Skocz do zawartości

Pytania do Huta


Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Co do wyboru MMORPG...

Nie myślałeś o Age of Conan?

Trochę grałem - wejścia w tę grę byłem najbliżej, ale zamieszanie z polskim wydaniem jakoś mnie zraziło.

Składam szczere kondolencje z powodu Click'a :(

I pytanko udzielisz się w końcu na forum Click'a ? Brakuje nam Ciebie :(

Mogę się udzielić, ale czy rzeczywiście wam brakuje ;-)?

Hucie, znalazłeś może tę recenzję? A jeśli zapomniałeś, to przypomnę, że rozchodzi się o Psychonauts. :)

Masz już na privie (mam nadzieję).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM dwa małe pytanka

W której grze lądowanie Normandii jest dynamiczniejsze i lepsze ?

MoH:AA czy MoH:Frontline

Oraz Która część z serii Jack And Daxter uważasz za najlepszą ?

(Ja osobiście bardziej lubię 2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widze ze nie tylko ja slucham rapu wprost z West Side ;).

Kilka szybkich pytan...

  • Czy slyszales moze Mr.Criminal'a ? Jezeli Tobie sie nie chce szukac sam cos z niego zarzuce...

    Criminal Life

    Co sadzisz o tym raperze ?

  • Czy moze sluchasz/sluchales 2paca, jak tak to jaka piosenka Ci sie najbardziej podobala ?
  • Walne "prosto z mostu" : Jak zaczela sie Twoja przygoda z Rapem ?
  • Jakich wykonawcow bys mi polecil ? Bylo by milo jakbys podal rowniez tytuly piosenek, bede wdzieczny, oczywiscie mowa o rapie.

Naprawde mi milo, ze nie tylko ja lubie Gangsta Rap. Szczerze mowiac niektorzy nie akceptuja tego...

To tyle, Czesc.

Moze jak cos mi sie przypomni to cos dopisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM dwa małe pytanka

W której grze lądowanie Normandii jest dynamiczniejsze i lepsze ?

MoH:AA czy MoH:Frontline

Oraz Która część z serii Jack And Daxter uważasz za najlepszą ?

(Ja osobiście bardziej lubię 2)

1. Allied Assault. To jednak klasyk - od tego się zaczęło w ogóle rozmawianie o "lądowaniu w Normandii".

2. Bardzo lubię jedynkę. Zaraz za nią Daxter na PSP, a potem to już wszystkie równo. Na końcu Jak X.

Witam, widze ze nie tylko ja slucham rapu wprost z West Side ;).

  • Czy slyszales moze Mr.Criminal'a ? Jezeli Tobie sie nie chce szukac sam cos z niego zarzuce...

    Criminal Life

    Co sadzisz o tym raperze ?

  • Czy moze sluchasz/sluchales 2paca, jak tak to jaka piosenka Ci sie najbardziej podobala ?
  • Walne "prosto z mostu" : Jak zaczela sie Twoja przygoda z Rapem ?
  • Jakich wykonawcow bys mi polecil ? Bylo by milo jakbys podal rowniez tytuly piosenek, bede wdzieczny, oczywiscie mowa o rapie.

Wessyde!

1. Mr. Criminal - nie znałem. Niezłe, ale trochę mało oryginalne - to jednak mocno inspirowane gwiazdami west coastu - od 2Paca po Xzibita.

2. 2Paca cenię, ale nie jest na mojej top-liście. Lubię jego podwójny album dla Death Row, podoba mi się prawie cały, może za wyjątkiem 3-4 kawałków (np. "What's ya number" - czy jakkolwiek to się tam pisało). Dzięki, że mi o tym przypominałeś - jutro posłucham tej płyty jadąc do pracy.

3. Trudno sobie przypomnieć taki jeden moment. Wcześniej słuchałem grunge'u, rap zainteresował mnie za sprawą ścieżki dźwiękowej do filmu Judgement Night i singli Cypress Hill z płyty "Black Sunday. Potem się wciągnąłem na dobre.

