Skocz do zawartości
Gość CRD

Fallout (seria)

Polecane posty

Gość Twarzerr
KaWucha ! wróciłeś ? człowieku gdzie byłeś ?

sam sie domysl czemu w rece trzyma strzykawki po psycho i ma dziwnie owlosione cialo :P:D

PS. Dobrze tak Interplayowi, ze padl, ich wina - mogli FO3 wydac :) ale tego nie zrobili :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze, po prostu MUSZĘ wam to powiedzieć! Będzie Fallout 3! A zajmuje się nim nie kto inny, jak Bethesda Softworks, twórcy Morrowinda. Nie wiem jak wy, ale ja, jak o tym usłyszałem, mało co nie spadłem z fotela. Jeżeli panowie z Bethesdy choć w połowie przyłożą się do nowego Falla tak, jak do Morrowinda, to czeka nas gra WIELKA...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze, po prostu MUSZĘ wam to powiedzieć! Będzie Fallout 3! A zajmuje się nim nie kto inny, jak Bethesda Softworks, twórcy Morrowinda. Nie wiem jak wy, ale ja, jak o tym usłyszałem, mało co nie spadłem z fotela. Jeżeli panowie z Bethesdy choć w połowie przyłożą się do nowego Falla tak, jak do Morrowinda, to czeka nas gra WIELKA...

A gdzie ty o tym usłyszałeś, bardzo jestem ciekaw :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze, po prostu MUSZĘ wam to powiedzieć! Będzie Fallout 3! A zajmuje się nim nie kto inny, jak Bethesda Softworks, twórcy Morrowinda. Nie wiem jak wy, ale ja, jak o tym usłyszałem, mało co nie spadłem z fotela. Jeżeli panowie z Bethesdy choć w połowie przyłożą się do nowego Falla tak, jak do Morrowinda, to czeka nas gra WIELKA...

Ty... Ty... ty mnie człowieku nie denerwuj...

www.nma-fallout.com

Możecie od razu podpisać petycję, ale jeżeli chcielibyście wiedzieć dlaczego, to wystarczy przeczytać tak z 10 ostatnich newsów. I koniecznie temat na ich forum.

Bethesda, psia ich mać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PhaeT0N

"uż teraz wiemy to na tysiąc procent! Raduje się serce, raduje się dusza! Niestety, trzeciej części kultowego, postapokaliptycznego cRPG nie będzie robił Interplay. Firma, trapiona kłopotami finansowymi i jeszcze niedawno chwiejąca się na krawędzi upadłości musiała sprzedać swój największy skarb, czyli właśnie wszelkie prawa do Fallout. Jeżeli jednak w Wasze umysły wkradł się niepokój a może i strach, kto to teraz się za to weźmie i czy bardzo spartoli robotę, to niech owe czarne myśli przegna jutrzenka swobody. Prawa do Fallout zakupili bowiem Bethesda Softworks, czyli twórcy Morrowind, a to jest już pewna gwarancja tego, że "trójka" nie będzie jakimś tam szajsem, tylko "erpegiem" pełną gębą.

Czy Fallout mógł trafić pod lepszy adres? Ciekawe jakby to wyglądało, gdyby wzięli się za niego Kanadyjczycy z BioWare? A co by było, gdyby marka trafiła w ręce ludzi, którzy pracowali nad poprzednimi częściami ale musieli opuścić Interplay i założyli własną firmę - Troika...

Najważniejsze jednak, że trzecia część będzie już na pewno. Pytanie tylko - kiedy?

Źródło : www.gry.wp.pl

PS. Czemu psioczycie na Bethesde ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze, po prostu MUSZĘ wam to powiedzieć! Będzie Fallout 3! A zajmuje się nim nie kto inny, jak Bethesda Softworks, twórcy Morrowinda. Nie wiem jak wy, ale ja, jak o tym usłyszałem, mało co nie spadłem z fotela. Jeżeli panowie z Bethesdy choć w połowie przyłożą się do nowego Falla tak, jak do Morrowinda, to czeka nas gra WIELKA...

