Skocz do zawartości

Dragon Age (seria)


Polecane posty

Grał ktoś krasnoludem szlachcicem ? Jeśli tak to co mówią o tobie w Orszamarze ? Możesz zostać królem ?

I czy Moorigan, Leliana czy jakikolwiek inny członek drużyny zakocha się w krasnoludzie ?

Ja gram i tak :

Na początku musisz znaleźć tarcze audecenów i dowiadujesz się od młodszego brata że starszy coś na ciebie planuje , twoja drużba w postaci szlachcica podpowiada żeby zabić tego starszego i tak po znalezieniu tarczy jeśli sam postanowiłeś zabić starszego brata to musisz go zabić jeśli nie to już będzie tam martwy otóż była to intryga młodszego brata by zostać królem ... . Ciebie skazują na wygnanie gdzie musisz się spotkać z Duncanem , temu szlachcicowi odbierają tytuł i później dopiero spotkacie się w Denerim . Dalej nie wiem jak to jest bo nie doszedłem za daleko jeszcze

:P

A ja mam takie pytanie ile muszę mieć u Moriggan reputacji by ją "przelecieć" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś krasnoludem szlachcicem ? Jeśli tak to co mówią o tobie w Orszamarze ? Możesz zostać królem ?

I czy Moorigan, Leliana czy jakikolwiek inny członek drużyny zakocha się w krasnoludzie ?

Ja gram i tak :

Na początku musisz znaleźć tarcze audecenów i dowiadujesz się od młodszego brata że starszy coś na ciebie planuje , twoja drużba w postaci szlachcica podpowiada żeby zabić tego starszego i tak po znalezieniu tarczy jeśli sam postanowiłeś zabić starszego brata to musisz go zabić jeśli nie to już będzie tam martwy otóż była to intryga młodszego brata by zostać królem ... . Ciebie skazują na wygnanie gdzie musisz się spotkać z Duncanem , temu szlachcicowi odbierają tytuł i później dopiero spotkacie się w Denerim . Dalej nie wiem jak to jest bo nie doszedłem za daleko jeszcze

:P

A ja mam takie pytanie ile muszę mieć u Moriggan reputacji by ją "przelecieć" ?

Nie chodziło mi o to. Przeszedłem początek krasnalem. Chodzi mi o to co powiedzą kiedy wrócisz do Orszamaru w sprawie traktatu.

"przelecieć" możesz ją kiedy obok reputacji będzie napisane sympatia ( czyli chyba +50 ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to raczej nie masz. Jak grasz wojownikiem to szybciej uda ci się zastraszenie. Moim zdaniem Anora to s*** i ja chcialem żeby była jak najdalej od tronu :)

Rejestrował się ktos na stronce BioWare i wpisywał ten kod na DLC z golemem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestrował się ktos na stronce BioWare i wpisywał ten kod na DLC z golemem ?

Tak, bez problemowo wszystko się pobrało (+ ściągałem jeszcze tą zbroję i kupowałem BSS). Co do golema... Jakiejś rewelacji nie ma, chyba że szukasz kogoś na stanowisko "tanka", wtedy jak znalazł. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o cos innego. Ja zarejstrowałem się na stronie BioWare, potem wszedłem na DA, na zawartość do pobrania, potem wpisz kod. Wlazło mi na stronę BioWare i tam wpisalem kod. Napisali tam, że odblokowałem "Kamienny więzień". No i co dalej ? Jak mam zrobić tego questa ? Znowu pogadać z tym kolesiem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale jest napisane, że dostanę to DLC ZA DARMO po zarejestrowaniu się i wpisaniu kodu dołączonego do oryginalnej wersji gry. No więc ja wpisałem na stronce napisali, że odblokowałem, a jak gadam z tym kolesiem to jest napisane "pobierz zawartość". Jak to kliknę to piszą mi, że mam za mało punktów i nie mogę ściągnąć. Co się dzieje ? Może mam coś zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to. Przeszedłem początek krasnalem. Chodzi mi o to co powiedzą kiedy wrócisz do Orszamaru w sprawie traktatu.

Jako że w prologu zostaliśmy

pozbawieni pozycji i przywilejów, większość będzie nas traktować jak wyrzutka niegodnego zwania się krasnoludem.

Od czego zależy czy perswazja w rozmowie się uda czy nie ?

Perswazja od sprytu, zastraszanie od siły.

No, ale jest napisane, że dostanę to DLC ZA DARMO po zarejestrowaniu się i wpisaniu kodu dołączonego do oryginalnej wersji gry. No więc ja wpisałem na stronce napisali, że odblokowałem, a jak gadam z tym kolesiem to jest napisane "pobierz zawartość". Jak to kliknę to piszą mi, że mam za mało punktów i nie mogę ściągnąć. Co się dzieje ? Może mam coś zrobić ?

Po pierwsze, koleś u którego widnieje opcja "pobierz zawartość" jest związany z Warden's Keep (zupełnie inny DLC). Po drugie, na stronce jest napisane, ale czy pobrałeś zawartość na swój komputer? Robi się to z menu głównego gry, po poprawnym wykonaniu wszystkich czynności na mapie pojawia nam się dodatkowa lokacja, wystarczy tam iść i rozpocząć quest z tego DLC.

Edytowano przez ChiefLeecher
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:D

A ja mam inny problem...Mianowicie jak zdobyć całą zbroję molocha.

