Skocz do zawartości
Gość kabura

Prince of Persia (seria)

Polecane posty

Ja też coś dodam:

Mroczny książe

Postać wyśmienita. Taka ludzka, taka prawdziwa. Najlepszy bohater w T2T.

Zabawne sceny

Trudno, by w WW było coś zabawnego...

Speed Kille

Całkiem miłe, choć później niemal wszystkich się tak wykańczało.

jazda rydwanem

Przez drugi etap z rydwanami nie ukończyłem gry. Normalnie do szału doprowadzał mnie ten moment. Pomylić się nie można było, przez co trasę trzeba było doskonale poznać (podczas wielu powtórek zadania).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mroczny książe

To ja może jeszcze raz powtórzę, że SandWraith był lepszy.

A gdyby tak... SandWraithowi dać Daggertail?? :shock:

Speed Kille

Niby fajne, ale wymaga zbyt dużego skupienia na klikaniu w odpowiednim momencie, co uniemożliwiało podziwianie efektów wizualnych.

jazda rydwanem

Hmmmm...

Powiem tak: i tak nie ma nic bardziej stresującego niż DBZ :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlatego, że to jest właśnie Prince z T2T z charakterem Prince'a z Warrior Within, a ten jest najlepszy. :)

Niestety głębiej charakteru Księcia z WW nie poznałem, lecz mogę z czystym sumieniem napisać, że sposób na życie Dark Princa bardzo mi odpowiada. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może jeszcze raz powtórzę, że SandWraith był lepszy.

Przecież to był zwykły Książę, tyle że wyglądał nieco inaczej.

No tak. Pod względem osobowości Dark Prince ma przewagę. Ale SandWraith wygląda lepiej :P

No i ten filmik...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoP 4? A jednak....

W sieci ukazało się info na temat kolejnej części przygód Księcia Persji.

Czwarta część przygód Prince of Persia ma być powrotem do korzeni - tak przynajmniej twierdzi serwis GamesRadar. Według niego, informacje pochodzące od samego Ubisoftu mówią o wersji na Xboxa 360 i PlayStation 3. Na arcie z gry przedstawiona jest rękawica, która według serwisu ma magiczną moc. Jednak nie wiemy w jakim stopniu będzie to nam pomocne w rozgrywce. Poza tym, gra ma nie być tak mroczna jak na przykład Prince of Persia: Warrior Within. Grafika ma być polepszona, dopasowana do next-genowych konsoli. Fani jednej z popularniejszych zręcznościówek na rynku mogą oczekiwać na oficjalną reakcję Ubisoftu.

Pewnie francuski gigant już niebawem zaprzeczy albo potwierdzi plotki. Chyba wszyscy chcielibyśmy, by wybrał drugą opcję.

Gry.wp.pl

Plotka? Oby nie. :]

http://www.xbox-360.fr/screens/prince_of_persia_4/04.jpg

32951_999_1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw miałem okazję przejść 1 z serii p.t. Prince of Persia na NES-a.

Była to jedna z lepszych platformówek na konsole.

Dość niedawno zaliczyłem ,,piaski czasu''.Cóż mam powiedzieć,była to wspaniała gra.

Obecnie przechodzę ,,2 trony'',która w sumie jest kalką ,,piasków czasu''

A za jakiś czas wezmę się za ,,dusza wojownika''

Seria prince of persia posiada wspaniały klimat,dobrą grafikę i świetną grywalnosć.

Twórcom należą się wielkie brawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem przechodzić Piaski Czasu, gierka świetna, ma przyjemną muzyke, ładną grafike i ten klimat starożytnej Persji, noi jest taka....bajkowa. Twórcy wpadli na świetny pomysł z możliwością bawienia się czasem, gdyby nie sztylet czasu gra by nam sie dłużyła. A takto gdy runiemy w przepaść możemy cofnąć czas i tego uniknąć. Podobał mi się pomysł z tymi wizjami i głowną energią życiową księcia. PoP: SoT to godna polecenia gra. Zaobaczę czy później sobie kupie PoP: WW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaski Czasu są moją ulubioną częścią. Historia - baśń niczym z Tysiąca i Jednej Nocy, podobnie jak tamte z morałem, charyzmatyczny bohater, doskonała grafika, świetna muzyka... Jedynie trochę krótka :(. Dusza Wojownika wypada na jej tle dość marnie z brzydką, mdłą grafiką, słabszą - niezbyt wpadającą w ucho - muzyką, umrocznieniem Księcia na siłę (naprawdę uśmiałem się jak rzucił w walce na statku "You bitch!", jakoś dziwnie antyklimatyczne to było, tym bardziej że przez resztę gry już nie klnie), słabo wynagradzającymi poświęcony czas zakończeniami... Kaileena to klon Lary w wersji goth/emo... W rozgrywce nowości praktycznie brak (walki na belkach irytują, chwytanie sznurów to drobiazg, "nowy" system walki to jedynie parę kombosów więcej). W Dwa Trony nie grałem i wątpię żebym miał ochotę.

