Skocz do zawartości
mateusz(stefan)

Street Fighter (seria)

Polecane posty

http://www.youtube.com/watch?v=XxJ4V7k_MSo

I oto mamy trailer z ostatnim z 10 nowych wojowników. HAKAN!!!

Gdy to oglądałem na mojej twarzy był autentyczny "WTF!!!". Chyba nawet przebili Rufusa przy wymyślaniu możliwie głupiej/śmiesznej postaci... (Żeby nie było ja Rufusa lubię)

Edytowano przez Kawalorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SV 4 to jakis wyjatek z gier bijatyk gdzie lepiej gra sie na klawiaturze. Grajac ja(klawiatura) przeciwko kolega (pad) wygrałem 8 razy gdzie on wygrał tylko 1. Po przesiadce było zupełnie inaczej on wygrywał na klawie a ja na padzie przegrywałem. Pad na którym grałem nie jest wcale zły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądając sobie na spokojnie wszystkie filmiki każdej postaci kilka szczegółów mnie trochę zaintrygowało mianowicie:

1.Co to jest "Moc nicości", o której wspomniane jest w filmikach Ryu, Goukena i Akumy?

2.Skąd Akuma ma moc Satsui no Hado?

3.Dlaczego Akuma tak bardzo chce Ryu?

4.Kto posiada prawdziwe ciało Gena?

Wiem, że pytania może trochę głupie bo SF raczej jakiejś wyrafinowanej fabuły nie ma ale zawsze jakaś tam jest i akurat te szczegóły trochę mnie zainteresowały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Moc którą zdobył Gouken zdaje się podczas swojego długiego letargu. Nic więcej o niej nie wiem.

2. Satsui no Hado osiągają ci którzy ćwiczą się w sztuce walki której używają Akuma, Ryu itp. oraz odrzucą swoje człowieczeństwo na rzecz chęci zabijania co niegdyś było ostatecznym celem treningu w tej technice. Gouken odrzucił tę część i dlatego na razie tylko Akuma posiada moc Satsui no Hado.

3. Ryu ma ogromny potencjał i możliwość osiągnięcia Satsui no Hado. Akuma chce przyśpieszyć to ponieważ poszukuje on godnego przeciwnika z którym będzie mógł walczyć na śmierć i życie (prawdopodobnie zdejmie on wtedy swoje restrykcje i będzie walczył jako Shin Akuma).

4. To jest jego ciało... kiedy je przeklinał miał na myśli chorobe która go niszczy.

Edytowano przez Kawalorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w nią pograłem choć jeszcze nie przechodziłem i na razie odkładam. Bardzo ładna, głośna, kolorowa, bardzo grywalna - świetna zabawa dla dwóch osób. Jeśli nawet nie znasz kombinacji to i tak jest dużo frajdy. Można się poczuć jak w jakimś salonie gier. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, bo "IV" mocno staniała od premiery, która wcale nie była tak dawno temu. Tytuł zacny, choć jak trafnie zauważył luki419 - z kombosami bywają problemy - raczej nie jest to pozycja dla casuali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak ja lubię gdy ludzie gadają o wciskaniu 6 przycisków na raz... podczas gdy maks w tej grze to 3...

Gdyby były informacje że SF IV miałby mieć taką mechanikę jak Tekken to szczerze by mnie to bardziej zniechęciło do zakupu niż zachęciło... Dla mnie Tekken 5 był najgorszą bijatyką w jaką grałem a SF IV jedną z lepszych... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak ja lubię gdy ludzie gadają o wciskaniu 6 przycisków na raz... podczas gdy maks w tej grze to 3...

Nie powinno się było brać tego tak dosłownie. Ogólnie miałem na myśli to iż gra jest ciężka i nawet na niskim poziomie trudności potrzeba opanowania więcej niż dwóch przycisków (pięść, kop:)). Ale jest to moja opinia (choć spotkałem sie z osobami które się ze mną zgadzają). Są osoby które wolą bijatyki w stylu Street Fighter albo w stylu Tekken. Ja należę do tej drugiej grupy.

Edytowano przez luki419
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na SSFIV czekam nadal nawet jeśli nie wychodzi na razie na PC. Do tej pory czekał głównie dla nowego soundtracku który moim zdaniem jest BARDZO ważnym elementem w bijatykach...

Gra niestety jest mocno nie równa w tym aspekcie. Są motywy po prostu nudne które słyszysz ale nie słuchasz... całe szczęście są też perełki i to nie byle jakie. Wszystkie których oczekiwałem mnie nie zawiodły i niektóre z tych na które nie czekałem mile zaskoczyły. Moje ulubione to:

Edytowano przez Kawalorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają wątpliwości czy Super SFIV wyjdzie na PC mam tu oficjalny concept art SSFIV.

http://www.eventhubs.com/images/2010/apr/0...nt-ad-campaign/

Spójrzcie na spis marek na dole.

Biorąc pod uwagę że Capcom nieźle się wkurzył na tego kto to tam przypadkowo zamieścił, coś jest na rzeczy. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Street Fighter to jest do D*** przepraszam bo teraz obraziłem wielu fanów ale ja nie na widzę Street Fighter'a bo jest beznadziejny (dziwne kombole, dziwne postacie, odgłosy, ocb??, nie czerpie z tej gry przyjemności z grania) :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek byłem urzeczony grafiką SF4, ciekawymi postaciami i klimatem... to jednak muszę przyznać, że nie jest to gra dla mnie. Żenujaco mała ilość specjali w porównaniu do np. Tekkena 3 z 98 roku, kombosy oparte na cancel'ach zwykłych ciosów, walka często oparta na spamowaniu obszarówek... to wszystko odrzuca mnie od tej gry i wiem, że raczej do niej nie wrócę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...