Przeszukałem całego wujka google.pl ale nic nie ma.

Posiadam 3 cześci tej zbroi(hełm, buty, rekawiece), a chodiz mi o czwarta cześć zrboję.

czy wie ktoś gdzie ją znajdę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tekście nie ma c z kreską bo komputer na którym pisze nie wyświetla. Już w poniedziałek,dostawa szybka,ogólnie polecam sklep na gram.pl.Gra jest świetna,niesamowita,piękna i ładna.Dużo osób narzeka na grafikę,ale ja uspokajam:grafika spodoba się każdemu graczowi (każdemu! ''młodym'' graczom też).Podczas jednej wypowiedzi Alistara moja mama była w pokoju,wiecie jak to skomentowała?:''Marcel(tak mam na imię)to jest w końcu gra czy film?''Cud ,miód i orzeszki:).Największa wada to dla mnie to że można się nadziac na naprawdę mocnego przeciwnika,ale można to ominąc.

Kiedy musisz wedrzec się do zamku by ''rozwalic'' trupy i odbic arla Eamona na dziedzińcu nadziałem się na Ożywienca i mase umarlaków.Cofnąłem zapis do momentu w którym mamy wejśc do lochów i...opóściłem obszar,nic mnie nie zatrzymało więc udałem się do wieży magów.Swoją drogą...Pustka to bardzo klimatyczne miejsce.

Muzyka i odgłosy walki są świetne a fabuła też niczego sobie.Poczułem się chamsko gdy Morrigan i Alistar ''strzelili na mnie focha'' za to że zabiłem Maga Krwi na początku lochów.Gra się spodoba każdemu kto oczekuje mocnych wrażeń i fabuły godnej dzieł Sapkowskiego i Tolkiena.

Loghain to największy ham pod słońcem.Gupi zdrajca,który chciał zabic arla Eamona.

Edytowano przez KingsBounty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no czytam i czytam i coraz wieksza mam ochote na tego Dragona Age. Ale no nie wiem czy nie wydam 130zl na cos co mi sie nie spodoba bo lubie RPG gdzie jest wiecej walki niż questów ale DA:O systemem walki nie zachwyca i teraz nie wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nath4 - 130 zł? Ja nówkę w grudniu kupiłem za stówkę na Allegro. Oczywiste jest, że teraz staniała. System walki może nie zachwyca, ale jest zadowalający - w przypadku wojownika. Jeśli chodzi o maga, to jest zupełnie inaczej. Radość z rzucania zaklęć jest ogromna, gdy stojąc gdzieś z tyłu rzucasz ogromną kulę ognia, która odrzuca przeciwników na 5 metrów. Tak naprawdę, to ta gra kulałaby i kwiczała bez magów. Żałuję, że już za pierwszym razem nie zdecydowałem się na granie magiem..

Pisząc to, narodziło się we mnie pewno pytanie. Gdy jesteśmy wojownikiem, to my zabijamy arcydemona wbijając w jego głowę miecz. Jak jest jednak w przypadku maga, który mieczem się nie posługuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka jest inna niż np. w Gothicu czy Risen, ale nie jest zła. Jeżeli lubisz dużo walki i spodobał ci się BG to kupuj. Mimo to, że wiele osób narzeka na tą grę to nie jest wcale zła. Mnie osobiście się podobała.

@UP

Jak wiesz miecz, którym zabijamy arcydemona nie jest nasz. Wyciągamy go z jakiegos ciała. Myślę, że mag potrafi unieść miecz i zrobić nim pare zamachów. Nie jestem pewny co do końca magiem, bo nie przeszedłem nim gry ( grałem lotrem ), ale tak mi sie wydaje.

Edytowano przez wfx2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że animacja jest taka sama. Kiedy zabijałem

przemienioną Flemeth

to moja magini dziarsko wskoczyła na łeb maszkary i zrobiła kilka dziur.

DA:O systemem walki nie zachwyca i teraz nie wiem...

Moim zdaniem to najlepsza walka w grach RPG w historii. Ale mówię o grach RPG a nie cRPG czy h'n's. Animacje na silniku gry po pokonaniu jakiegoś bossa są naprawdę smakowite, sama walka w formie taktycznej bardzo zadowalająca, skryptu narzucone na naszych towarzyszy idealnie się sprawdzają, system combo jest całkiem niezły.

Edytowano przez kicek0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Ja czekał na RPG z krwi i kości i (niemalże) taki dostałem. W ogóle walki w grach RPG teraz bardziej kojarzą się z szybkim klikaniem (vide Wiedźmin, ME) niż z chwilą zastanowienia, dobraniem uzbrojenia, dokładną taktyką i waleniem co chwile w spacje żeby użyć skilla albo wydać polecenia. Ale zmieniają się gracze, zmieniają się wymagania. Tylko dziwi mnie to, że mówie to mając 17 lat a ludzie, którzy grają od wielu, wielu lat wręcz z uśmiechem przyjmują nowe trendy w grach. Rozumiem, ewolucja musi być, ale czy wszystkim to musi się podobać i czy wszystkie gry, które nawiązują do starych rozwiązań muszą być gnojone?

Wybaczcie ten lekki offtop, ale czytając różne komentarze i porównania na temat właśnie DA zebrało mi się na taki mały wywód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...