Skocz do zawartości
Gość CRD

Fallout (seria)

Polecane posty

Leborg, jakoś Deus Ex nie ma tur i jest w 3d, a jednak jest grywalny. Gdyby zmienić jego świat na postnuklearny i zwiększyć stopień interakcji z NPCami to wyszła by z tego niezła gra...

Kolego zastanów się co piszesz. Jak ŚMIESZ porównywać Deus Exa do Fallouta. To tak jakby porównać szachy do tenisa. Grywalność????? Myślisz, że to co napisałeś sprawi, że Fallout 3 będzie grywalny?? BZDURA!! Przykład?? Proszę bardzo -> weźmy wyżej wymienioną grę: Deus Ex i teraz wyobraź sobie, że wychodzi nowy Deus Ex i posiada..... rzut izometryczny! I co? Jakoś tak bezsensu....to już nie ten fajny Deus Ex. Tak samo jest z Falloutem!!!!!

Rzut izometryczny + tury + 2d = F A L L O U T !! Tego nie da się zmienić. Brak któregokolwiek współczynnika zabija wynik.

A najgorsze jest to, że wydaje mi się, że Bethesa ma w tyłku to co mówią fani Fallouta i tak pięknie spierdzieli 3, że fani niczym armia Deathclavów wbiją się do ich siedziby i rozniosą ich na strzępy... i nie pomoże im Power Armor w postaci Morrowinda (nudnego jak flaki z olejem).

Plus jest taki tego wszystkiego, że Bethesa nie ma praw do gier On-Line umieszczonych w świecie postnuklearnym!! Czyli Interplay być może zrekomensuje nam popsutą trójkę (chyba, że Bethesa zmądrzeje) pięknym MMORPG. Niech dowalą nawet drogi abonament - dla tej gry warto!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzut izometryczny + tury + 2d

+ S.P.E.C.I.A.L.

A najgorsze jest to, że wydaje mi się, że Bethesa ma w tyłku to co mówią fani Fallouta i tak pięknie spierdzieli 3, że fani niczym armia Deathclavów wbiją się do ich siedziby i rozniosą ich na strzępy... i nie pomoże im Power Armor w postaci Morrowinda (nudnego jak flaki z olejem).

Jeżeli zwalą FO3, fani go po prostu nie kupią. I skończy siętak jak FO:POS(BOS) - 19.000 egzemplarzy sprzedaych.

I stracą kupęforsy, hehehe...

Plus jest taki tego wszystkiego, że Bethesa nie ma praw do gier On-Line umieszczonych w świecie postnuklearnym!! Czyli Interplay być może zrekomensuje nam popsutą trójkę (chyba, że Bethesa zmądrzeje) pięknym MMORPG. Niech dowalą nawet drogi abonament - dla tej gry warto!!

Plus? PLUS?! Człowieku, a kto tego FO zrobi? Sprzątaczki? cały staff Black Isle9A więc i ci, którzy pracowali prz FO'ach) został wywalony na zbity pysk, i to już dawno temu. Zresztą, i tak nie dociągną do wydania MMORPG, chyba że Bethseda wyłozyła naprawdę sporo forsy za FO...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Plus? PLUS?! Człowieku, a kto tego FO zrobi? Sprzątaczki? cały staff Black Isle9A więc i ci, którzy pracowali prz FO'ach) został wywalony na zbity pysk, i to już dawno temu. Zresztą, i tak nie dociągną do wydania MMORPG, chyba że Bethseda wyłozyła naprawdę sporo forsy za FO...

hehe no "problem" w tym, że Interplay robi Fallouta OnLine i dlatego nie sprzdał praw do gier tego typu Bethescie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leborg, jakoś Deus Ex nie ma tur i jest w 3d, a jednak jest grywalny. Gdyby zmienić jego świat na postnuklearny i zwiększyć stopień interakcji z NPCami to wyszła by z tego niezła gra...
człowieku , czy ty grałeś kiedyś w fallouta??

