Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Nikt nie kupi konsoli za kilkaset złotych dla jej inności. Musi coś oferować. DS imprezowy nie jest, bo to sprzęt dla pojedynczego gracza, ale większość gier na niego to po prostu "100% grywalności", w takim oldskulowym znaczeniu - tzn. grywalności wymagającej zręczności, spostrzegawczości, dającej małe dawki częstej satsyfakcji.
Ja postawilem śmiałą (?) tezę, że jeśli ktoś się decyduje na zakup DS-a to właśnie dla tej Inności, która odróżnia Wii od PS3 i X360. I to Wii nazwałem "imprezową".

To, że Nintendo produkuje na swoją konsolę świetne gry (wszystkie te Mario/Wario) nie zmienia faktu, że poza nimi są setki świetnych produkcji. Są jRPGi, są ścigałki, są zręcznościówki, są świetne gry logiczne i dziesiątki takich "dzwinych" produkcji, przy których kilka Loco Roco, Patapon i Echochrome wygląda naprawdę skromnie.
No tak, jest pole szczególnych tytułów, ale ścigałki czy inne RPG-i są też na inne konsole, a licytowanie się tytułami wolałbym pominąć, bo dostaniemy konflikt na linii PS3 - X360.

DS to przede wszystkim rynek japoński i tam troche inne typy tytułów chyba mają największe wzięcie, choć o source pytany bym wolał nie być.

co powiesz o Clicku, o jego upadku i ogólne twoje zdanie o nim?
Click! "upadł" czy został "zawieszony", tak BTW... :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś fanem NDS(podobnie jak ja ;) ), wiec czy grałeś w świetną przygodówkę (szkoda, że nie ma jej odsłony na PC) Phoenix Wright? Seria składa się z czterech części (czwarta ma inną nazwę, Apollo Justice, zdaje się ).

Jasne, że grałem. To jedna z bardziej ważnych serii z tej konsoli, więc nie granie w nią byłoby, jak nie granie w "Another World" na PC ;-)

Czy szykują się u Ciebie nowe projekty w stylu "Świntuszenia"? Według mnie jest to świetna płyta, taka z jajem, przepełniona humorem, którego ostatnio trochę w polskim HH brakuje (przynajmniej mi).

Kto wie. Teraz będę miał trochę więcej czasu, więc może uda mi się nagrać coś takiego. Na razie jednak mam inny pomysł na płytę, który chyba ma większe szanse na realizację. Świntuch zawsze był takim projektem pobocznym. A propos - płyta ponownie trafiła do sprzedaży, ostatnie egzemplarze, znalezione przez wydawcę w magazynie pojawiły się w sprzedaży w kilku sklepach Empik w Polsce!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ode mnie pytania:

- Masz problem z pisaniem tekstów swoich piosenek? Chodzi mi tu oczywiście o przymus omijania pewnej upierdliwej literki;)

- Co sądzisz o Wii? Zastanawiam się czy sobie nie kupić i miło by było poznać Twoją opinię o tej konsoli.

No i gratuluje kawałka Oto Ja - dla mnie świetne:)

Ah i jeszcze jedno, skoro już przy HH jesteśmy: co sądzisz o PFK i K44?:)

Po kolei:

1) Wiadomo, że byłoby łatwiej z "r", ale jakoś daje sobie radę. Nagrałem w ten sposób już cztery pełne płyty i kilka dodatkowych kawałków, także jak widać, jest to do zrobienia.

2) Wii - świetna konsola, ale... u twojego kolegi. To sprzęt, w który gra się tylko wtedy, gdy wpadną znajomi albo rodzina. Jest prosty w użyciu, zabawny, więc nawet, jak ktoś ma 60 lat, to może się przy Wii zrelaksować. Ale jeśli kupisz to dla siebie, będzie się kurzyło. Gdyby cena była niższa o połowę, można by było się na to zgodzić, ale powyżej 1000 złotych to IMHO raczej zbytek.

Nikt nie kupi konsoli za kilkaset złotych dla jej inności. Musi coś oferować. DS imprezowy nie jest, bo to sprzęt dla pojedynczego gracza, ale większość gier na niego to po prostu "100% grywalności", w takim oldskulowym znaczeniu - tzn. grywalności wymagającej zręczności, spostrzegawczości, dającej małe dawki częstej satsyfakcji.
Ja postawilem śmiałą (?) tezę, że jeśli ktoś się decyduje na zakup DS-a to właśnie dla tej Inności, która odróżnia Wii od PS3 i X360. I to Wii nazwałem "imprezową".