Jak dla mnie, żeby F3 był *wielki*, goście z Bethesdy musieli by się do niego przyłożyć 10x bardziej niż do Morrowinda, który w moim pojęciu był po protu nudny i nie umywał się do F1 i F2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeah nareszcie coś sie ruszy i F3 wyjdzie na 100% :D bo nie sądzę aby zakupili prawa (pewnie za grube pieniądze) a potem sie wycofali :D a jak będzie to coś takiego jak Morrowind to będzie to hit jakich jeszcze nie było :D hehe teraz pozostaje czekać... czekać...czekać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PhaeT0N

Dla mnie brakowało w Morrowindzie tzw. Iskry Bożej - dlatego obawiam się również z wami o los naszej ukochanej gry. W Morka grałem - fajny, nie powiem, ale nudny...

Co do grafy 3D w F3 to myślę, że bym się przyzwyczaił...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout w 3d? o maj gad!! to zabije tą grę!! izometryczny rzut, piękne 2d, po co kombinować!!! tak czułem, że jakaś badziewna firma kupi prawa do Fallouta i skopie to na maxa........ Morrowind.... Boże..... zrobią pewnie Morrowinda w świecie postnuklearnym, bez tur i połowy najlepszych spraw. Dzień żałoby....

Jeżeli 3 będzie w 3D to na bank tego nie kupię...... ścierwo....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PhaeT0N
Fallout w 3d? o maj gad!! to zabije tą grę!! izometryczny rzut, piękne 2d, po co kombinować!!! tak czułem, że jakaś badziewna firma kupi prawa do Fallouta i skopie to na maxa........ Morrowind.... Boże..... zrobią pewnie Morrowinda w świecie postnuklearnym, bez tur i połowy najlepszych spraw. Dzień żałoby....

Jeżeli 3 będzie w 3D to na bank tego nie kupię...... ścierwo....

Co do takich szczegółów jak tury czy engine - nie ma jeszcze żadnych informacji. Zostaje nam trzymac kciuki, bo szanse na F3 w 2D są nikłe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie jak wy sobie wyobrażacie F3 w 2D ?? przecież NIKT teraz nie robi gier w 2D - a cofać w rozwoju się nie powinno, tak więc gra powinna być w 3D aby wytrzymać konkurencje innych cRPGów chyba że zrobią to tak jak powstał TToE (świątynia pierwotnego zła) z tymi turami tyle że tutaj to było zbyt skomplikowane,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
ludzie jak wy sobie wyobrażacie F3 w 2D ?? przecież NIKT teraz nie robi gier w 2D

Nie robia ? A Lionhearth ? A Sacred ? (no tu co prawda mamy animowane w 3D postacie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaa neich będzie w ful 3d w żucie izometrycznym :D.... coś jak dungeon siegie tylko dużo dużo lepiej ^^...... Nawet byłbym happy gdyby wstawi (tak tak) możliwośc trybu fpp. czyli widzimy gałami i strzał mierzony zależałby od miejsca celowania a żę niemusiebyśmy się śpieszyć (turki) to było by niezłe ^ ^ a dawało by fajne możliwosc jak strezlanie do snajperów w oknach ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze, po prostu MUSZĘ wam to powiedzieć! Będzie Fallout 3! A zajmuje się nim nie kto inny, jak Bethesda Softworks, twórcy Morrowinda. Nie wiem jak wy, ale ja, jak o tym usłyszałem, mało co nie spadłem z fotela. Jeżeli panowie z Bethesdy choć w połowie przyłożą się do nowego Falla tak, jak do Morrowinda, to czeka nas gra WIELKA...

A gdzie ty o tym usłyszałeś, bardzo jestem ciekaw :)

Ja o tym usłyszałem na gry.wp.pl Oto cytat:

Już teraz wiemy to na tysiąc procent! Raduje się serce, raduje się dusza! Niestety, trzeciej części kultowego, postapokaliptycznego cRPG nie będzie robił Interplay. Firma, trapiona kłopotami finansowymi i jeszcze niedawno chwiejąca się na krawędzi upadłości musiała sprzedać swój największy skarb, czyli właśnie wszelkie prawa do Fallout. Jeżeli jednak w Wasze umysły wkradł się niepokój a może i strach, kto to teraz się za to weźmie i czy bardzo spartoli robotę, to niech owe czarne myśli przegna jutrzenka swobody. Prawa do Fallout zakupili bowiem Bethesda Softworks, czyli twórcy Morrowind, a to jest już pewna gwarancja tego, że "trójka" nie będzie jakimś tam szajsem, tylko "erpegiem" pełną gębą.