4 Polecam (z westcoastu): The Game, Tech9, całe Dogg Pound (które pewnie znasz). Świetny jest Kokane. Polecam też takiego zioma Mr. Short Khop (od Ice Cube'a). Ze starszych rzeczy - jeśli nie znasz - Kam, MC Eiht. Quik to dla ciebie mam nadzieję znany koleżka? Możesz też nie znać Above The Law, to gangsterzy z długą tradycją. Dużo jest tego, mogę podpowiedzieć coś bardziej konkretnie, ale musisz wskazać z jakiej odmiany rapu, bo wymieniać mógłbym bardzo długo. Natomiast jeśli wyjdziemy z west coastu, to ja mam ostatnio fazę na Lil Wayne'a, Kid Cudiego, Izza Kizza, Wale - takich typków. Polecam niezły blog: 2dopeboyz.okayplayer.com, można tam wyhaczyć sporo naprawdę ciekawych brzmień i sporo rzeczy do legalnego ściągnięcia (np. ostatnio pojawiły się mixtape'y zapowiadające nowe albumy Busta Rhymesa i Raekwona).

Za co cenisz hip-hop?

Ja za za prawdę i za przekaz :]

Nie wliczajmy do tego hh typu : JP, HWDP I MIEJSKĄ STRAŻ JEE FIRMA JP JP NA 100%

Ja też. Poza tym za językową sprawność i dobre bity.

Czy lubisz amerykańskich raperów, typu Snoop Dogg, Dr. Dre, Xzibit, Jay'z, Lil Wayne, Lil Jon itd., jeśli tak, którego najbardziej?

Stale Jay-Z. Ostatnio Lil Wayne. Snoop i Dre są jak gdyby poza konkurencją ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja do stawki dodam Eminema i Kanye Westa? Lubisz ich? I co sądzisz o nowej piosence Eminema We Made You?

A słyszałeś kiedyś Jona Lajoie? Nie jest to "poważny" raper, o ile w ogóle nim jest, ale ma fajne, zabawne teksty. Z tych "poważniejszych" to podoba mi się

. Lubię go posłuchać po ciężkim dniu ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja do stawki dodam Eminema i Kanye Westa? Lubisz ich? I co sądzisz o nowej piosence Eminema We Made You?

A słyszałeś kiedyś Jona Lajoie? Nie jest to "poważny" raper, ale ma fajne, zabawne teksty. Z tych "poważniejszych" to podoba mi się

. Lubię go posłuchać po ciężkim dniu ;)

Kanye: kozak. Jedno z nielicznych prawdziwych objawień w ostatnim czasie w hip-hopie,on zresztą zaczął renesans tej muzyki, bo przed nim już się hip-hop kończył. Eminema lubię, ale wolałem go z czasów Slim Shady LP i Marshall Mathers LP.

Jona nie słyszałem, ale zaraz sprawdzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałeś kiedyś i co sądzisz o Pablopavo i o Vavamuffin? Czy reggae to zupełnie nie Twoje klimaty?:)

Słyszałem, bywałem na koncertach, itd. Moje, jak najbardziej. Chociaż bardziej wolę tradycyjne rootsowe odmiany reggae. Z ciekawostek polecam coś takiego, jak Taggy Matcher - "Next episode". Ja to znam z vnylowej siódemki, ale pewnie można znaleźć i w bardziej cyfrowych wersjach jak się dobrze poszuka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Słuchasz/lubisz reggae bądź też mix reggae z rapem/dancehallem vide Damian Marley, Gentleman bądź Stephen Marley?

Która płyta Snoop Dogga podoba Tobie się najbardziej :)?

Jaki tytuł, jeśli można wiedzieć, miała Twoja praca doktorska :)?

Niedawno przesłuchałem na YouTube kilka utworów z płyty: "5 zmysłów". Genialne :)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ymir

Co sądzisz o umieszczaniu swoich piosenek na You Tube?

Uznajesz to jako formę promowania swoich piosenek (b. dobre swoją drogą), czy jednak potępiasz akie akcji. Bo np. większość singli z 'Oddycham Smogiem' jest na YT. Co o tym sądzisz ogólnie?

Skąd twój nick 'Hut' i avatar?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchales moze nutki z najnowszego albumu Eminema - Relapse ? Jakie masz uczucia co do niego ?

Widze, ze cholernie odstaje od Ciebie co do znajomosci Rapu.

Albumy 2paca dla Death Row ;o, pierwsze slysze, pewnie sluchalem ale nie wiem o co chodzi. Mi sie podobaja piosenki z OG Remasters np. Troublesome 67. Dr.Dre tez nie pogardze, szczegolnie miodne sa piosenki razem z Eminemem (Old Time's Sake oraz Crack a Bottle). Eazy-e... Real Muthaphukkin G'z i chyba We want Eazy, reszta be. Ice Cube to juz w ogole inna jazda, nie moge jakos namierzyc dobrych zrodel i nie moge sie zaopatrzyc w jego albumy =(...

