Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Napisz za nas Gamewalkera! :)

Polecane posty

Gra powstała z połaczenia Driv3ra(kawałek ścieżki dzwiękowej. Redaktorzy - sprawdzie to!) i Mafii...Według mnie wyszła z niej niezła kaszanka, ale i tak przeszedłem całą i jestem zadowolony. Nie wiem dlaczego mam odmienne zdanie? Może dlatego, że lubie kaszanki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w `jedynke` grało mi się przyjemnie... Widzę że zawiązana została akcja pt. ` Zjechać EA i Ojca Chrzestnega 2` No cóż nie grałem w dwójke nie mnie to oceniać... Jestem pewien... Że połowa tych najbardziej jadących po gierce ... będzie grała w nią z wypiekami na twarzy Ale tak to już jest.. Powiem tak żadna gierka nie jest idealna. Gry mają swoje błędy... my jako gracze i recenzencii jesteśmy po to by ją ocenić . W jedynce były błędy ... zostały one poprawione w dwójce ... lecz dwójka też na pewno ma błędy . By te błędy naprawić robione są `pacze` ale onu znowu mają w sobie jakieś błędy... I tego nie zmienisz a jak tak bardzo chcesz zakładaj studio... i rób gierki bez błędów. I nie ważne jak bardzo sie postarasz błąd zawsze sie znajdzie...

Dziękuje wszystko na ten temat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przesadzać z tym biadoleniem... generalnie gra jest na miarę XX wieku, czyli jakby nie patrzeć tego samego w którym powstał film i w którym rozgrywa się jego akcja, więc wszystko pasuje. Z drugiej strony teraz, zamiast głowy konia, włoscy mafiosi będą mogli tę grę podrzucać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...