Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bonkol

Co mnie najbardziej DENERWUJE w CDA?

Polecane posty

A jesli chodzi o pelne wersje, to dajemy najlepsze, jakie akurat sa dostepne.

Ale tym Space Emires IV PL (kwiecień) to żeście nie błysneli :lol:

Badziewi to nie ale mnie denerwuje marnowania dobrze rokujacych numerow na SŁABE gry (vide numer 11 urodziny: jezeli tam sa jakies hity to ja... nie wiem).

TR5, Alone in the Dark 4 :D to nie są hity? Tylko to "Enclave" to żaden hit choć gra sie bardzo miło, przypomina mi troche SUDEKI, ale nie może się równać z nią. A badziewiem bym nazwał Space Empires IV :twisted:

Ja natomiast chciałbym aby wydali jako pełną wersje Hidden & Dangerous <- to była gra swego czasu <mniam> - jeśli już była w CDA to przepraszam nie wiedziałem, w końcu wszystkich numerów nie mam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie chodzi mi o to, żeby był Oblivion [zresztą bym go nie chciał] ale coś sensownejszego, w co można pograć.

A ja powtórzę wielokrotnie zadawane pytanie.

Co oznacza "coś sensowniejszego". Gry, które się tobie podobają?

Podaj dokładną definicję gry sensownej i postaraj się uzyskać dla niej co najmniej 50% poparcia forumowiczów i wtedy będziemy starali się wg tej definicji dobierać pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli chodzi o pelne wersje, to dajemy najlepsze, jakie akurat sa dostepne.

Ale tym Space Emires IV PL (kwiecień) to żeście nie błysneli :lol:

Każdy ma swoje zdanie... Dla mnie Space Empires jest najlepszą grą urodzinowego numeru i jedną z fajniejszych gierek w jakie grałem. Nie lubię za to TR. Nawet jakby dali Gothic 3, Oblivion i TDU, to zneleźli by się tacy, którym by się te gry nie podobały, więc jeżeli widzisz w CDA gierkę, którą uważasz za badziewie, to pomyśl sobie, że inni są z niej niepomiernie zadowoleni.

Ja natomiast chciałbym aby wydali jako pełną wersje Hidden & Dangerous <- to była gra swego czasu <mniam> - jeśli już była w CDA to przepraszam nie wiedziałem, w końcu wszystkich numerów nie mam ;)

Hidden & Dangerous Deluxe było niedawno w Playu, więc raczej na to nie licz. Chyba, że chodzi ci o dwójkę. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA denerwują mnie tylko słabe pełniaki. Bo jak ja sobie teraz pogrywam w C&C3: Wojny o Tyberium, a w CDA będzie DevastationZone Troopers i Three Kingdoms: Fate of the Dragon , to kto odstawiłby genialne C&C3 dla tych 'badziewi'?

Zobacz ile kosztuje SAMO C&C3 oraz ILE kosztuje CDA + 4 pelniaki. Przemysl to, trzy razy stuknij sie w glowe (moze byc mlotkiem). Poza tym co to za argument - "skoro mam QIV to za chiny nie pogram w Duke'a 3D"? A dlaczego nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA denerwują mnie tylko słabe pełniaki. Bo jak ja sobie teraz pogrywam w C&C3: Wojny o Tyberium' date=' a w CDA będzie DevastationZone Troopers i Three Kingdoms: Fate of the Dragon , to kto odstawiłby genialne C&C3 dla tych 'badziewi'?[/quote']

Badziewi to nie ale mnie denerwuje marnowania dobrze rokujacych numerow na SŁABE gry (vide numer 11 urodziny: jezeli tam sa jakies hity to ja... nie wiem). Nie zebyscie odrazu dawali GTA 4 czy Gothic 3 ale KotOR by nie zaszkodził

>>>No tak, nie oczekuje ze mi dacie Maybacha czy Mercedesa klasy L ale dajcie chociaz Ferrari. Nie ma co, skromne zadania. Pomijajac juz fakt, ze ZADNA gra LucasArts NIGDY nie zozstala sprzedana na ZADEN Cover w JAKIMKOLWIEK pismie na swiecie. Ale co tam, CDA ukradnie, albo wykupi Lucasa i da, bo co to dla nich. Mammooo, a ja chce gwiazdke z niebaaaaa!