A - teraz po raz czwarty gram w Piaski :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie kusi, żeby napisać coś o płytkości zainteresowań.

Ale się powstrzymam :P

W SoT nie grałem, więc na jej temat nie mogę się wypowiadać.

Zacząłem od WW i uważam tę część za jednego z najlepszych slasherów na PC.

W T2T grałem, ale IMO twórcy trochę przedobrzyli.

Szanuję twoją opinię, choć trochę ubolewam. Jednocześnie przeczuwam gromy, jakie posypią się na ciebie za stwierdzenie, że WW ma "słąbszą muzykę"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie kusi, żeby napisać coś o płytkości zainteresowań.

Ale się powstrzymam :P

A mów sobie, a przynajmniej sprecyzuj w jakim to kontekście płytkość, bo ciężko kontrować na oślep :).

Szanuję twoją opinię, choć trochę ubolewam. Jednocześnie przeczuwam gromy, jakie posypią się na ciebie za stwierdzenie, że WW ma "słąbszą muzykę"...

Ponieważ przeczuwam, jakie gatunki muzyczne lubią ci którzy będą gromami sypać, to całkiem jest mi to obojętne :). Co powiedziałem, podtrzymuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz, raz, dwa. Dobra już, jaki to temat? Prince of Persia seria. Dobrze w końcu ta gra też należy do serii, więc wchodzimy...

Nieopodal dwóch miesięcy temu (ferie zimowe zapewne) odkurzyłem starą maszynkę zwaną Pegasus-em, a że obok był koszyczek z dyskietkami nie z tej epoki, więc jego również należało przeszorować. W oczy rzucił mi się znajomy widok - lazurowa dyskietka z napisem 88in1. Hmmm... Rzut oka na spis, no pewnie. Prince... Gra, której nie potrafiłem przejść nawet do trzeciego levelu, ponownie rzuciła mi wyzwanie. Nieważne, że to było pięć lat temu, skaza na honorze wciąż się nie zabliźniła, toteż do boju! Po tygodniu walki znów poległem, tym razem kilka etapów dalej. Ale mam save'a! Eee...? To jest zapisany na karteczce kod do rundy, ha! Następnym razem cię dopadnę Książę!

Ten Prince of Percia był moją pierwszą grą z serii. Od Piasków Czasu odbiłem się tak samo jak od bajek z Teletubbies, blee ta słodycz w ustach. Nie to co Warrior Within - chili doprawione tabasko na ostro. O tak! :twisted: Sieczka ze smakiem. Niestety Dwa Trony odbiły się ode mnie, bowiem nie pokochały się z moim długoletnim partnerem Kompkiem, a przecież nie opuszczę go dla jakiejś "młodej siksy". Co to to nie!

Podsumowując: WW uznaję za najlepszą część z serii.

AVE! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Dwa Trony... Uff... Trzy dni niemal non stop, ale nie żałuję - warto było. Cholernie warto. Teraz wspominam grę słuchając muzyki z trylogii. Też świetna, nie da się powiedzieć.

Jak myślicie - powstanie Prince of Persia 4? W gruncie rzeczy fabularnie było by trudno - przecie piaski czasu nie istnieją, sztylet czasu takowoż, książe spokojnie będzie rządził persją, najpewniej z Farah u boku, więc... Trudno coś nowego tak "wkleić". No chyba że kolejna inwazja jakiegoś kiolejnego wezyra-zdrajcy. Ale to już chyba byłoby zbyt oklepane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest spolszczenie do dwoch tronow?

A co , masz angielską wersję od ,,wujka z Ameryki?'' :twisted: Gra jest po polsku za 5 dych.

Gierka jest super moim zdaniem jest troche zamało akcji;)

No , takiego zarzutu jeszcze nie słyszałem :D Włącz sobie Devil Masy Craya , tam jest non stop akcja i wyrywanie włoswze zgryzoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej ścieżki dźwiękowej dołączonej do Dwóch Tronów: owszem, jest parę ładnych kawałków, ale dlaczego zabrakło "I stand alone" Godsmacka i "I still love you" Stewarta Chetwooda? Brakuje również ostrego kawałka, który słychać w "Duszy Wojownika" podczas walki z Shadhee i Kaileeną.

Hmm... Wątpię, czy dawanie piosenek zespołów jak Godsmack do bonusowych płyt z saundtrackiem opłacałoby się wydawcy. To wiązałoby się z dodatkowymi kosztami (a nie wydaje mi się, aby producent Godsmacka zgodziłby się na darmowe umieszczanie "I stand alone" i "Straight out of line"). Racją jest jednak, że niewszystkie motywy z gry umieszczono na płycie - brakuje mi naprzykłąd tego z menu startowego WW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...