bo nie wiem jak sobie wyobrażasz atak nożem, albo dzidą na kolesia z uzi :roll:

no ale skoro tobie pasuje takie coś , to już widać że sie nadajesz do falloutów.

niszczyć takie coś. hańba :(

Po pierwsze przeszedlem wszystkie czesci Falloutów. Po drugie: to chyba realistyczne, że koleś z nożem nie ma szans z koleśiem z UZI. W trybie turowym miałby o wiele bardziej przechlapane( bo zamiast biec zygzakiem, musiałby podejść i grzecznie poczekać, aż przeciwnik wpakuje mu serię). Po trzecie: jakos przejscie z 2d do 3d powiodło się w wielu grach( GTA 3, DN3d, a z erpegów choćby Wizardry 8).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o maj gad!!!! Co Ty za bzdury pleciesz!!?? Grrrrrrr no człowieku nie drażnij zielonogórzanina!! NIE RÓB DO CHOLERY Z FALLOUTA !@$!@$% FPP w stylu Duka czy biedy GTA!!!!! Goń się z tym 3d do topica z FarCry!!!!!

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10.......wydech........

o matko, aleś mnie wnerwił!! Wydaje mi się, że tego F to ukończyłeś ale na trainerze, bo ja ukończyłem tą grę bez strzelania!! same pięści, czyli jakoś gorzej niż nóż!! Szukasz realizmu? Człowieku!! to jest świat postnuklearny!! gdzie tam jest miejsce na realizm!? Gdyby to miało być realne, to nie przeżyłbyś starcia z Deathclavem czy serią z minigania od SuperMutanta!!!!!! Realizmu szukaj w GTA, żeby jak jedziesz na rowerku łańcuch Ci nie spadł!!!!

i powtarzam jeszcze raz!!!! 2d rozi wystarczająco w oczy?? to dobrze - może zapamiętasz, że bez tego nie ma prawdziwego Fallouta!!!!

Over and Out!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm...to ja tak moze ambiwalencja troche pojade...

kwestia zmiany env. na 3d jest IMO lipna, bo fallouty sprawdzily sie w takim a nie innym rzucie i tak zarobily kupe kasy, a wiadomo ze przemysl gier to moze i troche "by gamers for gamers" ale i tak chodzi o pieniadze :wink: wiec nie powinni zabijac kury ktora zniosla dwa zlote jajka. FT:BOS robili inni juz ludzie, dlatego bylo inne. mnie sie tam podobalo, bo lubie ten klimat, a poza tym jestem fanem XCom wiec nic mi tam nie przeszkadzalo...

Po pierwsze przeszedlem wszystkie czesci Falloutów.

no ja tez, kilkanascie razy i to nie jest argument

Po trzecie: jakos przejscie z 2d do 3d powiodło się w wielu grach( GTA 3, DN3d, a z erpegów choćby Wizardry

w wielu to nie znaczy ze we wszystkich, sorka ale ja f3 w 3d sobie nie wyobrazam. i mam nadzieje ze ci ktorzy go robia nie maja w...iadomo gdzie pogladow fanow, bo watpie zeby ludziom podobal sie fallout a la Farcry :P ale, jak mowie...tu chodzi generalnie o pieniazki...

Ja zrobie fallouta ! starczy paczka plasteliny i żołnieżyki ....

a ja moge plansze narysowac? cooo? moge? :wink: albo makietke jakas zrobie :P to pogramy hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja *nie* porównuje Fallouta do GTA, Deus Exa czy DN3d! Mówię tylko ze tam widok 3d nie psuje rozgrywki, tylko dodaje jej miodności. Nie mówie też, że chcę Fallouta 3 w 3d i czasie rzeczywistym. Chodzi mi o to, ze gdyby jednak gra tak miałaby wyglądać, to nie zniechęciłoby mnie to do jej kupna. Jak juz wspomniałem wcześniej najważniejszy jest klimat i grywalność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leborg
Ja *nie* porównuje Fallouta do GTA, Deus Exa czy DN3d! Mówię tylko ze tam widok 3d nie psuje rozgrywki, tylko dodaje jej miodności. Nie mówie też, że chcę Fallouta 3 w 3d i czasie rzeczywistym. Chodzi mi o to, ze gdyby jednak gra tak miałaby wyglądać, to nie zniechęciłoby mnie to do jej kupna. Jak juz wspomniałem wcześniej najważniejszy jest klimat i grywalność.