Litosci...

(dawac te gre!!!!! Bo tam przyjade [tj. do Wrocka])czy inny tytul powiedzmy z 2003/2004 roku.

>>>Aha. czyli niewazne CO, byle mialo jak najmniej lat. Zaraz, czy Wilczy Szaniec nie jest aby z 2006? Albo moze Nina? Albo najnowsza wersja Maluch Racera? To chcemy, a nie jakies tam STARE gierki!

Litosci x2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że niektórzy gracze idą w kierunku podobnym do ekranizacji książek...

"Od fascynującej klasyki, do efekciarskiej nudy"

I tak, zresztą wiadomo, co by się stało, gdyby w CD-A pojawił się

"świeży hicior"...

"Łeee a ja lubie inny gatunekkk, czemu nie daliście gry XYZ?!

Nie dba cie o czytelników!"

Heh zrzędy, ja czytam CD-A od listopada 98 i jeszcze nigdy się nie zawiodłem :P

(tak na zamieszczonych grach jak i tekstach).

Noo... może tylko jedna rzecz.... jeśli chodzi o CD-Action, to czasem denerwują mnie... jego czytelnicy, możecie coś z tym zrobić?!

Szlag człowieka trafia na miejscu...

przy okazji takich "specjalistów od jakości gier":wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jeżeli widzisz w CDA gierkę, którą uważasz za badziewie, to pomyśl sobie, że inni są z niej niepomiernie zadowoleni.

Już pomyślałem... Sorry za tamto zdanie ;) Mea culpa, mea culpa mea maxima culpa...

"Łeee a ja lubie inny gatunekkk, czemu nie daliście gry XYZ?!

Nie dba cie o czytelników!"

Nie nażekaj na nas - tych graczy co ciągle chcą czegoś. W końcu kapitalizm jest na tym zbudowany, że ktoś chcieć a firma to dawać i wszyscy są zadowoleni poza kieszenią konsumenta.

ja czytam CD-A od listopada 98 i jeszcze nigdy się nie zawiodłem (tak na zamieszczonych grach jak i tekstach).

Normalnie Budda :lol: spokój i charmonijna kooegzystencja z czasopismami.

Noo... może tylko jedna rzecz.... jeśli chodzi o CD-Action, to czasem denerwują mnie... jego czytelnicy, możecie coś z tym zrobić?!

Szlag człowieka trafia na miejscu...

przy okazji takich "specjalistów od jakości gier"Wink

Hmm... Wyżej napisałeś, że sie nie zawiodłeś żadną grą z CD-A, więc uważasz tym samym, że są dobre i warte zachodu, więc ty też jakoś wypowiedziałeś sieo jakości to też stawia cię w szereg tych upierdliwych specjalistów - choć może troszeczke z boczku przy nich stojisz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie denerwuje coraz większa ilość badziewnych gier na coverze. Po co dawać tak jak teraz 5 gier z czego pierwsze 3 które zostały do tej pory odgadnięte to stare szroty w które gdyby się nie zagrało to nic by się nie straciło. I jeszcze mnie denerwuje to, że musze płacić za ten badziew bo inaczej CDA kupić nie mogę jak tylko kupić CDA z tą [beeep] wartą płytą. Nie lepiej dać równoległą wersję bez płyty po niższej cenie? Po co mam płacić za kupe niegrywalnych dla mnie gier skoro chce tylko poczytać pismo. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I poza tym to nie tylko moje zdanie. Moje poglądy podzielają setki czytelników tego waszego pisma. Po co się kłócić o durne pełniaki skoro mogłoby ich wogóle nie być. Jak by ktoś chciał to by wybrał wersję z dvd a jak nie to bez niej. Odrazu więcej ludzi by kupowało bo pułap 15zł (nie ważne ze ma tyle czy tyle stron) jest dla wielu zbyt wysoki. Co z tego, że ma dużo stron itp. , co z tego, że Ferrari ma super skórę i inne bajery warte swojej ceny skoro nie każdy może sobie na nie pozwolić. A wy moderatorzy to nie palcie już głupa, że nie wiecie co to dobre gry. Taką przyjemność wam robi granie w jakieś troopers czy beznadziejne enclave? Nie ośmieszajcie się, proszę.Nawet jak dacie gre z gatunku która powiedzmy mi odpowiada to i tak nie pogram w to, bo dając 4 czy 5 pełnych wersji będą to bardzo PRZECIĘTNE albo nawet gorzej gry. Lepiej dawać 2 gry i po problemie. Gry lepsze i macie 2 gatunki naraz.