To, że Nintendo produkuje na swoją konsolę świetne gry (wszystkie te Mario/Wario) nie zmienia faktu, że poza nimi są setki świetnych produkcji. Są jRPGi, są ścigałki, są zręcznościówki, są świetne gry logiczne i dziesiątki takich "dzwinych" produkcji, przy których kilka Loco Roco, Patapon i Echochrome wygląda naprawdę skromnie.
No tak, jest pole szczególnych tytułów, ale ścigałki czy inne RPG-i są też na inne konsole, a licytowanie się tytułami wolałbym pominąć, bo dostaniemy konflikt na linii PS3 - X360.

DS to przede wszystkim rynek japoński i tam troche inne typy tytułów chyba mają największe wzięcie, choć o source pytany bym wolał nie być.

co powiesz o Clicku, o jego upadku i ogólne twoje zdanie o nim?
Click! "upadł" czy został "zawieszony", tak BTW... :P

Czyli - nie zgadzam się, ale właściwie to masz rację ;-) DS jest super i ma dużo więcej gier, niż Mario/Wario/Luigi. I jest popularny na całym świecie, tylko nie w Polsce.

A co do Clicka - w świat poszło info o zawieszeniu, więc czemu miałoby być inaczej?

A z mocniejszej muzyki jakich wykonawców preferujesz?

Mocniejszej muzyki to ja... raczej nie słucham. Kiedyś przepadałem za kapelami HC i grunge'owymi, ale mi przeszło. Teraz z gitarowych brzmień co najwyżej ekipy typu Arctic Monkey, czy polskie składy, jak Kobiety czy Pawilon.

A z mocniejszej muzyki jakich wykonawców preferujesz?

Mocniejszej muzyki to ja... raczej nie słucham. Kiedyś przepadałem za kapelami HC i grunge'owymi, ale mi przeszło. Teraz z gitarowych brzmień co najwyżej ekipy typu Arctic Monkey, czy polskie składy, jak Kobiety czy Pawilon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich raperów polskich mi polecisz(oprócz siebie samego :laugh: ) bo w polskim rapie się nie orientuje

Aby nikt nie czuł się olany... (chyba, że w Śmigus-Dyngus). Poza O.S.T.R.-e, polecam jednak polskich raperów ze stylem, nie z przekazem - Tedego, Mesa, Donguralesko. Poza tym warto szukać młodych, fajnych składów, jeszcze bez płyty. W każdym mieście są takie jeden czy dwa. Natomiast jeśli szukać mądrych tekstów, patrz: łona, afro kolektyw, fisz.

Mam pytanie co sądzisz o PEJI i o DJ DECKS-ie ?

A tak po za tym witam na forum i mam nadzieje że pozostaniesz z nami jak najdłużej.

Też mam taką nadzieję ;-)

Co ja o nich myślę.. Hmm... Nie słucham na co dzień, Peja ma trochę za mało stylu i za ciężkie spostrzeżenia. Poza tym niezłą korbę w głowie. Ale nagraliśmy razem kawałek, całkiem niezły, z płyty Świntuch. Można to znaleźć na YouTube, tytuł utworu to: "Te rzeczy są fajne".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś mi powiedzieć o co chodzi z tym że Peja ma za mało stylu ?

A po za tym fajny kawałek ale tylko do słuchania w samotności albo w gronie przyjaciół .Nie jest to kawałek który można puszczać przy obcych ludziach.