MC Eiht sluchalem, cos nie moge sie przekonac. Chicano Rap (m.in. Mr Criminal) cosik mi przypada do gustu, bardzo dobra jest piosenka Rome - Pawns in a chess game ft. Conejo z jego mixtape'u (tzn Rome'a).

Bardzo sie "luzuje" przy DMXie, a to juz inna klasa w porownaniu do 2paca, czy Dr.Dre.

Co do typu rapu(co wspominales), to raczej ciezko okreslic, raczej takie ogolniki :D.

To zem sie rozpisal, ale mam nadzieje ze dosc ciekawa dyskusje sie uda nam rozwinac.

Kilka hiperlaczy zamiescilem, wiec uwazaj :D

/edit Wlasnie slucham sobie Tha Dogg Pound ft. RBX Dipp Wit' Me - genialne, czuje ze bedzie co sciagac :D

Dj Quik znam, tak sobie. The Game to juz w ogole nie w moim guscie. Lil' Wayne ma dosc ciekawe piosenki, czasem mozna sobie go posluchac, ale IMO wole klasyki. Kid Cudi to go kojarze z tej piosenki Day n Nite, ktora no eee po prostu nie podoba sie, ale zdaje sie, ze cos tam ciekawego moze miec.

Podsumowujac bardzo jestem "zacofany" pod wzgledem piosenek "tylko dla nielicznych" xd i mam nadzieje, ze mnie pokierujesz na Jasna Strone Mocy.

Jeszcze jedna sprawa... jak posiadasz jakies legalne zrodla do downloadu, to jak mozesz oczywiscie slij na pw. Bede NAPRAWDE wdzieczny....

Peace, OG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Tymonie/Hucie ? Sam już nie wiem jak się do Ciebie zwracać...

A więc ja także dołączę do tych wszystkich, którzy zadręczają Cię pytaniami o rapie xd.

Przeglądając posty w tym wątku zauważyłem że preferujesz Westside, tak jak ja zresztą, co bardzo sobie cenię :thumbsup: . Powiedz tylko który raper z zachodu jest dla Ciebie najlepszy, gdybyś mógł wymienić tylko jednego, to kto by nim był. Dla mnie jest nim fa?shizzle Snoop, nie dlatego że jest mega gwiazdą, tylko dlatego, że jego teksty i flow po prostu roz.. walają. Szczególnie lubię Tha Last Meal z kawałkiem Set it Off, cały album miażdży ;] z innych afkorz Dre( jako producent, ale także raper), The Game (chociaż LAX mi nie podchodzi, może Letter To The King z Nasem), cały Dogg Pound no i 2Pac[ wszyscy przecież wiemy, że żyje,(dla ciekawskich: wpiszcie w googlach Machiavelli & 2pac ;]) i że wróci w 2014]. To na tyle z Westcoastu, innych nie lubię, Lil?Wayne to dla mnie porażka (sorry jeśli kogoś tym urażam) jego flow to dla mnie coś żałosnego, teksty tak samo, o innych typach takich jak Soluja nawet nie będę wspominał.

Teraz nastawiłem się także na powrót Marshalla, ale po kawałkach 3AM i We made you nie sądzę żeby wyszło coś lepszego niż Encore :verymad: btw: ukazał się klip do Crack A Bottle ? POCISK ! ;D Chociaż track Insane z Relapsu jest niezły ;]

Kolejne oficjalne pytanie do Ciebie, Hut ? kogo uważasz za najlepszego rapera w Polsce ?