Poza tym mówicie, że tyle pełniaków żeby więcej ludzi zaspokoić. G**** prawda. Co numer to strategia, RTS albo inny badziew. A kiedy jakaś sportowa była? Kiedy daliście jakiegoś FPSA z czasów 2 wojny św. Kiedy jakaś wyścigówka była? Ostatnio to chyba CrashDay był prawie pół roku temu. Po prostu gratulacje. Wasza teoria o zaspokajaniu dużej rzeczy graczy o różnych gustach po prostu super, SUPER. Nie ma to jak uważanie się za najlepszych i idealnych. Fuu :!: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>No tak, nie oczekuje ze mi dacie Maybacha czy Mercedesa klasy L ale dajcie chociaz Ferrari. Nie ma co, skromne zadania. Pomijajac juz fakt, ze ZADNA gra LucasArts NIGDY nie zozstala sprzedana na ZADEN Cover w JAKIMKOLWIEK pismie na swiecie. Ale co tam, CDA ukradnie, albo wykupi Lucasa i da, bo co to dla nich. Mammooo, a ja chce gwiazdke z niebaaaaa!

Litosci x2

NIE MA MERCEDESA KLASY L. Jak coś piszesz to najpierw zastanów się. Pozatym co do gier to ten gość ma rację. Setki osób tak myślą. Musisz być ślepy jak tego nei zauważasz, że coraz częściej wasze gry są mizerne. A taka zapowiedź była, że w tym roku to taki wysyp hitów będzie. Aha, już to widzę.

Naucz sie korzystac z forum, a dopiero potem wylewaj jakies swoje bzdurne zale. Nie pisz postow jeden pod drugim. Polecam zapoznanie sie z przyciskiem "Zmień" - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MA MERCEDESA KLASY L.

>>> I CO Z TEGO' date=' DO CHOLERY. Za to jest maruda, ktory jedyne co potrafi to smecic i ktory zaczyna mnie wkurzac. Ja nie pisalem katalogu Auto-Moto tylko dawalem ci przyklad.

Jak coś piszesz to najpierw zastanów się.

>>>Radze te rade najpierw zastosowac do siebie.

Pozatym co do gier to ten gość ma rację. Setki osób tak myślą.

>>>Adresy! I co, rzecznikiem prasowym cie mianowali?

Musisz być ślepy jak tego nei zauważasz, że coraz częściej wasze gry są mizerne.

>>> Jeszcze nie bylo w CDA ZADNEJ gry, zeby NIKT nie narzekal, wpadles na to?

A taka zapowiedź była, że w tym roku to taki wysyp hitów będzie. Aha, już to widzę.

>>>O, jak widze pan jasnowidz zna juz wszystkie gry w CDA do grudnia 2007? Zazdroszcze zdolnosci. Ale powiem ci jedno: zachowuj sie tak dalej a nie trzeba byc jasnowidzem, by wiedziec, ze prosisz sie o warna albo i lepiej.

Nie ma sensu z nim rozmawiac, bo to nie rozmowa, tylko rzucanie slowami o sterte pustakow. Olac - pogledzi i pojdzie - CormaC

[smg'] Wiem. Juz poszedl. Z moja pomoca ale zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie denerwuje coraz większa ilość badziewnych gier na coverze. Po co dawać tak jak teraz 5 gier z czego pierwsze 3 które zostały do tej pory odgadnięte

>>>Ciekawe, ze w momencie gdy ja to czytam NADAL odgadniete sa DWIE gry.

to stare szroty w które gdyby się nie zagrało to nic by się nie straciło.

>>>No to nie graj, kto cie u diabla przymusza?

I jeszcze mnie denerwuje to, że musze płacić za ten badziew bo inaczej CDA kupić nie mogę jak tylko kupić CDA z tą cenzura wartą płytą.

>>>Nie ma przymusu kupowania CDA.