Pytanie number two czy aby słuchać HIP-HOPU trzeba żyć nim i ubierać się jak Hiphopowiec ? Czy po prostu można słuchać rapu dla przyjemności i po prostu nim się interesować ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze byc pracochlonna odpowiedz, ale... jak wyglada Twoj dzien w redakcji? Nie chodzi o to, ze "przychodze, siadam, gram i pisze", bo pewnie dla nikogo z tu zagladajacych nie bylaby to odpowiedz satysfakcjonujaca. Szczegolnie od kogos, kto ma TYLE klonow. ;D

Wiec, Hucie, jak wyglada taki dzien? Albo nawet - jak on jest wkomponowany w godziny przed i po pracy? ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytań konsolowych ciąg dalszy :sweat: [jak zacznę przeginać to powiedzcie]

*) Masz jakby kącik konsolowy [obstawiam, że nie w redakcji]? Albo inaczej, zestaw gracza? Konsolowego rzecz jasna. Mam na myśli np. zestaw kina domowego + kozacki telewizor HD. Podzielasz opinię, że w kwestii konsol next-gen jest to niezbędna rzecz do pełnego cieszenia się z posiadania konsoli?

*) Przewidujesz może jaka konsola next-gen (PS3, X360, sorry że Wii nie uwzględniam ale IMO na miano true next-gen nie zasługuje - jest inna, to fakt, ale jak dla mnie - tylko to) dłużej będzie rozwijana albo ma większy potencjał aby potrzebować więcej czasu aby wycisnąć 100% z danego systemu? Z takiego PS3 przykładowo... ;P Boję się pomyśleć co będzie pod koniec "rozwijania" ten konsoli. Tytuły na PS2, które były swoistym pożegnaniem Sony z konsolą jak God of War II pokazały power... :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś mi powiedzieć o co chodzi z tym że Peja ma za mało stylu ?

A po za tym fajny kawałek ale tylko do słuchania w samotności albo w gronie przyjaciół .Nie jest to kawałek który można puszczać przy obcych ludziach.

Pytanie number two czy aby słuchać HIP-HOPU trzeba żyć nim i ubierać się jak Hiphopowiec ? Czy po prostu można słuchać rapu dla przyjemności i po prostu nim się interesować ?

1) Moim zdaniem Peja ma za mało stylu, bo rapuje w sposób dość prosty, po prostu wyrzuca z siebie słowa, nie przejmując się tym, żeby to fajnie brzmiało, nie bawi się rymami, ich ułożeniem, nie zmienia rytmu, nie "łamie języka" - tak, jak robią to np. Mes czy - w nieco inny sposób - Tede.

2) Słuchać to go można wszędzie, zależy od nastawienia.

3) Ja właściwie nigdy nie ubierałem się w 100% jak hip-hopowiec. Jasne, mam trochę luźniejsze spodnie i kilka bluz z kapturem (w jednej siedzę właśnie teraz, dostałem od żony - cały wzór na bluzie zrobiony jest z planszy Pac-Mana...), ale nie jest to w żadnym wypadku obowiązek. To w ogóle głupie myślenie, z którym nigdy się nie zgadzałem - że jeśli czegoś słuchasz, musisz się w taki czy inny sposób ubierać. Czy będąc miłośnikiem muzyki filharmonicznej powinienem chodzić we fraku?

Pozdro!

Czy jest opcja, aby w w sklepach ukazała się reedycja "Zmysłów 5" ?

Nikła. Prędzej nowa płyta... :-)

Pytań konsolowych ciąg dalszy :sweat: [jak zacznę przeginać to powiedzcie]

*) Masz jakby kącik konsolowy [obstawiam, że nie w redakcji]? Albo inaczej, zestaw gracza? Konsolowego rzecz jasna. Mam na myśli np. zestaw kina domowego + kozacki telewizor HD. Podzielasz opinię, że w kwestii konsol next-gen jest to niezbędna rzecz do pełnego cieszenia się z posiadania konsoli?

*) Przewidujesz może jaka konsola next-gen (PS3, X360, sorry że Wii nie uwzględniam ale IMO na miano true next-gen nie zasługuje - jest inna, to fakt, ale jak dla mnie - tylko to) dłużej będzie rozwijana albo ma większy potencjał aby potrzebować więcej czasu aby wycisnąć 100% z danego systemu? Z takiego PS3 przykładowo... ;P Boję się pomyśleć co będzie pod koniec "rozwijania" ten konsoli. Tytuły na PS2, które były swoistym pożegnaniem Sony z konsolą jak God of War II pokazały power... :sweat:

Już serwuję odpowiedzi:

