, ale mi się wydje że ktoś w firmie ma tajny plan ale o tym puźniej.

Po trzecie czy wie ktoś dlaczego nigdy nie sprzedano praw do DNF przecierz to byłby hit (czytać kit tylko że by się sprzedał )

Sądze że z F3 będzie to samo albo tak naprawdę Interplay nie chce sprzedać praw do F3, albo ma PLAN, to znaczy chce sprzedać jakejś firmie "fikcyjnej" właściciel i kilku jego zimali przejdą/są w tamtej firmie a chcą poprostu wydać grę "na czysto" (znaczy bez długów bo chcą na niej zarobić), a narazie tylko tak mieszają aby się najlepiej sprzedać (zamknąć Interplay).

Inna teoria, czy ktoś wie gdzie/jakie/dlaczego Interplay ma długi wydaje mi się że to oni tylo tak powiedzieli przy zamykaniu BIS, wydaje mi się że ktoś poprostu BARDZO chcę na tym zarobić (ale nie wiem gdzie lub w co ^^ ) pozbawiając jakichkoliwek praw do F3 jego wspułtwórców.

Wszystko ładnie i fajnie, jednak mam nieodparte wrażenie, że takie mówienie o Fallout 3 przypomina udowadnianie, że kosmici istnieją. :) Oczywiście chciałbym żeby FO 3 został ukończony (i żeby kosmici istnieli ;)), ale nie sądzę żeby te "herezje" okazały się prawdą. To byłoby chyba zbyt piękne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe teorie... grales ostatnio w Postala ?

Nie a co :?: ewentualnie Nigdy nie grałem w postala a co polecasz :?:

Nie, ja polecam RTCW :) - GrOund

Wiec wszystkie ewentuale "newsy dlugowe" to spekulacje majace wieksze, mniejsze lub zadne pokrycie w rzeczywistosci.

Dokładnie, nikt się nie dowie w jakiej kwocie ma długi i czy wogóle je ma, może już dawno są spłacone, a chcą nabywców gier wziąś na litość :?:

Ja tam pamiętam jakim gigantem kiedyś był Interplay, jak zaczynał i rozkręcał swoją działalność, ale ktoś ZŁY przeją dowodzenie w nim i się źle zrobiło, miejmy nadziej że z CDA nigdy się coś takiego nie stanie :(

Wszystko ładnie i fajnie, jednak mam nieodparte wrażenie, że takie mówienie o Fallout 3 przypomina udowadnianie, że kosmici istnieją.

CO TY MÓWISZ :?: przecierz ISTNIEJĄ :!: , nigdy Smugglera na oczy nie widziałeś :?: :shock: :)

PS. Mam pytanei czy nie istnieje jakiś patch to F2 aby zagrać na necie :?: to musi/ałby być WYPAS, aż mi ślinka cieknie jak sobie wyobrażam Horigana otrzymującego z 4 stron świata ciężki obstrzał z Boozar'ów, (i taki miss ;) i zostaje się sam na sam :) ), dajcie mi kod źródłowy to robie w tydzien (sic!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
Może Troika się tym zajmie? Oni mogą wykupić prawa do F3. Niewielka szansa ale zawsze coś. Na pewno lepiej by było gdyby to oni zajeli się Falloutem a nie EA.

Dobrze by było gdyby Troika się tym zajęła. A gdyby tak jeszcze w Troice znalazła się reszta twórców Falloutów to byłoby pięknie. I jaka inna firma byłaby godna dokończenia Fallouta 3? Chyba oprócz Troiki tylko Black Isle Studios (gdyby tak zmartwychwstało...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mnie tam zbytnio nie obchodzi kto go zrobi i wyda.. byle był porząsnie zrodiony. Każed studio któe odżuciło F3 to skrajni idioci, nawet gdyby wyszedł crap (odpukać) to i tak zarobiliby grube miliony !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każed studio któe odżuciło F3 to skrajni idioci, nawet gdyby wyszedł crap (odpukać) to i tak zarobiliby grube miliony !

Hmmm...Gdyby to miał być crap to już bym wolał zeby w ogóle nie wyszedł. Milionów raczej by nie zarobił, bo wielu fanów Fallouta(w tym i ja) by go poprostu olało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
nawet gdyby wyszedł crap (odpukać) to i tak zarobiliby grube miliony !
Możliwe, że to prawda, jednak trzeba rzecz jasna wziąć pod uwagę liczbę zagorzałych fanów, którzy się rozczarują. Bo kto kupi ukochany tytuł jeśli nie oni? Niewiele początkujacych zainteresowałoby się Falloutem 3. A gdyby FO 3 okazał się nie crapem lecz świetną gierką, to zarobiłby grube miliardy. :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże zagorzali fani potrafią mówić i sądzę, że gdyby Fallout 3 okazał się shitem, to na pewno rozniosłaby się po internecie ogroma fala newsów dotyczących właśnie fallouta jako gry niewartej zakupu... Na pewno nie wszyscy by posłuchali i mimo to kupiliby fallouta i sami przekonali się, że to shit (zakładając, że to rzeczywiście byłby shit), a następnie w postaci postów lub innych form również potwierdziliby poprzednie doniesienia. W ten sposób rynek zbytu drastycznie by się zmniejszył i tyle byłoby fallouta 3, a nawet skutecznie uśmierciło by się w ten sposób jakiekolwiek plany dotyczące kolejnych wersji...