Nie lepiej dać równoległą wersję bez płyty po niższej cenie? Po co mam płacić za kupe niegrywalnych dla mnie gier skoro chce tylko poczytać pismo. :twisted:

>>>Kup na spolke z kims, komu zalezy TYLKO na plytach. Albo sprzedaj je na allegro. Whatever.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Kup na spolke z kims, komu zalezy TYLKO na plytach. Albo sprzedaj je na allegro. Whatever.

Płyta jest integralną częścią czasopisma i nie może być sprzedawana oddzielnie - więc gdzie jest prawda? Nie pisać mi tu że po środku bo to tekst ze średniowiecza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL LOL moderatorzy/redaktorzy widzę, że za grosz nie macie szacunku do ludzi. Każdego wyśmiewacie i mieszacie z błotem nie dając mu się nawet wypowiedzieć. Wiem, że ten temat był już 1000 razy wałkowany w AR, ale teraz dopiero przekonałem się, że to prawda. Eh...

Po prostu pełniaki są beeee, a CDA jest good i tyle. Raczej nie zanosi się na zmianę :x :evil:

Ja wam po prostu radzę, abyście się zajmowali tworzeniem najlepszego czasopisma dla graczy w Polsce, a nie wyśmiewaniem użytkowników na forum, bo że niby co? oni są gorsi bo nie pracują w 'najlepszym bla bla..............'??

życzę załatwienia jak najlepszych pełniaków do CDA SE ;) i kolejnych 11-tu latek na karku

Pozdro 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Kup na spolke z kims, komu zalezy TYLKO na plytach. Albo sprzedaj je na allegro. Whatever.

Płyta jest integralną częścią czasopisma i nie może być sprzedawana oddzielnie - więc gdzie jest prawda? Nie pisać mi tu że po środku bo to tekst ze średniowiecza.

Ten test dotyczy SPRZEDAWCOW ale nie nabywcow. Jak kupisz np. CDA i urwiesz okladki i wystawisz je same na aukcji - to co, zabronimy ci? :)

Wiadomo, ze nie. Chodzi o to, zeby sprzedawcy nie probwali nawet sprzedawac plyt osobno albo samych CDA bez plyt. Natomiast jak ty sobie kupisz gre i chcesz ja potem sprzedac, to jest tylko twoja sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hettmanus napisał

Nie nażekaj na nas - tych graczy co ciągle chcą czegoś. W końcu kapitalizm jest na tym zbudowany, że ktoś chcieć a firma to dawać i wszyscy są zadowoleni poza kieszenią konsumenta.

Ja nie narzekam, tak tylko ironizuje. Ale spójrz na to z innej strony... kapitalizm biedy nie zlikwidował (i pewnie nie zlikwiduje)...

wniosek jest stary jak świat,

wszystkim nie dogodzisz, ale z tym narzekaniem to czasem znacznie przekracza granice zdrowego rozsądku poprostu.

(np. taki awesome, całkowicie nie adekwantna zresztą kswya, nic niezwykłego z sobą nie wnosi :P).

A za specjalistę się nie mam, podałem jedynie moje "subiektywne odczucia"

(takie mąrdości piszę, że mi głowę rozsadza :wink: ).

Jeśli uznałeś, że gdzieś w tekście się narzucam, to przepraszam :)

Widać troche "Budde" poniosło :P:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL LOL moderatorzy/redaktorzy widzę' date=' że za grosz nie macie szacunku do ludzi.

Mamy szacunek dla ludzi wyrazajacych sensowne poglady i CZYTAJACYCH FAQ. Natomiast jak wlezie jakis koles, ktory jedyne co ma do powiedzieni to mniej wiecej "dawacie gupie gierki, dajcie lepsze gierki, najlepiej Gothic 3 i reszte mam w d... bo chce wam tylko wygarnac o o was mysle i zrobcie CDA bez plytek, bo ja tak chce i miliardy ludzi tez" to sorki ale noz mi sie w kieszeni otwiera.

Każdego wyśmiewacie i mieszacie z błotem

>>>Podaj tu cytat na "mieszanie z blotem"

nie dając mu się nawet wypowiedzieć.

