Skocz do zawartości
mateusz(stefan)

Street Fighter (seria)

Polecane posty

No to wiedz jedno, że daleko na spamowaniu byś nie zajechał. Combosów jest tu raczej dużo więc nie wiem czemu się tego elementu czepiasz, a komputer taki głupi(o dziwo) nie jest żeby ciągle dawać się tylko atakować np. z Hadoukenów.

Edytowano przez nero321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawalron, ja nie poznałem gry stosunkowo słabo tylko bardzo słabo. Jednak ogladałem trochę filmikow top player'ów np. Sagatem - i dla mnie te walki są nudne... np. ta

http://www.youtube.com/watch?v=6sh-1opTn00

Walka toczona przez topów, a fireballe lecą gdzieś jakieś 57 razy na sekunde...

Edytowano przez Bonsetti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich pro to stosunkowo łatwo bym pobił... Akurat ICH umiejętnościami nie ma co się sugerować bo dla mnie są po prostu kiepscy. Nagranie jest z wersji automatowej gdy konsolowa jeszcze nie istniała a z taką ludzie nie mają okazji dużo poćwiczyć...

Przesłuchałem więcej soundtracku i znalazłem kolejne wyjątkowe motywy.

Motyw Codyego pokazuje że same brzmienie nie wystarczy... osobiście sam nie lubię Hip-hopu ale dla Codyego nie wyobrażam sobie innego utworu... Idealnie pasuje do postaci.

Edytowano przez Kawalorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyw Adona jest jednym z tych które nie są kiepskie ale ale nie chce mi się go zbyt często słuchać (mam tak jeszcze z motywem Fei Longa). Trafiłem przy tym na komentarz że motyw brzmi dla kogoś zbytnio jak z gry Guilty Gear. Dla mnie to plus bo Guilty Gear miał chyba najlepsza muzykę ze wszystkich bijatyk. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Juri też spoko, coś w rodzaju różnego rodzaju motywów na ostatniego bossa tzn. gdyby nie wiedział skąd to jest to na pewno by pomyślał, że może to być jakiś them z walki z ostatnim bossem.

BTW A tak w ogóle to w SSFIV Seth też będzie ostatnim bossem?, IMO Juri też by się do tego nadawała :tongue: .

Edytowano przez nero321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugh... kolesia który to napisał na wiki trza zastrzelić pouczyć zanim znowu podzieli się swoją "mądrością". Juri to agentka S.I.N. którą to organizację stworzył Seth. Shadaloo i S.I.N. rywalizują ze sobą...

Edytowano przez Kawalorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę rzeczy do roboty nie powiem. Po pierwsze odblokowanie wszystkich postaci z czego żeby mieć

Akume i Goukena

trochę trzeba pokombinować. Masz kilka wyzwań a dokładnie czasówki, przetrwania i testy z czego każdy z nich na poziomie normalnym i trudnym. Za przejścia ich dostajesz tytuły i ikony i tu jest jeden powód czyli zdobycie ich wszystkich, co wcale takie proste nie jest, a i nie tylko za wyzwania się je dostaje. Oczywiście multi, które daje zabawę na ogromną ilość godzin i jest co najważniejsze z kim pograć. W multi masz do dyspozycji 3 rodzaje walk turniej, walkę rankingową oraz zwykłą walkę. Jeśli chcesz pograć tak po prostu bezstresowo to najlepiej pograć w zwykła walkę, a jeśli będziesz się czuł na siłach to możesz zmierzyć się w rankingowych oraz turnieju. No naprawdę jest tego trochę, dodatkowo motywacją może być po prostu zdobywanie achivmentów na Games for Windows Live. No i oczywiście jeśli kupisz sobie SF IV to będziesz kolejnym graczem z którym będzie mi dane pograć, na razie jest to tylko kubasliwa202 i Kawalorn.

Edytowano przez nero321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od położenia przeciwnika. Nie ma co próbować z Amerykanami i Azjatami. Ale z Europejczykami gra się dobrze... jesteś też informowany o jakości połączenia przed rozpoczęciem walki.

Co do Super SFIV mam złą wiadomość. Capcom podał swoje plany na obecny rok fiskalny. Mają zamiar wypuścić 2 gry na PC przy czym wiemy już o Lost Planet 2 i Dead Rising 2... Więc szanse na Super właśnie drastycznie spadły... jednak wciąż jest nadzieja bo ciągle mamy dowody mówiące, że Super na PC wyjdzie tylko nie wiadomo kiedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nath4

Możesz też ustawić w opcjach gry, że przeciwnik będzie cie mógł wyzwać kiedy ty grasz w Arcade i jest tam możliwość ustawienia żeby szukało ci przeciwników pod łącze.

@Kawalorn

W sumie to i tak nie miałem zamiaru kupować SSFIV więc dla mnie to zła wiadomość nie jest ale dla tych co by chcieli jak najbardziej tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...