żałosne. idź sobie pograj w gta3.

świetne przykłady podałeś bo duke nukem 3d nie był 3d tylko 2,5d, a gta3 porównując do gta1 jest tylko komerchą.

pograj sobie w farcraja albo inną tępo gre , bo widze że to dla Ciebie.i won od fallouta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm..... Ja może nie na temat, ale szlak mnie jasny trafia jak ludziska gadają że były tylko dwa fallouty. Mówie to profilaktycznie....

Nikt już prawie nie pamieta Fallout Tactics: Bos, który IMO jest najlepszym przedstawicielem serii.....

Leborg: gadaj co chcesz ale far cry nie obrażaj. Jeśli ta gra taka tempa to ją przejdz w 5 min na hard.

Poza tym prosze modków o wymodzenie wątku o spider-manie 2. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chill out...moze prozaczek? komu komu bo ide do domu? :P

po pierwsze:

Ja *nie* porównuje Fallouta do GTA, Deus Exa czy DN3d! Mówię tylko ze tam widok 3d nie psuje rozgrywki, tylko dodaje jej miodności.

tak, tylko ze Deus Ex byl od razu w 3d...Duke nukem 1 i 2 malo kto pamieta, ze byly zwyklymi platformowkami...tylko Gta jest chlubnym wyjatkiem, a i tak bylo najpierw na konsole z tego co wiem :wink: (ale moge sie mylic wiec sie proszem nie czepiac :P no moze troszke)

świetne przykłady podałeś bo duke nukem 3d nie był 3d tylko 2,5d, a gta3 porównując do gta1 jest tylko komerchą.

no moze troszke przesadziles z ta komercha - to akurat znany argument w tym samym stylu co "zabieram grabki i ide do innej piaskownicy" :wink: gta3d jest wlasnie przykladem gry ktorej lifting wyszedl tylko na dobre, bo gra swietnie sie sprzedaje a o to przeciez chodzi...to nie czasy ze robilo sie gierki dla garstki fanow. teraz to biznes, sorka winnetou.

pograj sobie w farcraja albo inną tępo gre , bo widze że to dla Ciebie.i won od fallouta

no bez przesady...farcry wcale tepy taki nie jest...to po prostu fpp...a ze jest straightforwarded to juz hehe trudno...mnie sie tam podoba. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzut izometryczny + tury + 2d = F A L L O U T !! Tego nie da się zmienić. Brak któregokolwiek współczynnika zabija wynik.

Przesadzasz..... Nie mów hop przed zachodem słońca. :wink:

W przypadku wormsów się to sprawdziło. Poza tym zagraj se w fallout tactics, tam i bez tur się nieźle giercowało.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że będzie Fallout 3 ale trochę smuce, że akurat ta firma powód? Jak zrobią podobmnie Fallouta jak Morrowinda to poprostu świat będzie żył jak nie wiadomo co. Tylko będą stali i zawsze Cię zaczepiali do rozmowy albo bedą łazić w kółko.... Przynajmniej jak tam woda bedzie to porządną zrobią ale coś mi mówi, że skopcą klimat Fallouta. Zaraz to pewnie zrobią w kamerze Fpp (dobrze napisałem bo chodzi mi o tą, że z oczy bohatera widac świat). lub nawet zrobią coś co wogóle Fallouta nie bedzie przypominać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz..... Nie mów hop przed zachodem słońca. :wink:

W przypadku wormsów się to sprawdziło. Poza tym zagraj se w fallout tactics, tam i bez tur się nieźle giercowało.....

