Skocz do zawartości
Gość CRD

Fallout (seria)

Polecane posty

Acha, jeszcze jedno, nie wydaje sie wam dziwne ze nigdy nie wyszedl zaden dodatek do Fallouta? Wszystkie Baldury, Icewindy, Neverwintery mialy, a Fallout nie..

Pytam sie glosno WHAT THE F....?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wychodziły dodatki, bo twórcy od razu gre robili bardzo dobrą, a nie tak jak w Simsach. Potem zaś, gdy tworzyli cos nowego, nie miało sensu nazywać tego dodatkiem, więc wychodziła kolejna część. I nawet dobrze ze ich nie bylo, może Fallout nie bylby taki sam jak jest teraz (a dokładnie to juz go niestety nie ma)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprawszam czy może mi ktoś wytłumaczyć czemu się wszyscy tak tym Falloutem podniecają. Po pierwsze to to pewnie się nie ukaże a po drugie są lepsze gry np. diablo, Neverwinter Nights + te niesamowite dodatki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, raczej nie wybrałeś sobie najlepszego miejsca na statsowanie i bluzgania na Fallouta. Poza tym nie rozsmieszaj mnie twierdzeniem, że NeverWinter jest lepszy od Fallouta. Jak dla mnie nawet pierwszy Fallout stoi jakieś trzy piętra wyżej pod wzgledem klimatu, fabuły i grywalności od NeverWintera z dodatkami razem wziętymi...

Poczekaj aż Feo to zobaczy... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolus - Robienie dodatkow nie oznacza ze gra jest slaba, chodzilo mi np o dodatkowe bronie obszary, questy itd

Jnon - Fallout rzadzi bo jest jedyny i niepowtarzalny, nigdy nie bylo takiej gry. Chodzi tu o tematyke, klimat itd.

BTW - Nie wiam jak, wy ale mi sie wydaje ze w pierwszej czesci klimat byl jakis mroczniejszy, duzo dawaly te kapsle jako waluta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak w nowym paczu będie nowa lokacja The Abbys :D....

Jedynka miałe fajnieszy klimat to prawda.....

A pozatym co ten kolo wytyka maniakom falla że NWN jest lepszy..... niewiesz że w takich chwilach ubieram swoja czarną skurzana kurtę (mam taką) biorę Power Fista..... i nawet niezdążysz spytać "Du you learn to fight in bars ?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Falloutem chodzi o to ze za bardzo nie mozna go do nieczego porownac bo jest jak do tej pory jedynym RPG w postapokaliptycznym swiecie.

Zobaczymy jak wypadnie w konfrontacji z The Fall: Last days of Gaia i Stalkerem. Gottta catch them alll!!!!!!!!! Buahahaha. Beda moje.. Z Falloutem chodzi o to ze za bardzo nie mozna go do nieczego porownac bo jest jak do tej pory jedynym RPG w postapokaliptycznym swiecie.

Zobaczymy jak wypadnie w konfrontacji z The Fall: Last days of Gaia i Stalkerem. Gottta catch them alll!!!!!!!!! Buahahaha. Beda moje..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout na pewno nie był jedynym RPGiem w post-apokaliptycznym świecie... Było ich parę, ale wszystkie zapewne okazały się kaszanami i słuch o nich zaginął... Zresztą jak dla mnie coś, co odbywa się właśnie w takim świecie i nie nazywa się Fallout jest albo lipne, albo bezczelnie zerżnięte z Fallouta i tym samym pozostawiające niesmak... Ble... Fallout jest dla mnie one & only i raczej wątpię, aby THE FALL mogło z nim konkurować. Przynajmniej, jeżeli już THE FALL wyjdzie, to będę od niego baaardzo dużo wymagać... :D.

Ja chcę Fallout 3, a potem 4 i 5 ufffff. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

O wyjątkowości Fallouta decyduje też mechanika. Bo czy w innej grze poszczególne cechy postaci miały tak duży wpływ na rozgrywkę? Nawet różnica jednego punktu to duża róznica. A do tego mnogość umiejętności, perki, ogromny klimatyczny świat, nieliniowość itd. Każdy gracz może stworzyć swoją własną wyjątkową postać. Fallout godny jest ołtarza (i chyba mu go postawię). :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout byl jedynym Rpg iem w postapokaliptyce kolo roku 90 byl jeszcze Bum Town czy jakos tak ale to nie bylo RPG tylko survivalowka.

Fallout jest krolem tego sie nie da ukryc, ale Fall-owi trzeba dac szanse z tego wzgledu ze los Fallouta3 jest na ten czas niejasny.

Poza tym IMHO do trzecich czesci czegokolwiek trzeba podchodzic sceptycznie, bo nie raz tak bylo ze ambitni tworcy potrafili spi... dobra serie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bArdzo fajna gierka swojego czasu pogrywałem :D.. hehe mój kochany hitynowy pancerzyk ^^.....

W sumie od miesiąca przerabiam Fallouta pod D&D 3rd.... i jak narazie prezróbka systemy idzie mi całkiem gładko, już mam rasy jeszcze klasy i bede happy.... taka druga neuroszima będzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
W sumie od miesiąca przerabiam Fallouta pod D&D 3rd.... i jak narazie prezróbka systemy idzie mi całkiem gładko, już mam rasy jeszcze klasy i bede happy.... taka druga neuroszima będzie
Ciekawe. Będzie można zapoznać się z tym dziełem po zakończeniu prac? :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cutter Slade
Najpierw wiadomość: Fallout 3 wyjdzie! Ja nie zdążyłem się nacieszyć tym niusem, a tu: Fallouta nie będzie :( A ostatnio oglądałem 4fun.tv i jakaś firma podobno dokończy Go (Fallouta:) ). Niech mnie ktoś oświeci...

Ja też nie wiem o co chodzi. Już niby wszystko było skończone i nagle BUM. Zupełnie nie rozumiem dlaczego Interplay rezugnuje z "kury znoszącej złote jaja".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)
Wiesz, raczej nie wybrałeś sobie najlepszego miejsca na statsowanie i bluzgania na Fallouta. Poza tym nie rozsmieszaj mnie twierdzeniem, że NeverWinter jest lepszy od Fallouta. Jak dla mnie nawet pierwszy Fallout stoi jakieś trzy piętra wyżej pod wzgledem klimatu, fabuły i grywalności od NeverWintera z dodatkami razem wziętymi...

Poczekaj aż Feo to zobaczy... :twisted:

Ciekawe gdzie w poscie Jnona widzisz bluzgi :?: :!:

A tak po za tym to dlaczego Jnon nie moze wyrazac swojej opinii na temat gry.Moze np. dla Jnon'a lepsze są rpg takie jak diablo czy NWN niz Fallout.Wyrazil swoją opinię porównując dana gre do innej.

:twisted:

Ja z resztą mam podobne zdanie do Jnon'a. Ale to w duzej mierze dlatego ze lubie fantasy i D&D. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA też lubie FAntasy i D&D ale ubóstwiam Fallouta...... a ludzie z fallut community źle znoszą (bezpodstawną) krytykę swojej bibli :D Tym gożej im większy kaliber mają na ramieniu ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spidero

A coś jak fallout 3 istnieje na ps2. Grafika pełna w 3d i wogóle ładne ale klimacik już nie ten. Zresztą jak na pc wyjdzie fallout 3 to też nie ten klimat będzie bo to już nie black isle...żegnaj czarna wyspo, było miło, chlip... :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...