Czy Fallout mógł trafić pod lepszy adres? Ciekawe jakby to wyglądało, gdyby wzięli się za niego Kanadyjczycy z BioWare? A co by było, gdyby marka trafiła w ręce ludzi, którzy pracowali nad poprzednimi częściami ale musieli opuścić Interplay i założyli własną firmę - Troika...

Najważniejsze jednak, że trzecia część będzie już na pewno. Pytanie tylko - kiedy?

A tutaj link do tego artykułu:P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PhaeT0N
Baaa neich będzie w ful 3d w żucie izometrycznym :D.... coś jak dungeon siegie tylko dużo dużo lepiej ^^...... Nawet byłbym happy gdyby wstawi (tak tak) możliwośc trybu fpp. czyli widzimy gałami i strzał mierzony zależałby od miejsca celowania a żę niemusiebyśmy się śpieszyć (turki) to było by niezłe ^ ^ a dawało by fajne możliwosc jak strezlanie do snajperów w oknach ^^

A mi się marzy podróżowanie po pustkowiach... i żebym mógł tez własnie na FPP przełączyć i zachwycać się postnuklearną fauną i florą :wink: Oby można było kaktusy rozcinać - chociaz ci najbardziej spragnieni i tak zassą się przez kolce :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Czemu psioczycie na Bethesde ???

Bo nigdy nie zrobili gry w izometrii, bo na wstępie powiedzieli że wypuszą na kilka platform, i dlatego że w Bethesdzie nie ma NIKOGO kto by wcześniej pracował przy FO/FO2.

No i jeszcze powód osobisty - Morrowind jest porywający jak Mała Panew :P

[Edit]Potwierdzone zostało, że nie będzie rzutu izometrycznego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bethesa, śmieszna firma, śmiesznych ludzi, która popsuje dziecko Interplaya. F3 bez rzutu izometrycznego. Porażka. Co Wy piszecie - F3 w FPP???? Pokopało ruskie kakao????? Może najlepiej RTS'a, albo wyścigi...... Matko Boska, już wypuścili jedno ścierwo na konsole w świecie Fallout, teraz wszystko wskazuje na to, że to samo będzie na blaszaki.

Fani Fallouta, zbombardować siedzibę tej firmy, ludzi pozabijać, powiesić, utopić, ich rodziny wywieść na Marsa, albo przekazać do doświadczeń laboratoryjnych. Niech zajmą się swoim nudnym jak flaki z olejem Morrowindem, a nie Falloutem!!!!!!!!

Echhh........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego wy chcecie od Bethesdy? Morrowind jest bardzo dobrą grą i ma to, co w Falloutach było najważniejsze, czyli KLIMAT. Dla mnie wlasnie klimat jest najważniejszy, a to czy gra bedzie w 2d czy 3d, albo jaki bedzie system walki to dla mnie kwestia drugorzędna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leborg
Czego wy chcecie od Bethesdy? Morrowind jest bardzo dobrą grą i ma to, co w Falloutach było najważniejsze, czyli KLIMAT. Dla mnie wlasnie klimat jest najważniejszy, a to czy gra bedzie w 2d czy 3d, albo jaki bedzie system walki to dla mnie kwestia drugorzędna.

drugorzędna mówisz??

wyobraźcie sobie fallouta bez tur.

to będzie coś w stylu polskiej gry, another war. pomysł genialny, graficzka taka nawet miła, system walki skopany jak nie wiem co. grać sie oczywiście nie dało.ty masz nóz, niemcy mają karabiny. zero szans :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leborg
Leborg, jakoś Deus Ex nie ma tur i jest w 3d, a jednak jest grywalny. Gdyby zmienić jego świat na postnuklearny i zwiększyć stopień interakcji z NPCami to wyszła by z tego niezła gra...
człowieku , czy ty grałeś kiedyś w fallouta??

bo nie wiem jak sobie wyobrażasz atak nożem, albo dzidą na kolesia z uzi :roll:

no ale skoro tobie pasuje takie coś , to już widać że sie nadajesz do falloutów.

niszczyć takie coś. hańba :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...