Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bonkol

Co mnie najbardziej DENERWUJE w CDA?

Polecane posty

Najbardziej wkurza mnie to, że mając zaprenumerowane pismo, nie moge dostać numeru z DVD!!! :x :x :x Nie będe przecież kupował drugiego egzemplarza! Tak mnie to bulwersuje, że postanowiłem założyć temat. :-({|=

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można to było napisac w innym temacie, a nie specjalnie nowy pisać.... kogo to obchodzi ze jestes zbulwersowany... myślisz, że ktos bedzie nad tobą się użalał??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> Mnie najbardziej denerwuje to, ze CDA - pismo na poziomie, najlepsza partia na rynku, ma takich czytelnikow-pajacow, ktorzy tylko pojawia sie, zaloza watek, po czym albo dalej beda to czynic, albo juz przestana, bo nawet nie zdaza powiedziec "mama", jak sie ich permanentnym bananem potraktuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość firelord
Najbardziej wkurza mnie to, że mając zaprenumerowane pismo, nie moge dostać numeru z DVD!!! :x :x :x Nie będe przecież kupował drugiego egzemplarza! Tak mnie to bulwersuje, że postanowiłem założyć temat. :-({|=

Jesteś zbulwersowany. My mamy to w głębokim poważaniu. Jak chcesz się wyżalić zadzwoń do monaru albo telefonu pomocy młodzieży a nie tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czemu tak lecicie po tym gosciu? Sama idea watku jest w sumie ciekawa, moze jego problem nie jest specjalnie "nosny" ale watek ma sens.

Poza tym nie bardzo rozumiem problem, bo z tego co wiem mozliwa jest przesiadaka z prenumeraty CD na DVD, jak i zaprenumerowanie wersji z DVD. W kazdym razie -> beata.jankowska.bauer.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość firelord
--> Smuggler, zważ jednak, że wypowiedzi typu: w CDA denerwuje mnie to i tamto... można podciągnąć pod temat "Co bym zmienił w CDA", więc możelepiej tam wpisywać takieposty?

Prawda w 100%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czemu tak lecicie po tym gosciu? Sama idea watku jest w sumie ciekawa, moze jego problem nie jest specjalnie "nosny" ale watek ma sens.

>>> tu zgadzam się z Colidorem że podobne pytanie można zadać w co najmniej 3 innych wątkach

Poza tym nie bardzo rozumiem problem, bo z tego co wiem mozliwa jest przesiadaka z prenumeraty CD na DVD, jak i zaprenumerowanie wersji z DVD. W kazdym razie -> beata.jankowska.bauer.pl

Jak widać nawet samo pytanie jest trochę dziwne - po prostu kolejny leń , któremu prościej założyć nowy temat niż wysiliń zwoje mózgowe i poszukać odpowiedzi samemu :?

BTW

Prawda w 100%

Statsiarstwo w 100%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurza mnie to, że mając zaprenumerowane pismo, nie moge dostać numeru z DVD!!!

Jak już napisał Smuggler możliwe jest przerzucenie się na prenumerate z DVD.Jeśli jesteś prenumeratorem, to dostałeś na 99% info jak to zrobić (trzeba do każdego numeru z DVD dopłacić 1,49 zł)

A mnie najbardziej denerwuja ludzie, których pierwsza czynnoscia na forum jest zakładanie głupiego topicu. Po co to jest???? Dla twojrgo jednego problemu zakładać osobny temat?

A mnie się temat podoba, więc pisze.Najbardziej wqrza mnie Kaszanka Zone i Kącik gier na Linuksa.Wpisałem te działy w ankiecie jako propozycje to wyrzucenia(powód: nie są ciekawe :( ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwuje to, że w tym piśmie nie ma absolutnie nic co mogło by mnie zdenerwować i to jest frustrujące. Argh... co miesiąc szukam czegoś co mogłoby mną zachwiać i nic. Właśnie to mnie denerwue :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> Smuggler, zważ jednak, że wypowiedzi typu: w CDA denerwuje mnie to i tamto... można podci?gn?ć pod temat "Co bym zmienił w CDA", więc możelepiej tam wpisywać takieposty?

