Skocz do zawartości
Gość CRD

Fallout (seria)

Polecane posty

Gość Tropenhauzer

Tylko po co komu te petycje? Wątpię, żeby jakaś większa firma (która mogłaby ukończyć lub wydać Fallouta 3) mocno się przejęła emocjami fanów. Chociaż, kto wie... Zresztą widać, w jakim kraju są najwspanialsi fani Fallouta. Kto by pomyślał, że Polak założył konto, na którym można zgłaszać petycje? :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Abbalah

Ja to sobie myśle tak: wokoł całego tematu zrobił się już zbyt duży szum by ktoś na tym nie zarobił. Interplay jest na skraju bankructwa. Jak w końcu kopną w kalendaż (a należy im sie za głupie dycyzje) to wszystkie ich licencje będą na sprzedaż. Skoro tak to i Fallouta będzie można kupić. W efekcie ten co kupi szczątki Interplaya będzie właścicielem marki Fallouta. A ten kto to kupi musiałby być głupcem by nie zobaczyć potencjału kryjącego sie w tym tytule. Mysle po prostu że zadziałają prawa rynku. Skoro jest popyt na Fallouta to ktos go zaspokoi. Trzeba nam tylko cierpliwie czekać i dalej robić szum koło tej sprawy a dostaniemy to czego chcemy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Chyba, że przejmie to firma, która POPEŁNIŁA NOX'a. Wtedy już by było mało zabawnie :D . No cóż jakby nie patrzeć - faith is our only hope. A tak być nie powinno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Czy istnieje tak w ogóle firma, która nie spartaczyłaby FO 3? Na pewno jedna zrobiła by go lepiej od innej, ale nie tak dobrze jak Black Isle Studios. Teraz chyba pozostaje tylko modlić się o to, żeby Fallout 3 został dobrze ukończony (bo ukończony kiedyś MUSI być).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, mało prawdopodobne, by ktoś byłby w stanie spartaczyć Fallouta 33 skoro ten był już prawie ukończony... no chyba, że autorzy chcieliby się popisać własną inwencją i zrobić z Fallota system autorski... albo coś podobnego do Fallouta:BoS, który do dziś napawa mnie niesmakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Kupiłem niedawno BoS bo chciałem mieć całą kolekcje F. To jest bardziej sieka niż RPG. Mimo wszystko czekam na 3 ;)

Dziękujemy za cenną opinię - ale czy nie zechciałbyś jednak zozwijać w przyszłości wlasnych wypowiedzi. Np. przed dodanie jakiejkolwiek sesnsownej argumentacji dlaczegio tak sądzisz, ewentualnie jakie cRPG'i nie są dla Ciebie "sieką"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tabloid

Wiecie dla fana Fallout to już nie jest gra to jest kult a Ja będac fanem mówie że kupił bym tą gre nawet jeżeli by wygladała tak samo jak F 1 i 2 a miała wszystkie miasta te same + 3 dodatkowe eh a na domiar złego widziałem otatnio BOS na PS2 - zgroza :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
mało prawdopodobne, by ktoś byłby w stanie spartaczyć Fallouta 33 skoro ten był już prawie ukończony

FO 3 ukończony był (jest?) w ok. 60%. A to nie jest aż tak dużo. Wiele można by jeszcze zepsuć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BoS podobała mi się bardziej szczegółowa grafika niż w F1 & F2, a to co mnie zdziwiło była możliwosć przełączania trybu z RPG na walkę w trybie reczywistym. Zadania są mniej ciekawe, więcej jest tutaj walki niż myślenia i kombinowania.[np w F1 pod Necropolis jest wejście do [wg mnie] Vault 15 gdzie znajdował się Water Chip, w życiu do głowy by mi nie przyszło że mogą być podziemia].

Ze skrinów z CDA[a gdzie by indziej :wink: ] zobaczyłem jaka czekała na nas grafika. już w głównym menu pełen trójwymiar i szczegółowosć postaci i pociągu. Ciekaw jestem jaka byłaby również fabuła i postacie[Ghoule z Necropolis rules :) ].

PS.Normalnie to ja w RPGi nie grywam ale jak Fallouta dołączyli do CDA to zagrałem i mi się spodobało. To był jedyny RPG jaki mi się spodobał i jakiego w tym momencie od nowa przechodzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Chodzi o Fallout: Brotherhood of Steel, zręcznościówkę na Playstation 2? Czy może o Fallout 3: A Post Nuclear Role Playing Game, następcę najlepszej gry cRPG wszechczasów? Pytam, bo są to zupełnie inne gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Abbalah

A może pociągniemy ten temat w troche inna strone. Na razie wszyscy zastanawiali sie głównie czy Fallout 3 wogóle będzie. A może zastananowimy sie jaki on bedzie i co ważniejsze jaki chcielibyście aby on był. Co chcieli byście by zachował ze swoich poprzedników, co powinno być zminione, a co dodane?