W fallouta tactics fajnie ci się grało bez tur? Mi tam np. *troche* nie odpowiadało to, że komp może wszstkimi swoimi ludźmi i nie-ludźmi kierować naraz i miał przez "minimalną" przewagę :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz..... Nie mów hop przed zachodem słońca. :wink:

W przypadku wormsów się to sprawdziło. Poza tym zagraj se w fallout tactics, tam i bez tur się nieźle giercowało.....

W fallouta tactics fajnie ci się grało bez tur? Mi tam np. *troche* nie odpowiadało to, że komp może wszstkimi swoimi ludźmi i nie-ludźmi kierować naraz i miał przez "minimalną" przewagę :evil:

Co do pytania:

Oczywiście że fajnie mi sie grało. To wprowadza nowe, ciekawe taktyki, oraz dynamike. Jeśli fanem starego F jesteś to nic nie szkodzi, przecierz można to przełanczać.

Co do dalszej części postu:

Jak sobie to wyobrażasz? Że jeden bot sie rusza a pozostałe czekają aż ktoś ich za********? Poza tym ty też morzesz wszystkimi naraz kierować. Nie widze tu niczyjej przewagi.......Za dużo to Ty w to nie grałeś :(

Z innej beczki: ponoć w F3 ma Power Armour nie być :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mistrzem FT nie jestem, ale przeszedłem go 2 razy za każdym razem w trybie turowym - raz individual, raz squad-based a co do tego "kikerowania wszystkimi" to chodziło mi o to, że np. ja nie potrafię *jednocześnie* wydawać rozkazom 6-ciu członkom teamu (każdemu inny rozkaz, tak jak komp - ale może ty to potrafisz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania:

Oczywiście że fajnie mi sie grało. To wprowadza nowe, ciekawe taktyki, oraz dynamike.

taaak...dynamike pod tytulem "kto predzej kliknie myszka", sorka ale dynamika w RTS w zaden sposob do mnie nie przemawia, bo sie robi zrecznosciowka, jak w StarCrafcie...no...dobra, bylo np. Total Annihilation, ale generalnie w RTS wiele taktyki nie uswiadczysz. TAKTYKA jakby poszukac w znaczeniu to wlasnie planowanie akcji itp. a fallout w rts-ie sie nie sprawdza - to jest gra stworzona do turowej rozgrywki...

Jeśli fanem starego F jesteś to nic nie szkodzi, przecierz można to przełanczać.

i cale nasze szczescie :wink:

Co do dalszej części postu:

Jak sobie to wyobrażasz? Że jeden bot sie rusza a pozostałe czekają aż ktoś ich za********? Poza tym ty też morzesz wszystkimi naraz kierować.

no i o to chodzi w rozgrywce turowej :P spokojne planowanie fazy ataku tak zeby wypsztykac przeciwnika zanim on zrobi to ze mna...to moze mniej realizmu, ale wiecej pomyslunku, a bardziej cenie sobie pomyslunek niz bezmyslne klikanie myszka... i za to sobie np. ja cenilem fallouta, a za to dostalem kopniaka od FT:BoS gdzie w RTS komp robil wszystko naraz a ja niestety nie...

Z innej beczki: ponoć w F3 ma Power Armour nie być :evil:

to bedzie straszne... :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wormsów się to sprawdziło.

To idź sobie pograj w wormsów, a nie gadasz takie głupoty. Może zaraz porównasz Fallouta do NFS:U, no bo w końcu i tu i tu były samochody i jako, że NFS jest w 3d, no to dlaczego Fallout miałby nie być.... Czekam na dalsze porównania!!

Poza tym zagraj se w fallout tactics, tam i bez tur się nieźle giercowało.....

LoL!! no na easy na pewno - wybacz, podchodzę do gier trochę inaczej i easy mnie nie interesuje. A może Ty grałeś w jakiegoś RTS'a??