1) Mam, ale nie jest taki aż super next-gen. To po prostu konsola, telewzior HD (PS3 na HDMI, Xbox na kompozycie) plus wzmacniacz audio, ale nie głośniki 5.1. Z tym czekam na przeprowadzkę - będzie gotowy specjalny gaming-room ;-) Uważam, że taki zestaw, jaki mam wystarcza, żeby się cieszyć w pełni, natomiast granie na telewizorze "starej generacji" to absolutny bezsens. Kupiłem Xboksa 360 dość szybko, jak pojawił się w Polsce, długo miałem go podłączonego do takiego telewziroa "z komunii", na którym super hulało też PS2 i nie widziałem właściwie różnicy między tymi konsolami. Pokazało ją dopiero podłączenie obu sprzętów do konkretnego panela LCD. Po takim przeżyciu trudno wrócić do tego, co było wcześniej...

Czy mógłbyś mi powiedzieć o co chodzi z tym że Peja ma za mało stylu ?

A po za tym fajny kawałek ale tylko do słuchania w samotności albo w gronie przyjaciół .Nie jest to kawałek który można puszczać przy obcych ludziach.

Pytanie number two czy aby słuchać HIP-HOPU trzeba żyć nim i ubierać się jak Hiphopowiec ? Czy po prostu można słuchać rapu dla przyjemności i po prostu nim się interesować ?

1) Moim zdaniem Peja ma za mało stylu, bo rapuje w sposób dość prosty, po prostu wyrzuca z siebie słowa, nie przejmując się tym, żeby to fajnie brzmiało, nie bawi się rymami, ich ułożeniem, nie zmienia rytmu, nie "łamie języka" - tak, jak robią to np. Mes czy - w nieco inny sposób - Tede.

2) Słuchać to go można wszędzie, zależy od nastawienia.

3) Ja właściwie nigdy nie ubierałem się w 100% jak hip-hopowiec. Jasne, mam trochę luźniejsze spodnie i kilka bluz z kapturem (w jednej siedzę właśnie teraz, dostałem od żony - cały wzór na bluzie zrobiony jest z planszy Pac-Mana...), ale nie jest to w żadnym wypadku obowiązek. To w ogóle głupie myślenie, z którym nigdy się nie zgadzałem - że jeśli czegoś słuchasz, musisz się w taki czy inny sposób ubierać. Czy będąc miłośnikiem muzyki filharmonicznej powinienem chodzić we fraku?

Pozdro!

Czy jest opcja, aby w w sklepach ukazała się reedycja "Zmysłów 5" ?

Nikła. Prędzej nowa płyta... :-)

Pytań konsolowych ciąg dalszy :sweat: [jak zacznę przeginać to powiedzcie]

*) Masz jakby kącik konsolowy [obstawiam, że nie w redakcji]? Albo inaczej, zestaw gracza? Konsolowego rzecz jasna. Mam na myśli np. zestaw kina domowego + kozacki telewizor HD. Podzielasz opinię, że w kwestii konsol next-gen jest to niezbędna rzecz do pełnego cieszenia się z posiadania konsoli?

*) Przewidujesz może jaka konsola next-gen (PS3, X360, sorry że Wii nie uwzględniam ale IMO na miano true next-gen nie zasługuje - jest inna, to fakt, ale jak dla mnie - tylko to) dłużej będzie rozwijana albo ma większy potencjał aby potrzebować więcej czasu aby wycisnąć 100% z danego systemu? Z takiego PS3 przykładowo... ;P Boję się pomyśleć co będzie pod koniec "rozwijania" ten konsoli. Tytuły na PS2, które były swoistym pożegnaniem Sony z konsolą jak God of War II pokazały power... :sweat:

Już serwuję odpowiedzi:

1) Mam, ale nie jest taki aż super next-gen. To po prostu konsola, telewzior HD (PS3 na HDMI, Xbox na kompozycie) plus wzmacniacz audio, ale nie głośniki 5.1. Z tym czekam na przeprowadzkę - będzie gotowy specjalny gaming-room ;-) Uważam, że taki zestaw, jaki mam wystarcza, żeby się cieszyć w pełni, natomiast granie na telewizorze "starej generacji" to absolutny bezsens. Kupiłem Xboksa 360 dość szybko, jak pojawił się w Polsce, długo miałem go podłączonego do takiego telewziroa "z komunii", na którym super hulało też PS2 i nie widziałem właściwie różnicy między tymi konsolami. Pokazało ją dopiero podłączenie obu sprzętów do konkretnego panela LCD. Po takim przeżyciu trudno wrócić do tego, co było wcześniej...