Dla mnie jest nim Adam ?O.S.T.R.? Ostrowski i nie chodzi tu o to, że jestem z Teofilowa ?C? (co jest prawdą, widziałem go z Gapcią i na koszu! sorki ale musiałem, to było silniejsze ode mnie xd). Dla mnie Ostry to Ktoś. Jego Flow, każdy bit wykręcony na MPCetce, ponadczasowe i ?lirycznie wysublimowane? teksty to dla mnie perfekcja. Oczywiście miewa wpadki (dla mnie Jazzurekcja i POE) lecz kto inny może pochwalić się 10(!) legalnymi płytami wydanymi w przeciągu 10 lat ? Cenię go także za to, że ciągle jest autentyczny, ?hajs? go nie zmienił, wciąż ma nowe pomysły i ciągle interesuje się problemami społeczeństwa, a na koncertach daje z siebie wszystko ( free o Gapci w Łódzkiej Wytwórni rozsmarował xD). Teraz czekam na jego Trible Double z Haemem i Chwiałem, ponoć jako jeden z gości ma wystąpić Royce da 5?9?? i to jeszcze w tym roku ! Klip z Sofą także geniusz a i jako gość na Poetach nie zawiódł (?Daj mi strzelbę, bo na ten kicz mam alergię !!!? ;DD)

BTW: Wiedziałeś że Ostry nawiązał do Twojego kawałka On jest za duży w tracku Free about 4 MC?s ? kiedy to usłyszałem prawie spadłem z krzesła, taką pompę załapałem ;D

No, troszkę się rozpisało dziecko ale cóż ?naszło Mie?, niedługo może i do AR napisze :tongue:

Na koniec takie małe ?ale? do kolegi Duma : Jeśli miodne są dla Ciebie Old Times Sake i Crack a Bottle jako feat. Ema z Dre, to posłuchaj Forgot about Dre, Guilty Conscience lub Say What You Say. To jest dopiero miód ;]

PS. Hut na privie dostałeś msg ode mnie, jeśli obczaisz będzie super :biggrin:?

Pzdr yah0l

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchasz/lubisz reggae bądź też mix reggae z rapem/dancehallem vide Damian Marley, Gentleman bądź Stephen Marley?

Która płyta Snoop Dogga podoba Tobie się najbardziej :)?

Jaki tytuł, jeśli można wiedzieć, miała Twoja praca doktorska :)?

Niedawno przesłuchałem na YouTube kilka utworów z płyty: "5 zmysłów". Genialne :)

1. Płyta "Welcome to Jamrock" to niedoceniony klasyk. Gentlemana nie lubię - białas z Niemiec, grający reggae? Trochę to śmierdzi. I to nie gandzią. Choć przyznaję, że nieźle mu to idzie.

2. Proste: Snoop Dogga - "Doggystyle"

3. "Przedsięwzięcia public relations w Internecie"

4. Dziękuję!

Co sądzisz o umieszczaniu swoich piosenek na You Tube?

Uznajesz to jako formę promowania swoich piosenek (b. dobre swoją drogą), czy jednak potępiasz akie akcji. Bo np. większość singli z 'Oddycham Smogiem' jest na YT. Co o tym sądzisz ogólnie?

Skąd twój nick 'Hut' i avatar?

1. Nieuniknione. Witaj w XXI wieku! Sądzę, że to nie szkodzi artystom - małym pomaga w promocji, dużym odbiera kilka milionów dolarów - z kilkusetmilionowych zarobków ;-)

2. Hut - długa, nieciekawa historia. Już zapomniałem ;-) Avatar - z gry na Nintendo DS. Bardzo fajnej ;-)

Top10 ulubionych gier na xboxa 360 :biggrin:

Trudne, nigdy nie lubiłem top 10, bo zawsze miałem kłopot z rodzieleniem "all time best" z tym, w co gram aktualnie. Nieee, nie potrafię odpowiedzieć tak, żebym za dwa tygodnie nie chciał tej odp. zmienić. Z "ekskluziwów" na pewno Forza 2, Gears of War, Halo 3, Fable II. A ostatnio - kończę Pure'a, Dead Space'a, ostatniego Prince'a i zabieram sie za nowego Riddicka, więc to jest mój top "początku maja"

Witam, Tymonie/Hucie ? Sam już nie wiem jak się do Ciebie zwracać...

Whateva, man!

Przeglądając posty w tym wątku zauważyłem że preferujesz Westside, tak jak ja zresztą, co bardzo sobie cenię :thumbsup:

Niekoniecznie Wescoast. Chicago ma świetną scenę, a ci nowi kolesie (polecam mixtape (legalny): http://www.complex.com/ENTERTAINMENT/MUSIC...f-the-New-Cool) to nawet sam nie wiem skąd są. Natomiast z Westcoastu oczywiście Snoop, choć jego flow sie "popsuł" ostatnimi czasy. Z nowszych na pewno Game.