Jak sobie to wyobrażasz? Że jeden bot sie rusza a pozostałe czekają aż ktoś ich za********? Poza tym ty też morzesz wszystkimi naraz kierować. Nie widze tu niczyjej przewagi.......Za dużo to Ty w to nie grałeś :(

Buahahahah - o jesusićku kochanieńki. Wiesz panie pasio.... zaznaczenie wszystkich i wciskanie do oporu ataku to nie jest raczej granie w Fallouta. Poza tym, sterownie to nie tylko klikanie gdzie mają iść, to również leczenie, przeładowanie broni, ustawienie pozycji. Proszę.... nie pisz takich głupotek.... bo z tego co widzę, to TY w to raczej długo nie grałeś, albo grałeś nie mając pojęcia o co w tym wszystkim chodzi.... A jeżeli Ty umiesz to robić, to gratulacje!!! można powiedzieć, że jesteś jak komputer - potrafisz czytać, pisać, spać jeść i jeździć na rowerze jednocześnie - mogę wiedzieć, gdzie w najbliższym czasie rozdajesz autografy??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wormsów się to sprawdziło.

To idź sobie pograj w wormsów, a nie gadasz takie głupoty. Może zaraz porównasz Fallouta do NFS:U, no bo w końcu i tu i tu były samochody i jako, że NFS jest w 3d, no to dlaczego Fallout miałby nie być.... Czekam na dalsze porównania!!

Poza tym zagraj se w fallout tactics, tam i bez tur się nieźle giercowało.....

LoL!! no na easy na pewno - wybacz, podchodzę do gier trochę inaczej i easy mnie nie interesuje. A może Ty grałeś w jakiegoś RTS'a??

Jak sobie to wyobrażasz? Że jeden bot sie rusza a pozostałe czekają aż ktoś ich za********? Poza tym ty też morzesz wszystkimi naraz kierować. Nie widze tu niczyjej przewagi.......Za dużo to Ty w to nie grałeś :(

Buahahahah - o jesusićku kochanieńki. Wiesz panie pasio.... zaznaczenie wszystkich i wciskanie do oporu ataku to nie jest raczej granie w Fallouta. Poza tym, sterownie to nie tylko klikanie gdzie mają iść, to również leczenie, przeładowanie broni, ustawienie pozycji. Proszę.... nie pisz takich głupotek.... bo z tego co widzę, to TY w to raczej długo nie grałeś, albo grałeś nie mając pojęcia o co w tym wszystkim chodzi.... A jeżeli Ty umiesz to robić, to gratulacje!!! można powiedzieć, że jesteś jak komputer - potrafisz czytać, pisać, spać jeść i jeździć na rowerze jednocześnie - mogę wiedzieć, gdzie w najbliższym czasie rozdajesz autografy??

Czekaj dzwonie do menadzera aha tak, rozdaje jutro pięć kartonów od dworca, o 25.00 w tym samym czasie będe grał w tenisa i pójdę do hirurga (mają mi jaźń zszyć). Tjaaaa teraz uważaj na pytania będe odpowiadał (ach ci fani :roll: ). Tak grałem w RTS. Nie gram na easy w żadną gre!!!!!!!! Cheaterem też nie jestem!!!!!!! Taaa jasne co za problem przejść Fallout bez leczenia, wogule na to uwagi nie zwracam :x .

A propos taktyki wyobraź sobie obóz, ok 10 ludzi. Masz im skopać podwozie. Stawiasz swoich ludzi na dach, za winklami, nie ważne. Byleby mieli dobrą pozycje strzelecką do miejsca w które bedziesz pojedyńczo lub w grupach zwabjał wrogów. I tu ma zastosowanie tryb auto strzału. Tak rozumiem kontrole wszystkich. Kumasz czacze?

P.S.: Wiecie że w NFS i F są auta........ Też mi to do głowy przyszło ale szybszy byłeś. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...