2) Za szybko clicknąłem "Dodaj odp."... Na pewno PS3. Myślę, że Xboks 360 doszedł już do swojej granicy, rozwijać teraz można tylko pomysły na interakcje sieciowe czy społecznościowe, ale na pewno nie grafikę. Tymczaem PS3 to moim zdaniem dopiero ok. 60%-70% możliwości (i to wyłącznie w tytułach ekskluzywnych dla tej platformy). Nie wiem, jak Sony to robi, że ich sprzęt ma taką złożoną strukturę, ale może to celowy zabieg, żeby każda kolejna produkcja odkrywała kolejne sekrety ich konsol. Tak było z PS2 i na pewno nowe rzeczy na PS3 będą jeszcze lepsze. Takim zwiastunem tego był Killzone 2 - gra jest zwykłym shooterem, ale wygląda wyraźnie lepiej niż wszystkie inne produkcje tego typu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tym że PEJA w prosty sposób wyrzuca z siebie słowa.Chodzi mi tutaj o płytę "Fturujący" która moim zdaniem jest swoistym eksperymentem.Wiem, że nagrałeś piosenkę na tę płytę, ale chciałbym Cię zapytać co o niej sądzisz ? Pod względem tekstów jak i wykonawców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie ;)

Wiem, że preferujesz konsole, jakie masz w domu, na czym najczęściej grasz?

Czy komputer traktujesz bardziej jako narzędzie pracy, czy może raczej podobnie jak konsolę, jako formę rozrywki?

Ej i żeby mi tu nie było, że się podlizuję czy coś, ale jesteś moim ulubionym recenzentem w CDA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolejne pytania ode mnie:

Naprawdę podobał Ci się Spore?;p

Dobra, a poważniej: co sądzisz o PFK i K44? Imho klasyka HH, nie do pobicia przez nikogo... (bez urazy oczywiście;)).

Może znasz kogoś z tych składów?

Nagrywasz coś nowego? Jeśli tak to w jakim to będzie utrzymane klimacie? Czy może planujesz coś nagrać z którymś z innych polskich raperów?

Jakim cudem znajdujesz czas na CDA (do niedawna jeszcze Clicka!), muzykę i życie prywatne?:)

No i konsolowe: jak nie Wii to co?:)

Ed: Książki też piszesz?!;)

I jeszcze jedno: Słuchałeś płyty "Nie Pytaj O Nią" Eldo? Co sądzisz?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tym że PEJA w prosty sposób wyrzuca z siebie słowa.Chodzi mi tutaj o płytę "Fturujący" która moim zdaniem jest swoistym eksperymentem.Wiem, że nagrałeś piosenkę na tę płytę, ale chciałbym Cię zapytać co o niej sądzisz ? Pod względem tekstów jak i wykonawców.

Ta płyta to nie eksperyment, tylko zebranie kawałków z gościnnymi udziałami innych artystów na numerach Rycha, albo Rycha w numerach innych wykonawców. Zwykły składak ;-)

Kolejne pytanie ;)

Wiem, że preferujesz konsole, jakie masz w domu, na czym najczęściej grasz?

Czy komputer traktujesz bardziej jako narzędzie pracy, czy może raczej podobnie jak konsolę, jako formę rozrywki?

Ej i żeby mi tu nie było, że się podlizuję czy coś, ale jesteś moim ulubionym recenzentem w CDA :)

Komputer - raczej narzędzie pracy plus platforma do Football Managera. Niestety gry na konsole są mniej problemowe - praktycznie nie wywalają się, nie trzeba się bawić z konfiguracją, itd. To ogromny plus, móc bezstresowo rozłożyć się na sofie i na dużym telewizorze grać do późna. No ale oczywiście w strategie na konsoli nie zagram... :-(

To kolejne pytania ode mnie:

Naprawdę podobał Ci się Spore?;p

Dobra, a poważniej: co sądzisz o PFK i K44? Imho klasyka HH, nie do pobicia przez nikogo... (bez urazy oczywiście;)).

Może znasz kogoś z tych składów?

Nagrywasz coś nowego? Jeśli tak to w jakim to będzie utrzymane klimacie? Czy może planujesz coś nagrać z którymś z innych polskich raperów?