>>>Jak nie, pan awesome w 4 postach bodaj sie wypowiedzial (a ze w kolko to samo...), ty tez jakos knebla zalozonego nie masz. To o co chodzi? Ze jak ktos powie "CDA jest glupie, bo tak" to ja mam sie do niego lasic jak kotek, i sie cieszc, ze raczyl nasz ten ktos zaszczycic glebia swych niebanalnych przemyslen?

Wiem, że ten temat był już 1000 razy wałkowany w AR, ale teraz dopiero przekonałem się, że to prawda. Eh...

>>>Tja, znaczy sie 1001 trzeba ci cos mowic, zeby dotarlo? Dobrze wiedziec. A w AR walkowane bylo wiele razy - JAKI POST, TAKA ODPOWIEDZ.

Po prostu pełniaki są beeee, a CDA jest good i tyle. Raczej nie zanosi się na zmianę :x :evil:

Ja wam po prostu radzę, abyście się zajmowali tworzeniem najlepszego czasopisma dla graczy w Polsce, a nie wyśmiewaniem użytkowników na forum, bo że niby co? oni są gorsi bo nie pracują w 'najlepszym bla bla..............'??

>>>A ja ci radze, zebys czasem - przed daniem dobrej rady - zapytal sie czy ktos jej potrzebuje. Duzo sliny i sil na tym oszczedzisz...

życzę załatwienia jak najlepszych pełniaków do CDA SE ;) i kolejnych 11-tu latek na karku

Pozdro 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac juz fakt, ze ZADNA gra LucasArts NIGDY nie zozstala sprzedana na ZADEN Cover w JAKIMKOLWIEK pismie na swiecie.

A tak sie chwalicie, ze pierwsi na swiecie macie recke S.T.A.L.K.E.R'a, pierwsi na swiecie macie Bad Day: LA czy Fratera (te dwie ostatnie giery rzeczywiscie byly super) to moze i od LucasArt's cos zalatwicie. I ja nie chce was obrazac itp. tylko zmotywowac do walczenia rekami i nogami o fajne gry! Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tym Space Emires IV PL (kwiecień) to żeście nie błysneli :lol:

A tu masz rację i nawet o tym nie wiesz. Nie dla wszystkich liczy się tylko grafika. To z resztą bolączka obecnych produkcji - często poza grafiką nic innego nie oferują.

W CDA denerwują mnie tylko słabe pełniaki. Bo jak ja sobie teraz pogrywam w C&C3: Wojny o Tyberium, a w CDA będzie DevastationZone Troopers i Three Kingdoms: Fate of the Dragon , to kto odstawiłby genialne C&C3 dla tych 'badziewi'?

A czy ktoś kogoś do tego zmusza do grania w gry z coverów? Czasopismo kupuje się by je czytać. Jak czytasz tyko to co nad logiem to nie ma o czym gadać - po co w ogóle sięgasz po CDA. Taniej będzie kupować to co akurat chcesz.

Po co mam płacić za kupe niegrywalnych dla mnie gier skoro chce tylko poczytać pismo. :twisted:

Pożyczaj od kolegi - nie dość że nie płacisz za badziewne gry to w ogóle nie płacisz.

LOL LOL moderatorzy/redaktorzy widzę, że za grosz nie macie szacunku do ludzi. Każdego wyśmiewacie i mieszacie z błotem nie dając mu się nawet wypowiedzieć.

>>>A jaki Ty masz szacunek do ludzi którzy pracują byś co miesiąc miał pismo w kiosku? Nic to nie znaczy bo pełniaki nie są takie jakie byś chciał, więc jeden z drugim zaraz czuje się okradany - a czy ktoś Was zmusza do kupowania? Jak lubisz pismo i teksty to zapłacisz nawet jak będzie bez płyt. Jak kupujesz dla płyt to kupujesz jak Ci pasuje - naprawdę nie rozumiem takich zarzutów że dodawane gry są be. Bymbył wdzięczny gdybyś potrafił mi to wytłumaczyć.

Po prostu pełniaki są beeee, a CDA jest good i tyle. Raczej nie zanosi się na zmianę :x :evil:

>>>A jakie to ma znaczenie. Skoro wydajesz własne pieniądze z własnej woli to miej pretensje do siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac juz fakt, ze ZADNA gra LucasArts NIGDY nie zozstala sprzedana na ZADEN Cover w JAKIMKOLWIEK pismie na swiecie.