Lil?Wayne to dla mnie porażka (sorry jeśli kogoś tym urażam) jego flow to dla mnie coś żałosnego, teksty tak samo, o innych typach takich jak Soluja nawet nie będę wspominał.

O Soulja też bym nie wspominał, ale Lil Wayne to naprawdę utalentowany facet. Spróbuj go posłuchać bez uprzedzeń ;-)

Kolejne oficjalne pytanie do Ciebie, Hut ? kogo uważasz za najlepszego rapera w Polsce ?

Dla mnie jest nim Adam ?O.S.T.R.? Ostrowski i nie chodzi tu o to, że jestem z Teofilowa ?C? (co jest prawdą, widziałem go z Gapcią i na koszu! sorki ale musiałem, to było silniejsze ode mnie xd). Dla mnie Ostry to Ktoś. Jego Flow, każdy bit wykręcony na MPCetce, ponadczasowe i ?lirycznie wysublimowane? teksty to dla mnie perfekcja. Oczywiście miewa wpadki (dla mnie Jazzurekcja i POE) lecz kto inny może pochwalić się 10(!) legalnymi płytami wydanymi w przeciągu 10 lat ?

Mogę się z tym zgodzić. Już na to odpowiadałem, sprawdź wcześniejsze części tego wątku.

Sluchales moze nutki z najnowszego albumu Eminema - Relapse ? Jakie masz uczucia co do niego ?

To chyba jeszcze nie wyszło, co? :icon_twisted:

Albumy 2paca dla Death Row ;o, pierwsze slysze,

Łooo, brachu. To ja poczekam, aż nadrobisz zaległości;-)

Bardzo sie "luzuje" przy DMXie, a to juz inna klasa w porownaniu do 2paca, czy Dr.Dre.

Dawno nie słuchałem. Chyba czas go sobie odświeżyć... ;-)

Jeszcze jedna sprawa... jak posiadasz jakies legalne zrodla do downloadu, to jak mozesz oczywiscie slij na pw. Bede NAPRAWDE wdzieczny....

Legalne są zwykle mixtape'y. Dobra strona do nich to 2dopeboyz.okayplayer.com. No i oczywiście: http://www.datpiff.com/, ale tam czasem trudno wejść/coś ściągnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jeszcze nie wyszło, co?

Wyszlo, Old Time's Sake oraz Crack a Bottle ^^. O reszcie nie wspominam, bo nie mam :o

Tak myslalem, ze posiadam te albumy, co 2pac rapowal dla Death Row Records, naprawde fajne brzmienia, ale nie sa one wbrew pozorom w mojej czolowce :D

Big Thangs 4 linkz2download :D

To tyle ode mnie, see ya!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ymir

1. Może i było n poprzednich stronach, ale wyszukiwarka ostatnio nie działa tak jak powinna. W każdym bądź razie. Jesteś stanie wytłumaczyć mi fenomen machania dłońmi podczas śpiewania u raperów?

2. Jaki masz stosunek do tego? Zdarza Ci się sporadycznie, jednak przez cały czas jak śpiewasz nie dajesz im spokoju? (tj. dłoniom)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Może i było n poprzednich stronach, ale wyszukiwarka ostatnio nie działa tak jak powinna. W każdym bądź razie. Jesteś stanie wytłumaczyć mi fenomen machania dłońmi podczas śpiewania u raperów?

2. Jaki masz stosunek do tego? Zdarza Ci się sporadycznie, jednak przez cały czas jak śpiewasz nie dajesz im spokoju? (tj. dłoniom)

Hmmm. Ciekawe pytanie. Chyba pomaga w ekspresji, tak jak gestykulacja. Rapowanie to przecież bardzo ekspresyjne gadanie;-)

Przepraszam jeśli padło to pytanie, ale co sądzisz o Abradabie? Wolisz "Czerwony Album" czy "emisja spalin"?:)

Czerwony album - zdecydowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos konsol- grywasz na PSP?

Jak tak, to co byś polecał?

Ja ostatnio grałem w The Force Unleashed (STARa WARSzawa) na konsolce Sony, i powiem, że jestem pod wrażeniem. Czy na PS3 też się gra bez poczucia czasu? (Jeśli oczywiście w to grałeś)

A jak grałeś, podobały ci sie dialogi?

pytanie pytanie pytanie

pytanie

pytanie pytanie

pytanie - deszcz pytań :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...