Skocz do zawartości
Gość CRD

Fallout (seria)

Polecane posty

@Iskier:

W...Wieśka? Hmm... IMO powiedziałbym że Wiesu brzmi lepiej po polsku, choć może to wspomniana już "kwestia gustu".

Chociaż z drugiej strony przy Warcraft'cie 3-cim myślę, że ang. wersja jest bardziej zrozumiała i dobrze zagrana... ale offtopimy.

:P

@UP:

Nie dziwi mnie to specjalnie. Skoro sami twórcy się mylą... :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje poglądy w grach - pełen idealizm, dobro zwycięża, ble ble... Nie potrafię w grach być złym. :tongue:

Stanąłem po stronie

NCR, ale cóż - wiele spraw, choć zawsze starałem się wykonywać zadania jako "dobry" - sytuacja stała się nieco dyskusyjna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Jakie jest najlepsze dla Mojave zakończenie F:NV?

Zakończenie składa się z wielu różnych side-questów i "dobre" nie jest do końca zależne od wybranej strony. To o tyle trudniejsze, że długofalowe skutki niektórych decyzji poznamy dopiero w napisach końcowych, tak jak w wypadku Primm czy Khanów. Najbliższe dobremu jest zakończenie dla NCR jeśli:

* doprowadzimy do sojuszu NCR i Bractwa,

* oddamy Primm pod władzę NCR,

* doprowadzimy do zawieszenia broni między NCR i Królami,

* namówimy Uczniów Apokalipsy by poparli NCR,

* namówimy Khan'ów by na zawsze opuścili Mojave,

* nakłonimy Hanlona by przestał sabotować komunikację wewnątrz NCR,

* nakłonimy powder gangers'ów z Krypty 19 by przyłączeli się do Khanów,

* zabijemy wszystkich przywódców Fiends'ów,

* nakłonimy resztki Enklawy by wsparli NCR,

* nakłonimy Arcade'a by nie walczył w bitwie o tamę Hoovera

* ukończymy quest Cass przez zdobycie dowodów przeciwko Crismon Caravan i Van Graff'om

* nakłonimy Lilly by brała tylko co druga dawkę lekarstwa, lub nie ruszymy tego questu.

* załatwimy Rex'owi mózg Lupy lub Rey'a

* nakłonimy Boone'a, że życie z tym co zrobił to kara sama w sobie.

* oddamy ED-E'go Uczniom Apokalipsy.

* wykonamy quest w Camp Golf według pomysłu Mags lub O'Harahan'a

* powstrzymamy Keeny'ego i pomożemy dr.Henry'emu stworzyć lekarstwo dla Nitkinów

* wykonamy "Come Fly With Me" i wprowadzimy poprawkę do nawigacji rakiet.

.

to chyba wszystko. [edit]A jednak nie, teraz jest wszystko (chyba)

Edytowano przez kireta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem sobie Fallouta z GOGa, i cóż, trzeba przyznać że bawię się całkiem nieźle. Mimo, że za pierwszym razem nie wziałem sobie nikogo do pomocy i wykończyly mnie Radskorpiony, to zacząłem grać od nowa, wziąłem towarzysza i gra się po prostu fajnie ;)

Mam pytanie :

czy po 150 dniach od rozpoczęcia rozgrywki jest game over? I czy da się gdzieś przespać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : czy po 150 dniach od rozpoczęcia rozgrywki jest game over?

Jeśli nie znajdziesz hydroprocesora - tak, a jeśli wykonasz to zadanie czas jest teoretycznie nieograniczony. Choć podobno od wejścia do Nekropolis zostaje 500 dni na grę, ale sam tego nie sprawdzałem i ręki z Pip-Boyem uciąć sobie za to nie dam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jedyne, i poprawne użycie nazwy Pip-boy jest w kontekście tego czegoś, co nosimy na ręce. Z resztą dokładniej jest to wytłumaczone zaraz na początku Fallouta 3.

Mam pytanie - czy w Falloucie 1 da się jakos zmusić postać do biegu ? (Oprócz próby interakcji typu rozmowa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sermaciej

No dokładnie - logo Pipboya, nazywane też Pipboyem. Z resztą można sobie o tym w różnych źródłach poczytać :) Poza tym co to za błąd nie odróżniać Vault Boya od Pipboya, gdy taka Cenega nie wie, kto stworzył Skyrim i wydaje premierowe pudełka z błędami w nazwie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czwartku .. kurde :( to się zgapiłem :( no nic, dzięki, szkoda trochę bo mi się 'krzaczy' mój F1, jakieś dziwne czarne pola się robia i miałem nadzieję, że wersja z GOG'a nie będzie miała problemów. To trzeba kupić, w sumie i tak niedrogo te 6 dolców. Ale szkoda przegapionej okazji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować Fallout FIXT, który jest jakby community patchem dla Fallout 1. Poprawia/updajtuje silnik i przy okazji przywraca niektóre wycięte jej elementy.

Lista poprawek + link do forum NMA gdzie są linki z samym modem

Edytowano przez kireta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

w Fallouta (2) grałem około 7 lat temu. Teraz chciałbym zaliczyć całą serię od początku. Nie wiem tylko, czy nie zrażę się grafiką części 1 i 2. Czy grał ktoś w to ostatnio? Da się grać, czy grafika jest już tak przestarzała, że aż razi w oczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...