Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Napisz za nas Gamewalkera! :)

Polecane posty

Ojciec Chrzestny 2

Electronic arts studio które kupują licencje z filmów i produkują żeby tylko zarobić lub wypuszczają jeden hit a potem 10 dodatków które niczym się nie zmieni oprócz menu lub podtytułu. Tak właśnie było z Ojcem Chrzestnym któremu wystawiłem 2/10 za koszmarne błędy które nie w sposób nie mogłem wybaczyć. Po trzech latach pojawił sie seqel Ojciec Chrzestny 2 więc zaczynamy. W dniu 10 kwiecień w słoneczny poranek wyszedł Ojciec Chrzestny 2.jako plusa stawiam już opakowanie pudełka gry które wygląda wręcz perfekcyjne.Niestety dobrze rozpocząc sie nie musi bo przy przegladaniu pudełka w sklepie zauwazyłem wysokie wymagania która w polsce nie których maniaków gier może przerazić

Core 2 Duo 2.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 9 GB HDD, Windows XP SP2/Vista

Po wymaganiach czas na drugi minus a mianowicie cena bez komentarza powiem wprost 139 złotych. Ludzie kochani ta gra powinna kosztowac conajmniej 69 złotych dobrze ze gra znizyła sie do pierwszej czescie o 30 złotych ale są wstanie wysilić sie chyba odrobinie wiecej nie ? to 26 złotych kosztuje o 100 razy lepszy balrtus gate. Dobrze przejćmy do fabuły.

Akcja dzieje sie w Nowym Yorku którym mafijne rodziny rywalizują o zawładniecie miastami No panie i panowie tak żałosnej fabuły nie widziałem od czasów Wilczego szaleńca :) TO już lepsze jest oglądanie o 14 w sobote familiady i słuchaniu żartu prowadzącego Mało tego to jest konwersja z konsoli i płynność jest koljnym minusem grywalność i o grafiki to ja już nie wspomne. Jeżeli tak ma sie stać z skate lub z dead Space to ja dziekuje electonicom. Bo to naprawde jest przegiecie city interactive podobną sytuacje robi jeden dobry tytuł a potem sklepane lokacje i w kółko to samo ale te gry kosztują 19 złotych i jeszcze jest bonus dodatkowej a wasza gra jest tak samo żałosna i kosztuje o 120 złotych wiecej.Dobrze czas o kilka plusów muzyka,polonizacja i znane twarze filmowe wciete w animowane postacie.Ojciec chrzestny nie jest najgorszy ale jest słaby jest pierwszożednym misusem jest konswersja z konsoli,Bugi,Grywalność

Drodzy przyjaciele Zastanówcie sie za nim poprosicie rodziców o 139 złotych na gra ta gra nawet warta pirastwa nie jest

Warto kupić sobie najnowszy cd action hehe lub naprzykła coś z extra klasyki. Za kare Twórom dania światu tego szajstwa Kara 8 lat pozbawienia wolności w wiezieniu nałogowe granie w wilczy szanie czy super star spectacular i kablówka z nałogołym ogladaniem sądu rodzinnego czy anny Marii wesołowskiej. Czas na podsumowanie.

Plusy

Muzyka

Polonizacja

A teraz minusy

Cena

Wymagania

Cała reszta

Końcowa Ocena 3,5/10 gra minimalnie lepsza od jednyki żegna I pozdrawia Krzychu20000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według wewnętrznych sondarzy EA opcja "Don's View" jest jednym z najlepszych elementów dwójki.

Dlatego też w Ojcu Chrzestnym 3 znajdzie się przełomowa opcja "Węch Dona" ( polska nazwa jest wynikiem kiepskiej lokalizacji, dop. EA).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EA TO MARNA KOMERCJA, CO SPRZEDAŁA SIĘ ZA 2 ZŁOTE NIEDZIELNIAKOM!!!111oneoneone

lub

Spójrz, jak zmasakrowali mi licencję.

lub

Moja oferta jest taka: nic!

lub

EA, złamałeś mi serce!

lub

Czy naprawdę nie możesz wybaczyć EA? Ono jest takie słodkie i bezradne bez twoich dolarów!

lub

Jeśli cokolwiek w życiu jest pewne, i jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że EA kaszani dokumentnie każdą filmówkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mówią ,że ludzie którzy to wydali piją Diesla zamiast coli, a po godzinach zasypują maila Smugglera prośbami żeby ich zgnoił w AR, ci którzy się przy takich grach relaksują wpisują w wolnej chwili w google : " nie mam przyjaciół", jeśli nadal podoba ci się ta gra to znak,że jesteś cebulą.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości TV: "Proszę państwa już 10 dzień 460 posłów obgraduje na sali gejmowej. Tak zagracowani nigdy jeszcze nie byli. Obecnie pracują nad ustawą o ojcach chrzesnych, nie wiem tylko których dwóch ma to dotyczyć, ale pewnie wkrótce sie ogarze."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zacząłem zastanawiać, czy czasem EA nie zrobiła gry o sobie - znane jak najbardziej, wielu poleci na sam tytuł, ale cała reszta przeraża

PS: Mam propozycję - jeśli OCIII będzie trzymał taki sam poziom, to wyślemy im Big (God) Daddy'ego w wersji gore. Napewno już chały nie sprzedają. Never :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...