A tak sie chwalicie, ze pierwsi na swiecie macie recke S.T.A.L.K.E.R'a, pierwsi na swiecie macie Bad Day: LA czy Fratera (te dwie ostatnie giery rzeczywiscie byly super) to moze i od LucasArt's cos zalatwicie. I ja nie chce was obrazac itp. tylko zmotywowac do walczenia rekami i nogami o fajne gry! Pozdro

Mozem sie chwalic, ze skaczemy wzwyz 2.5 metra ale to nie oznaczy, ze tym samym sa spore szanse na to, by wskoczyc na Ksiezyc :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie chodzi mi o to, żeby był Oblivion [zresztą bym go nie chciał] ale coś sensownejszego, w co można pograć.

A ja powtórzę wielokrotnie zadawane pytanie.

Co oznacza "coś sensowniejszego". Gry, które się tobie podobają?

Podaj dokładną definicję gry sensownej i postaraj się uzyskać dla niej co najmniej 50% poparcia forumowiczów i wtedy będziemy starali się wg tej definicji dobierać pełniaki.

gra sensowniejsz to taka, która NIE jest strategią, albo RTS'em, bo ostatnio w CDA tylko taki szajs :evil: Może być jakiś FPSik, albo rajdówka... TYLKO NIE STRATEGIA!

Zobacz ile kosztuje SAMO C&C3 oraz ILE kosztuje CDA + 4 pelniaki. Przemysl to, trzy razy stuknij sie w glowe (moze byc mlotkiem). Poza tym co to za argument - "skoro mam QIV to za chiny nie pogram w Duke'a 3D"? A dlaczego nie?

CDA + 4 niedoje*ane gry kosztuje 14.90, a C&C3 kosztowało mnie ok. 8zł - tyle przez 2 noce może komputer wyczerpać prądu :twisted: - Umiem liczyć :) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL LOL moderatorzy/redaktorzy widzę, że za grosz nie macie szacunku do ludzi. Każdego wyśmiewacie i mieszacie z błotem nie dając mu się nawet wypowiedzieć.

>>>A jaki Ty masz szacunek do ludzi którzy pracują byś co miesiąc miał pismo w kiosku? Nic to nie znaczy bo pełniaki nie są takie jakie byś chciał, więc jeden z drugim zaraz czuje się okradany - a czy ktoś Was zmusza do kupowania? Jak lubisz pismo i teksty to zapłacisz nawet jak będzie bez płyt. Jak kupujesz dla płyt to kupujesz jak Ci pasuje - naprawdę nie rozumiem takich zarzutów że dodawane gry są be.

Bymbył [K] wdzięczny gdybyś potrafił mi to wytłumaczyć.

<<<>>> Nie kupuje CDA dla płyt, tylko właśnie do czytania [z zawartości płyt przeglądam tylko bonusy, oglądam trailery i czasami odpale jakieś demko - więc gdybym kupował CDA dla płyt, to byłoby chyba ze mną coś nie tak !??]. I w żadnym wypadku nie czuję się okradany... lol człowieku też masz argument :lol:

A co do płyty to nie jest ona takim 'bylejakim', nieistotnym dodatkiem do CDA, tylko jest 'integralną częścią czasopisma' i powinna zadowalać przynajmniej część czytelników - czyt. powinny być na niej gry reprezentujące różne gatunki, a nie same RTSy ;) :roll:

Peace

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra sensowniejsz to taka, która NIE jest strategią, albo RTS'em, bo ostatnio w CDA tylko taki szajs :evil: Może być jakiś FPSik, albo rajdówka... TYLKO NIE STRATEGIA!

To jest jakas definicja przyjeta rezolucja unijna? Dla mnie np. rajdowka jest malo sensowna. I co, ktory z nas ma racje wedlug ciebie?

CDA + 4 niedoje*ane gry kosztuje 14.90, a C&C3 kosztowało mnie ok. 8zł - tyle przez 2 noce może komputer wyczerpać prądu :twisted: - Umiem liczyć :) :twisted:

No i dostajesz ostrzezenie za piracenie. Idz sie puknij w pusta glowke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...