Niby to samo ale IMo ten watek moze warunkowo zostac. Zobaczymy jak sie rozwinie. Zmienic mozna cos, co sie podoba, zeby bylo lepsze. A warto wiedziec co ludzi wkurza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Vox populi vox dei ... :-k a raczej vox dei vox populi tym razem :lol:

Jak już nie podoba mi sie czasem dobór kolorów liter i tła w niektórych txt - żle się czyta. Bo że druk sie czasami rozjeżdża to pewnie wina konkretnych egzemplaży jak myślę

Reklamy - te logosów, dzwonków, i wszystkie w tym stylu (tj. na arkusz Excela patrzył)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mnie najbardziej denrwuje w CDA? Mnie to najbardziej Eld wkurza. Kurde jak spotkam kiedyś tego człowieka to go normalnie zarżne. Te jego zdurniałe gadki dobrowadzają mnie do szału. Więc pamiętaj Eld sztrzeż się!! :twisted: :twisted: :twisted: !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mnie najbardziej denrwuje w CDA? Mnie to najbardziej Eld wkurza. Kurde jak spotkam kiedyś tego człowieka to go normalnie zarżne. Te jego zdurniałe gadki dobrowadzają mnie do szału. Więc pamiętaj Eld sztrzeż się!! :twisted: :twisted: :twisted: !

A ja, korzystając z okazji, wystawię pierwsze nieoficjalne ostrzeżenie. Jeszcze jeden taki tekst i wniosę prośbę o bana. Grozić możesz sobie swoim kolegom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mnie najbardziej denrwuje w CDA? Mnie to najbardziej Eld wkurza. Kurde jak spotkam kiedyś tego człowieka to go normalnie zarżne. Te jego zdurniałe gadki dobrowadzają mnie do szału. Więc pamiętaj Eld sztrzeż się!! :twisted: :twisted: :twisted: !

A ja, korzystając z okazji, wystawię pierwsze nieoficjalne ostrzeżenie. Jeszcze jeden taki tekst i wniosę prośbę o bana. Grozić możesz sobie swoim kolegom.

juz wylecial... niech sobie zartuje z kolegami z piaskownicy, bo ja tracic czasu na ostrzezenia nie bede...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo już DION pierwsze ostrzeżenia daje szybko to mu idzie. Co mnie denerwuje w cda? Praktycznie wszystko jest ok ale bym zmniejszył liczbe cd do dwóch albo do jednego z demkami i bonusami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartować niemożna sobie. kurde ja mieszkam daleko od wrocławia a szukać go to się niewybieram.

Można , ale też umieć trzeba. Chyba tej sztuju jeszcze nie posiadleś - poudzielaj sie tak z pól roku to żarty w tym typie może bedą tolerowane (ale nie przez Elda :twisted: )

Hehe a nie mówiłem ROTFL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w CDA najbardziej denerwuje mnie dział Tipsy. Owszem jest on dobry, ale nie piszecie wszystkiego jak/kiedy wpisywać kody. Np. Władca Pierścieni Powrót Króla- naciśnij esc, lewy ctrl, lewy shift, lewy alt i wpisz 7755 na numerycznej. Robie tak... i co sie dzieje zabijają mi Gandalfa który nie odzyskał ani kropli energii. No to co to za kod?! Podałbym wiele innych przykładów ale ich nie pamietam. Więc radze poprawić ten dział!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w CDA najbardziej denerwuje mnie dział Tipsy. Owszem jest on dobry, ale nie piszecie wszystkiego jak/kiedy wpisywać kody. Np. Władca Pierścieni Powrót Króla- naciśnij esc, lewy ctrl, lewy shift, lewy alt i wpisz 7755 na numerycznej. Robie tak... i co sie dzieje zabijają mi Gandalfa który nie odzyskał ani kropli energii. No to co to za kod?! Podałbym wiele innych przykładów ale ich nie pamietam. Więc radze poprawić ten dział!

Wyobrażasz sobie, że redakcja każdy tips sprawdza na każdej grze? Przeważnie jest to spisane z materiałów dostępnych w sieci i dotyczących bezpośrednio gier recenzowanychplus pełnych wersji. Nie miej pretensji, bo kierujesz je do neiwłaściwych osób :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oberleutnant (h)EROS

najbardziej wkurza mnie to, że teksty są czasami za długie tzn. nie jeśli chodzi o objętość tylko ciągłość wypowiedzi :D dlatego popieram wprowadzanie ramek, ramek i jeszcze raz ramek- poza tym, że tekst staje się o wiele mniej monotonny, to z ramki można sięwiele dowiedzieć. :wink:

aha Colidor- co do twojego podpisu :) jak powiedział Smg"NIe pękaj, ona się kiedyś musi skończyć. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...