Ale trzeba zacząć od tego, że F3 nie okaże się CRAP'em :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

A gdyby tak każdy sprawdził demo (które byłoby kiepskie) to nawet nie musieliby kupować pełnej wersji. A taka sytuacja byłaby bardzo nieciekawa. Tak więc wolę żeby FO 3 nigdy nie wyszedł, niż gdyby miał zostać zepsuty przez jakieś małe, niedoświadczone studio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba ! bujda ! Firma wcale niemusi być porządna może to być 5 sfrustrowanych pryszczatych oblechów, byle by podniosła swoje zmutowane dupska i zabrała się porządnie sumiennie i z jajem do roboty. Pamiętajcie nie tylko BIG FIRMY robią perełki, bardze często wychodzą one z pod młotka młodych utalentowanych kowali, którzy pomimo braków warsztatowych nadrabiaja pasją :D...... (ale żem napisał Fiu Fiu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Heh, ale najczęściej jest tak, że to właśnie małe firmy psują dobrze zapowiadające się tytuły. Jednak nie ważne kto dokończy FO 3, byle tylko POTRAFIŁ to zrobić. A nuż (i widelce ;)) się okaże, że jednak jakaś mała firma zdoła zrobić Fallouta. Dobrze by było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 kwietnia na gry.wp.pl pojawił się dość ciekawy artykuł:

Być może nie wszystko jeszcze stracone w kwestii gry Fallout 3. Jak wiadomo tytuł ten jest już prawie ukończony, lecz do tej pory nie znalazł się wydawca, który chciałby wprowadzić go na rynek.

Dobrą wiadomość podał Herve Caen, szef Interplay, który powiedział, że Fallout 3 jest w planach wydawniczych firmy. Na razie jednak nie toczą się nad nim żadne prace, lecz wkrótce zostaną podjęte przez nieznanego na razie developera.

Jest to dość interesująca informacja i miejmy nadzieję, że czegoś więcej dowiemy się za parę tygodni na E3.

No, no, no - jednak widzę, że to E3 będzie naprawdę ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Nawet bardzo ciekawe. Mam nadzieję, że wszystko w sprawie Fallouta 3 potoczy się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. I ciekawe co to za nieznany developer? A gdyby to był zespół Black Isle Studios w nowej firmie? Ech, marzenia... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet bardzo ciekawe. Mam nadzieję, że wszystko w sprawie Fallouta 3 potoczy się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. I ciekawe co to za nieznany developer? A gdyby to był zespół Black Isle Studios w nowej firmie? Ech, marzenia... :D

Z tego co wiem, Fallout 3 ma wyjść poprzez 'Niezależnego Developera', czyli Interplay oddaje F3 komuś innemu do dokończenia. I dzięki Bogu, teraz może zdechną.

Oma oma oma, Troikaaa... om, oma om... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że to ten ktoś inny spartoli fallouta3 - wtedy ten ktoś zdechnie... Jeżeli ktoś śmiałby popsuć taką genialną grę jaką jest fallout, to dla mnie mógłby się już w ogóle nie pojawiać na rynku gier... Zresztą ponoć już większa część fallouta została zrobiona wcześniej - to może w razie czego nie popsują zbyt dużo... Fallout 3 to ma być fallout :D - klimat, muzyka i jeszcze raz klimat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout... taaaa....

Najlepsze RPG jakie kiedykolwiek wyszlo, nie chodzi tu o fabule klimat itd ale o sposob w jaki to poskladali do kupy. Te rozne usmieszki od tworcow jakie gracz dostaje podczas rozgrywki, duzo malych szcegolikow ktorych sie nie zauwaza, ale sie je po prostu czuje.. Ech...

Sadze ze teorie spiskowe o jakis wielkich planach interplaya sa nie na miejscu, to byl pewniak i to ukonczony. Spojrzmy prawdzie w oczy ktos tam dal [beeep]. Black Isle, symbol jakosci spadnie niedlugo w bloto i splynie w rynsztoku z takimi "perelkami" jak np Fallout: Brotherhood of Steel (widzialem trailer).

Miejmy nadzieje ze ktos Fallouta wezmie i zrobi z nim cos sensownego tzn pozadne RPG, a nie jakas syfna strzelanke, bo jezeli ta seria zacznie podazac w niewlasciwym kierunku to niedlugo mozemy spodziewac sie Voult Simsow...

Na razie warto czekac na STALKER-a i Last days of Gaia.

BTW: Gdzies widzialem mod do Morrowinda, o nazwie Fallout. Niestety nie moglem go przetestowac bo lacza byly wiecznie zapchane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...