Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BiBiS

Antologia AR

Polecane posty

albercik - ale od groma rysunków było też w Na Luzie, wstępach i gamewalkerach. Antologia powinna być pełna w miarę możliwości, a AR to tylko część, choć spora, działalności pana Marka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Tak, ale te tzw. programy OCR rozpoznają tekst skanowany, nie spotkałem się z programem, który odczytywałby w ten sposób gotowe pliki graficzne.

Odczytują, odczytują. Wiem, bo mimo, że nie posiadam skanera, udało mi się "jotpegi" takim programem przerobić na tekst (o ile dobrze pamiętam - za pomocą FineReadera, wystarczyło coś w opcjach zmienić).

Pytanko do Gofra i Yilmaza - których AR Wam brakuje (z których numerów)? Mam nadzieje, że te z listami Elda (Maca :)) i Mega Qnia (czy jakoś tak ;P) się "załapały" :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie wiem czego nam brakuje, dowiem się jutro. Niestety padł mi komp i szlag pracę trafił xP

I tutaj prośba. Jak ktoś będzie miał brakujące numery, to prosze o kontakt. Dogadamy się w sprawie podesłania mi brakujących screenów, które znajdą się w pierwszej aktualce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do Gofra i Yilmaza - których AR Wam brakuje (z których numerów)? Mam nadzieje, że te z listami Elda (Maca :)) i Mega Qnia (czy jakoś tak ;P) się "załapały" :).

Brakuje nastepujacych numerow:

1997- 6, 11

1998- 2

1999-

2000-

2003- 4

2004- 12, numer specialny

2005- 2-11

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie na AR 1/99. W odpowiedzi na list 'Marzenia' Smuggler wymienia gry które raczej nie znajdą się na coverze. A najśmieszniejsze, że trafił wszystkie które były potem w pełnej wersji. 4 strzały i 4 trafienia (Commandos, Rainbow Six, Unreal, Quake). Tylko czy to jest dowód na omylność czy wielkość Smugglera??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O antologii powiem tyle. Wielkie dzięki za włożony wkład i czas w tę pracę :) Tylko jedno co do mnie nie przemawia to grafika antologii oraz brak "strzałki" do przesuwania na następne strony :)

Postaramy sie to naprawic:P. Dzieki za slowa uznania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie na AR 1/99. W odpowiedzi na list 'Marzenia' Smuggler wymienia gry które raczej nie znajdą się na coverze. A najśmieszniejsze, że trafił wszystkie które były potem w pełnej wersji. 4 strzały i 4 trafienia (Commandos, Rainbow Six, Unreal, Quake). Tylko czy to jest dowód na omylność czy wielkość Smugglera??

Coz, wtedy takie gry to byl kosmos do kwadratu. Dzis powiedzialbym o Wiedzminie, Crysisie, Mass Effect - a z 2014 zapewne beda juz na coverach bez problemow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler- pewnie beda kiedys, ale gier z EA nigdy nie uswiadczymy :P

Dzisiaj mialem troche malego zonka z CDA. Wstaje rano, i ide pod najczesciej odwiedzany przeze mnie kiosk ( kolportera)

- Nie ma CDA, bedzie jutro. Ide pod nastepny i sytuacja sie powtorzyla. Jeden egzemplarz znalazlem w " Ruchu" ( odwiedzilem kiosk o 7.30 rano- pani powiedziala , ze tylko jeden juz zostal ( albo nie mowila prawdy, albo jestescie tacy " sprzedajni" jak mowicie :P

Ostatni kiosk okazal sie szczesliwym i znalazlem CDA dla mojej kobiety. I dla kolezanki tez sie znalazl :P

Wlasnie przegladnalem nasza prace. Wdarł sie mały blad. Obrazek reki, ktory reprezentuje brak danego skanu, jest zle podpisany. Nowsze pliki byly wysylane, ale widocznie redakcja uzyla tych starych. Postaram sie uaktualnic:P

Ważna wiadomosc:P. Do Antologii wdarł sie mały bład ortograficzny, powtorzony w kilkunastu screenach. Chodzi i obrazek z ręka. Właściwy teks powinien brzmiec" The pic is currently not available. Poniżej plik z poprawionym tekstem, oraz uaktualnione creditsy. Posta zamieszczam takze w temacie 04/09 cda, wiec prosze moderatorow i nie kasowanie go

link rapidshare, waga ok. 8 MB

http://rapidshare.com/files/210209782/aktualizacja.rar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yilmaz

Mam w swojej kolekcji część numerów, których brakuje (2003-2005), niestety, mam też "drobny" problem - nie dysponuję skanerem. Spróbuję jakiś zorganizować, ale wiecie, jak to bywa...

8azyliszek

Zapomniałeś o DN3D :). Poza tym SMG nie dotrzymał słowa, jeśli chodzi o ww. grę, jak sobie znajdziesz stosowny fragment, to będziesz wiedział o co mi chodzi ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yilmaz mam wszystkie numery których wam brakuje, mam skaner... oczywiście jest ale, pisma leżą w innym mieszkaniu i nie mam pojęcia kiedy je będę miał (myślę że za minimum 2 tygodnie) ale to będzie pewnie już za późno ;/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety mój brat zawiódł i nie przyniósł mi CDA ;( ale jestem bardzo ciekaw waszego dzieła.

Od kilku dni chodzi mi pogłowie pomysł, aby ze skanować stare numery i zamieszczać je na cover DVD dajmy na to po 2-3 numery na miesiąc, co o tym sądzisz jest sens?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4) Chyba nikt nie ukrywa, że cos za to dostaniemy, a przeciez redakcja nie będzie się rujnowała na całą wielką ekipę :P

Można wiedzieć coś więcej? :smile:

W sumie to wykonali kawał (bardzo) dobrej roboty. A jak jest robota to jest też tajemnica zawodowa (tak myślę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma zapełnioną skrzynkę ;/

Jeśli już znajdziesz jakieś numery daj znać jakie znalazłeś i jakich ci brakuje ja postaram się zabrać swoją kolekcję jak najszybciej.

o Pm zapomnij :P. Najlepiej po prostu zapytac pod cdaction@cdaction.com.pl. To czego brakuje, masz kilka postow wyzej. Jest tego niewiele, kilka numerow :)

Crevious Dzieki Ci serdeczne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o AR moglismy to zrobic w wiekszej rozdzialce, ale jedna strona wazylaby wtedy cos okolo 11MB. W ACDsee zmienilismy rodzialke do (zazwyczaj, zalezalo jak sie skan ulozyl) 800x600. W nowszych wydaniach, przy czarnej czcionce na bialym tle wydaje mi sie, ze wszystko jest czytelne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...