Skocz do zawartości
Gość CRD

Fallout (seria)

Polecane posty

A jak dla mnie to ktos musial zaplacic gosciom z IP i to strasznie gruba kase. Skoro maja problemy finansowe, mogli zamknac cos innego, a nie zyle zlota. I do tego ponoc teraz robia jakies 2 giery zwiazane wprawdzie z Baldurem ale i tak bez przyszlosci. Nie ma co sie oszukiwac, producenci naszych kochanych gier padaja jak muchy. Az boje sie myslec, kto bedzie nastepny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć bardzo chciałbym okazać się jarmarcznym prorokiem, choć bardzo chciałbym mieć F3 w łapkach, uważam, że na ukazanie się jej są równie wielkie szanse, co Józka spod Mostu na zostanie reżyserem serialu M jak M16. To niesprawiedliwe, że takie, ot choćby, brazylijskie tasiemce znajdują nabywców, a taka perełka ląduje w błocie. A miało być tak pięknie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to ktos musial zaplacic gosciom z IP i to strasznie gruba kase. Skoro maja problemy finansowe, mogli zamknac cos innego, a nie zyle zlota. I do tego ponoc teraz robia jakies 2 giery zwiazane wprawdzie z Baldurem ale i tak bez przyszlosci. Nie ma co sie oszukiwac, producenci naszych kochanych gier padaja jak muchy. Az boje sie myslec, kto bedzie nastepny.

Browar ma rację. Herosów piątki też najprawdopodobniej nie będzie. A Disciples II? Choć to świetna gra, mam przeczucie, że tez nie doczeka się kontynuacji. Jak to ktoś zręcznie określił, "ludzie wolą kupować kolejne absolutnie wyjątkowe dodatki do Simsów niż postawić na coś nietypowego i mało znanego". Z tegoż samego powodu branży pomachali na dowidzenia twórcy Mysta.

Noooo Pedigri! - pierwsze winy darowiny :twisted: następnym razem będzie ostrzeżenie. Post trzeba przemyśleć, nie rwiesz wtedy wypowiedzitak jakbyś miał czkawkę. Ewentualnie możesz zawsze się dopisać do już wysłanego (przycisk "zmień"). Do tego ten ostatni post nie jest na temat - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, chyba nie ma co prowadzić dalszych dywagacji - trzeba tylko zapalić jakąś świeczuchnę i pomodlić się za jak najszybsze ukazanie się Fallouta numer trzy :) Bo w to że on się ukaże nie mam wątpliwości... po prostu wątpię żeby zrezygnowano z prawie pewnej kasy ze sprzedaży (chociaż już intrplay - specjalnie z małej litery ;P - raz tak zrobił :roll: )

pedigri>>>

Wiesz, na tym forum raczej nie jest mile widziane pisanie jednego posta pod drugim... szczególnie w tak małych odstępach czasu. Niniejszym zostałeś ostrzeżony - ciesz się że to nie moderator ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blobbel
Cóż, chyba nie ma co prowadzić dalszych dywagacji - trzeba tylko zapalić jakąś świeczuchnę i pomodlić się za jak najszybsze ukazanie się Fallouta numer trzy :) Bo w to że on się ukaże nie mam wątpliwości... po prostu wątpię żeby zrezygnowano z prawie pewnej kasy ze sprzedaży (chociaż już intrplay - specjalnie z małej litery ;P - raz tak zrobił :roll: )

TYLKO NIE ŚWIECZKĘ :!: :!: :!: :!:

Zawsze mi się to kojażyło ze starymi babkami ubranymi na czarno i lamentującymi "Oj, szkoda go, szkoda". Zaraz ktoś wpadnie na pomysł żeby mszę za zmarłych odmówić (sic!).

Fallout 3 będzie bo ja tak mówię :wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

No cóż. Jest jeszcze jedno wyjście. Trzeba podpisać PETYCJĘ dotyczącą Fallouta 3. Swoją drogą Fallout był/jest/będzie grą świetną. Musi się ukazać. Nie ma bata.

PS: Nie wiem czemu, ale petycja kojarzy mi się jakoś dziwnie z Postalem2, ale nieważne... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Sluger

Moze i dobrze ze sie nie pojawi..... szkoda by bylo by skonczyl jak na Unreal2 lub inne wielkie produkcje. A jak wyjdzie niech bedzie wygladal tak jak wyglada narazie STALKER

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość olimp
Moze i dobrze ze sie nie pojawi..... szkoda by bylo by skonczyl jak na Unreal2 lub inne wielkie produkcje. A jak wyjdzie niech bedzie wygladal tak jak wyglada narazie STALKER

Może i dobrze że się nie pojawi??? Pogieło cię? Ta gra MUSI wyjść! Choćby fani ją mieli zrobić :] A tych nie brakuje... Ja na przykład kupił bym w ciemno cokolwiek oznaczonego jako: Fallout. Chocby to był następny dodatek do The Sims (oby zdechł)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu herezje wygłasza :P Ja także zakupiłbym nowego Fallouta w ciemno. Ale wizja postapokaliptycznych simsów mnie rozwaliła :lol: "Przeżyj ze swoją rodzinką niezapomniane chwile na zrujnowanym, pełnym radscorpionów osiedlu w pobliżu Enclawy. Wprowadź ich do świata, w którym każdy sąsiad pozazdrości ci twojego G.E.C.K. - a" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziula

Tak naprawde to nigdy nie wiedziałem o co w chodzi w grach tej serii. :x Po za tym nie lubie ich, jedyna gra jaka była naprawde porzadna to chyba Heroes`y . Poporstu to mnie odrazu zarajcowało. A to fallout to tak jakos nie za bardzo. ehh chociaz powiem ze ostatnai czesc gdzie ma sie rózne mody. nio moze jak bym sie zagłebił to cos by mi wchodziło dalej, ale czy ja wogule chce ?? Nie ja nie chce wiec mi nie musicie niczego tłumaczyc !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Dziwne, że strona BIS ciągle istnieje. Wprawdzie można to tłumaczyć tym, że Interplay (żeby im włosy łonowe powypadały) chce wypromować Dark Alliance II korzystając przy okazji z logo BIS (w końcu BIS to wzór do naśladowania). Jednak marzę sobie, że pewnego pochmurnego i przygnębiającego dnia Interplay ogłosi, że cała ta afera z BIS to była tylko bujda w celu narobienia sensacji, a Fallout 3 będzie miał premierę już za miesiąc... Brzydzę się robieniem sensacji wokół danej gry, ale w tym przypadku chciałbym bardzo, żeby moje marzenia się spełniły. Kurde, gadam jak dziecko... Ja chcę Fallouta 3!!! :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Ja miałem to samo co przedmówca. Otwieram sobie pewnoego razu spokojnie serwis gry.wp.pl, patrzę rysunek z F3 (myślę sobie - wreszcie data premiery), a tam jest napsiane, że go nie będzie - NIGDY. Trzeba wierzyć, że się pomylili. Oby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mortar
No cóż. Jest jeszcze jedno wyjście. Trzeba podpisać PETYCJĘ dotyczącą Fallouta 3. Swoją drogą Fallout był/jest/będzie grą świetną. Musi się ukazać. Nie ma bata.

:D

Spoko :) . Tylko gdzie się udać z taką petycją ? Ma ktoś jakiś pomysł ? Na pewno powinniśmy coś zrobić, wyrazić swoją opinię, tak żeby została zauważona. Im więcej głosów tym lepiej. Zatem do dzieła !!!

UPDATE: :arrow: www.petitiononline.com/f3f3fnow/ - już chyba ponad 30000 głosów :D, jeśli jesteś prawdziwym fanem fallouta, zagłosuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Ja dziwnym trafem nie wierzę, że prace nad Falloutem 3 zostały przerwane. A jeśli rzeczywiście zostały przerwane, to nie wierzę, że FO 3 nigdy się nie ukarze. Nie mam pojęcia, skąd się bierze moja nadzieja... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hammer

Tropenhauzer > nie wierzysz, to albo Interplay zadało sobie dużo trudu żeby na niby rozwiązać BIS i wszystkich pozwalniac, albo naprawde projekt upadł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Nieeee. Za dużo w tych postach słów "pozwalniać pracowników, projekt upadł, Rest In Peace, prace zostały przerwane, nigdy się nie ukaże"....To wszystko nie prawda. Fallout musi exist. MUSI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Najlepiej nie tracić nadziei na to, że FO 3 będzie (kiedyś) ukończony. Tym bardziej, że szczytem debilizmu byłoby na dobre pozbywać się tak wielkiej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość diabolum

Podpisałem petycję. Liczba osób to 27033. Mam nadzieję, że ktoś mądry zobaczy ile ludzi chciałoby tą gierkę. Nie pamiętam, abym jakąkolwiek gierkę przechodził tyle razy, zarówno część 1 jak i 2! Zatanawia mnie jedna rzecz, kto ma prawo do rozpoczętego tytułu? Twórcy, czy Interplay (BIS)? Jeżeli twórcy to jest szansa, jeżeli druga opcja to R.I.P! Może nasze dzieci (wnukowie) będą miały ten ZASZCZYT zapykać w F3, my natomiast będziemy siedzieć wygodnie w fotelu i słuchać ile to dzisiaj nasze pociechy rozwiązały questów, kogo zneutralizowały i jakie perki wybrały!

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem petycję. Liczba osób to 27033. Mam nadzieję, że ktoś mądry zobaczy ile ludzi chciałoby tą gierkę. Nie pamiętam, abym jakąkolwiek gierkę przechodził tyle razy, zarówno część 1 jak i 2! Zatanawia mnie jedna rzecz, kto ma prawo do rozpoczętego tytułu? Twórcy, czy Interplay (BIS)? Jeżeli twórcy to jest szansa, jeżeli druga opcja to R.I.P! Może nasze dzieci (wnukowie) będą miały ten ZASZCZYT zapykać w F3, my natomiast będziemy siedzieć wygodnie w fotelu i słuchać ile to dzisiaj nasze pociechy rozwiązały questów, kogo zneutralizowały i jakie perki wybrały!

Pozdro

E tylko 27033, masz tu jeszcze 50000 podpisów odemnie:) A z tymi wnukami to chyba lekka przesada:) Trzeba najpierw zapytac czy nasze wnuki wogole beda graly jeszcze na kompach przy tak szybkim rozwoju techniki. P.S. Jak dawno juz nic nie napisalem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...