Jakim cudem znajdujesz czas na CDA (do niedawna jeszcze Clicka!), muzykę i życie prywatne?:)

No i konsolowe: jak nie Wii to co?:)

Ed: Książki też piszesz?!;)

I jeszcze jedno: Słuchałeś płyty "Nie Pytaj O Nią" Eldo? Co sądzisz?:)

1) Spore - świetna gra, naprawdę bardzo mi się podoba (do dziś)

2) PFK i K44 - klasyka bez dyskusji. Kilka razy mieliśmy okazję pogadać z Dabem, z Wujkiem Samo Zło mieliśmy nawet dawno temu "beefa" ;-)

3) Cudem!

4) Jeśli nie Wii to... DS!

5) Piszę...

6) Nie słyszałem jeszcze nowego Eldo, a sam coś nagrywam, ale na razie bez konkretnego pomysłu, co z tym zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania bardziej do Tymona niż Huta :tongue:

1. Jak wspominasz beef z WYP3?

(Swoją drogą gratuluję paru panczy - mówię to bez wazeliny :tongue: )

2. Czy znasz/lubisz jakichś kotów z podziemia (nieważne czy polskiego, czy "zagramanicznego")?

3. Niektórzy twierdzą, że wstydzisz się "Świntucha"? :tongue:

Czy to prawda?

4. Jaki jest Twój ulubiony producent?

5. Z którą wytwórnia lepiej Tobie się współpracowało: z Blend Records czy z Asfalt Records?

Joł i w ramach a proposa dzięki za autograf na moim egzemplarzu "Oddycham Smogiem" (podczas wycieczki redakcji CDA na początku tego roku :biggrin: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Hucie, a czy będą jakieś kolejne kawałki z Jotem? :P Np. coś w stylu "Magia bubla"?

"Magia bubla" mega klasyk. Niedawno go znalazłem na komputerze, super numer. Czy będą nie wiem - jakoś nie możemy się (głównie z mojej winy) z Jotem umówić. Natomiast polecam tego gościa 100%: http://www.myspace.com/realjot

Slyszales kawalek Sabatonu "40 - 1" ? Jesli tak to co o nim sadzisz?

Yes!

Pytania bardziej do Tymona niż Huta :tongue:

1. Jak wspominasz beef z WYP3?

(Swoją drogą gratuluję paru panczy - mówię to bez wazeliny :tongue: )

2. Czy znasz/lubisz jakichś kotów z podziemia (nieważne czy polskiego, czy "zagramanicznego")?

3. Niektórzy twierdzą, że wstydzisz się "Świntucha"? :tongue:

Czy to prawda?

4. Jaki jest Twój ulubiony producent?

5. Z którą wytwórnia lepiej Tobie się współpracowało: z Blend Records czy z Asfalt Records?

Joł i w ramach a proposa dzięki za autograf na moim egzemplarzu "Oddycham Smogiem" (podczas wycieczki redakcji CDA na początku tego roku :biggrin: ).

1. Dobrze. Choć tak z perspektywy czasu sobie myślę, że może niezbyt mądre było wyzywanie kieleckich scyzoryków i ich mam ;-)

2. Znam/lubie wielu. Choćby Jota (patrz wpis wyżej) ;-)

3. Nie, to nieprawda. Bardzo dobra płyta, szkoda, że nie wiedzielismy wtedy kilku rzeczy o produkcji, które wiemy teraz ;-)

4. Magiera. A potem Dr. Dre (to niesamowite, że wszystko co zrobi jest naprawdę dobre), DJ Premier, Neptunes, Timbaland,... Listę można by ciągnąć, podobają mi sie wszystkie bity z charakterem.

5. Zasadniczo z obiema mało "współpracowałem" - nie jestem takim wykonawcą, jak np. Fisz dla Asfaltu, w przypadku którego stały kontakt jest ważny. I jedna i druga jest b. dobra, Asfalt może ciut bardziej, nie przez przypadek cały czas jest na topie.

Joł i w ramach a proposa dzięki za autograf na moim egzemplarzu "Oddycham Smogiem" (podczas wycieczki redakcji CDA na początku tego roku :biggrin: ).

To ja dziękuję :-)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...