Skocz do zawartości

Fallout (seria)


Gość CRD

Polecane posty

Good Natured "poprawia" tylko dwie umiejetnosci ktorych uzywam - Barter (wiadomo) i Speech, ktora zamierzam wziac na umiejetnosc "glowna", czyli od poczatku bede ja rozwijal - rownolegle ze Small guns. Ostatecznie chyba stanie na Small Frame - skoro strzal celowany kosztuje 1 AP wiecej, warto podbic Agility do 10...

Swoja droga musze powiedziec, ze nie przypominam sobie erpega, ktory sprawialby mi tyle przyjemnosci co dwa pierwsze Fallouty samym tylko tworzeniem "konceptow" postaci... :)

Edytowano przez Wujek Grzywa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie szybkie pytanie - słyszałem, że podobno w lutym ma zostać wydany "complete edition" Fallouta, ale czy to będzie dotyczyć całości tzn - Fallout 3 (+DLC) + New Vegas (+DLC), czy tylko samego obszerniejszej wersji New Vegas?

Ktoś orietuje się w tej sprawie, co będzie zawierać i jaki będzie tego koszt?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Deathdealer

Znalezione na szybko w Wikipedii:

"On November 3, 2011, Bethesda announced Fallout: New Vegas - Ultimate Edition, which will include the game and all of its downloadable content. It is due to be released on February 7, 2012 in North America and February 10 in Europe on PC, PlayStation 3 and Xbox 360."

Czyli w lutym wyjdzie pełna wersja New Vegas z wszystkimi DLC, tak jak to było w przypadku Fallout 3. Koszta nie są ustalone, ale prawdopodobnie cena będzie oscylować w granicach 130 zł w wersji na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. chodzi tylko o New Vegas ze wszystkimi DLC. Stosowne info możesz też znaleźć w dziale z newsami w nowym CD-A (o ile kupujesz). Mnie Skyrim dość mocno nakręcił na gry Bethesdy, więc o ile nie odbiję się od F3, który od dawna leży na półce, to i na to wydanie NV się skuszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty nie możesz tego znieść. Ja ciągle nie mogę się nadziwić że żadne media związane z branżą się nie nagłośniły tego, może by się to ruszyło szybciej.

Nawet na oficjalnym forum Bethesdy ludzie sobie darowali pisanie o tym bo nie było żadnej odpowiedzi.

Na pewno nie kupię Complete Edition po tym jak zakupiłem pozostałe dlc na Steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na New Vegas Complete Edition (należę do szczęśliwców którzy jeszcze nie kupili nawet podstawki) gram w Fallout 2. Stworzyłem sobie delikatnie mówiąc głupka: siła 10, percepcja 9, wytrzymałość 8, charyzma 1, inteligencja 1, zręczność 10, szczęście 1, do tego dorzuciłem Fatum i Krwawą jatkę. Niestety dla takiego "Dziecka Głupoty" (jak mawiają w Arroyo) praktycznie wszystkie zadania są niedostępne i gra szybko zbliża się do końca. Więc z ciekawości spytam się was czy grał ktoś podobną postacią w trójkę? Jak się grało?

Edytowano przez adzan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz tylko skombinować mentaty :) Dwie pastylki i gadasz jak człowiek rozumny.

Wiem o mentanach :smile: chciałem nawet ich użyć żeby dostać się do Sierra Army Depot jednak ostatecznie sobie odpuściłem. Grę kończyłem wiele razy i zawsze jako osoba znająca więcej niż 20 słów. Ta postać to miła odmiana, nigdy wcześniej nie dostałem od super mutanta kilku groszy za próbę wybełkotania jakiegoś słowa.

w F3 idiota ma takie same dialogi jak geniusz, tylko trochę mniej opcji.

Szkoda, liczyłem na teksty podobne do tych w dwójce: "Pamiętaj dobre rzeczy robią Muu, Muu. Złe rzeczy robią Hau, Hau. Staraj się nie zabijać dobrych rzeczy" (Modoc).

Więc pozostaje zagrać w pierwszą część i wyruszyć z Krypty 13 na poszukiwanie Water Chipa głupkiem :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie mogę znieść, że już dwa pełne miesiące odwlekana jest premiera Lonesome Road. Ponieważ posiadam wszystkie pozostałe dodatki do NV, niech nikomu się nie śni że będę kupować edycję zbiorczą, żeby zdobyć ostatni z nich.

Mam dokładnie tak samo i mogę tylko dodać, że chciałbym spotkać przypadkiem kogoś z tej biednej firmy... :icon_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to już lepiej by było, gdyby tak jak EA powiedzieli wprost, że dodatków nie będzie. Zupełne ignorowane klientów i brak jakichkolwiek komunikatów i tak sugeruje scenariusz z niewydaniem dodatków, a przynajmniej gracze mogliby przestać czekać. A jeśli chcą je jednak wydać, to dobrze by było dla wizerunku firmy, gdyby powiedzieli, na jakim etapie są prace. W końcu mają taki wizerunek, że jakiekolwiek jego ocieplenie to już by było coś.

Szkoda, że nie ogłosili komunikatu ala ubisoftowy dotyczący BG&E2, np. kupcie milion pudełek Skyrim, to wydamy u was DLC do F:NV;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem te DLC, które były w promocji, niedługo (a może i "długo"... Ehh... Skyrim... : ) ) będę więc wracał do F:NV. Może ktoś polecić jakieś mody upiększające rozgrywkę? Wszelkie poprawki tekstur, modeli, "overhaule", etc.

W sumie... Mody zmieniające mechanikę też możecie polecić. : )

gdyby tak jak EA powiedzieli wprost

A co ma EA do Falloutów...? : o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na ostatniej promocji Steam wyrwałem Fallout: New Vegas, jeszcze nie pobrałem z powodu chwilowej, bardzo niskiej prędkości internetu. Jednak tu jest pytanie, jak pobiorę na jakim poziomie zacząć ? Nie grałem jeszcze w żadnego Fallouta, lecz w RPG-ach i FPS-ach mam duże doświadczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności można bez żadnych konsekwencji zmieniać w czasie rozgrywki, więc możesz łatwo dopasować. Wyjątkiem jest włączany osobno tryb hardkorowy, którego dla achievementa trzeba mieć aktywnego przez cały czas. Tryb HC oznacza tyle, że 25% czasu gry spędzasz w inventory, szukając jakiegoś ciężkiego cholerstwa do wyrzucenia, bo znów nie ma miejsca na wodę albo amun do lasera...

Edytowano przez Leprykon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu mam takie pytanie do znawców. Zakupiłem sobie Fallout 3 GOTY i mam straszną ochotę w niego zagrać. Ale mam również 1,2 i Tactics i moja natura nie daje mi spokoju, by przejść wszystko od cześci 1. I tu pytanie - w jakim stopniu F3 łączy się fabularnie z poprzednikami? Czy sporo spotykamy nawiązań do poprzednich cześci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiazania do F1 i F2 w F3 maja raczej charakter "puszczenia oczka" do gracza, na zasadzie "patrzcie, z czyms wam sie to kojarzy...?". Wiec bez znajomosci poprzednich czesci mozesz smialo grac. Co najwyzej grajac pozniej w 1 & 2 pomyslisz czasem - o, nawiazanie do tego bylo chyba w 3! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...