Ja to widze tak. Przedewszystkim musi zachowac klimat. Grafika powinna zostać odpowiednio odresturowana by to dobrze dziś wyglądło. Ale też nie żądajmy cucdów. Nawet jakby gireka pomykała na engine F:BOS to też było by cool bo grafika była niezła (chodź dziś już odrobinke przeterminowana) i przedewszystkim utrzymana w odpowiednim klimacie. Muzyka równie przygnębiajaca jak w porzednich ale przydały by się dynamiczne zmiany do walki by zabawa nabierała wtedy tempa. Poza tym Fallout 3 nie może istnieć bez systemu SPECIAL bo to już nie będzie to samo. Co powinno być dodane: to jeszcze więcej broni i questów (szczególnie róznych większych), cała zabawa z grą myśle że powinna być dłuższa. I ostatnie, ale spewnością nie najmniej ważne to fabuła. Musi nas znowu porwać i zanieść do tego postnukleranego świata w którym będzie nam dane zbawić go lub być jego zgubą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Grafika nie jest najważniejsza - powinna mieć w sobie coś, co sprawia, że chce się w nią grać. W sumie wszystko już wymieniłeś - fabuła, questy, bronie... Tylko, żeby nie przebajerzyli gierki - TYLKO, ŻEBY JĄ ZROBILI !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Ciekawy pomysł na dyskusję, że też nikt nie wpadł na to wcześniej :). No dobrze, moim skromnym zdaniem Fallout 3 nie powinien być efekciarski. Walka najlepsza była w poprzednich częściach (niech żyją tury w grach cRPG). Co do grafiki, to chciałbym, aby była ona taka lekko "rysunkowa" i nie wyraźna jak w poprzednich częściach. Z tą różnicą, że wszystko byłoby zrobione w trójwymiarze. Tak pewnie chcieli zrobić twórcy, chociaż na dostępnych screenach grafika nie wygląda aż tak archaicznie. A ja bym właśnie chciał taką archaiczną grafikę w trójwymiarze (z teksturami o jakości obiektów z jedynki i dwójki). Muzyka oczywiście równie ponura, można by użyć parę utworów z poprzednich części. A najbardziej chciałbym ujrzeć od groma nowych przedmiotów broni i pancerzy, nowe perki (zachowując wszystkie dotychczasowe). A najważniejsze to fabuła, która nie mogłaby być naiwna. Chciałbym móc poznać więcej faktów na temat świata, jego historii itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Czyli jako podsumowanie można wpisać jedno zdanie - Fallout to ma być Fallout - taki jakiego znamy - tury obowiązkowe. Jeeeeny jak ja chciałbym, aby fallout ujrzał światło dzienne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

No tak, zamiast męczyć się pisaniem na temat tego co ma być w FO 3, wystarczy powiedzieć: to ma być Fallout. I to wszystko wyjaśnia. Zresztą Fallouty 1 i 2 były niemalże doskonałymi grami, więc nie sądzę, żeby był sens zmieniania czegokolwiek (z wyjątkiem paru wyjątków).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gunnar
Gra najprawdopodobniej nigdy nie wyjdzie - a szkoda!!!

Ta seria musi być koontynuowana to przecież klasyk!

Musi? To ci udowodnią, że nie musi i nie będzie kontynuowana :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, zawsze jest szansa, że Fallout doczeka się kolejnej kontynuacji, mowa ofkoz o Fallout 3. Ponoć jakiś producent chce tę grę dokończyć i wydać. Coś o tym było w poprzednim numerze CDA. Mam nadzieję,że Fallout 3 zmartwychwstanie i ujrzy światło dzienne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam sobie jak Falloucie 2 mnie denerwowały te wszystkkie kosmity i promy, a teraz? Fallout nie mógłby istnieć bez aluzji, a zreszztą w jedynce też były, tylko, że bardziej subtelne (Bar dla typów spod ciemnej gwiazdy o nazwie Maltese Falcon i zdjecie Elvisa między innymi). Co do grafiki w F3... musi być rzut izometryczny, nie wyobrażam sobie Fallouta a la Neverwinter, czy Gothik...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh powiedzcie mi jedno (albo lepiej nie) dlaczego akurat Fallouta musaił spotkać los tak straszliwy -_- ???.....

A jak macie jakies pytanka co do innych Fali to z chęcia udziele odpowiedzi lub porad :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra najprawdopodobniej nigdy nie wyjdzie - a szkoda!!!

Ta seria musi być koontynuowana to przecież klasyk!

Musi? To ci udowodnią, że nie musi i nie będzie kontynuowana :twisted:

Ta, oby twoje prorocywo się nie spełniło, czarnowidzu jeden. Przecież w końcu musi się znaleźć ktoś, kto tą gre wyda. Niech ktoś mi powie, że to prawda, prosze :(

Apropo tego jaki miałby być, to ja też powiem - niech będzie godnym następcą poprzedników, ich młodzym bratem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Jak to coś, chodzi mi o The Fall: Last Days Of Gaia ma być podobne do Fallout to dzięki. :evil: Mi się to nie podoba.

Po drugie właśnie studio od The Fall czyli Silver Style wystąpiło o wykupienie projektu Fallouta 3 zresztą nie byli oni jedyni. Więc nie załamujmy się pozostaje nam nadzieja i czekanie.......

:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Jak to coś, chodzi mi o The Fall: Last Days Of Gaia ma być podobne do Fallout to dzięki. :evil: Mi się to nie podoba.

Heh niepowiedziałem że grałem ale że słyszałem że do Fala ma być podobne.... hmmm ile to już czeklamy na 3 nie licząc bos'a ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrOund_Z3R0

Dlugo, dlugo... stanowczo ZA dlugo. Nadzieja matka glupich, ale ja wciaz wierze, ze ktos sie za F3 wezmie... Tyle nadziei i... ech.. az mi sie same brzydkie wyrazy na usta cisna.

Przeciez na te gre czeka mnooostwo ludzi ! Jesli nawet Interplayowi chodzi tylko o kase, to dlaczego pozbywa sie takiego asa ?! :(

:-({|= ...a miaaaalo byc taaa pieeeeknieeee... :-({|=

:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...